Şimdi Ara

Gigabyte RTX 2060 OC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Gigabyte RTX 2060 OC
    Gigabyte RTX 2060 Windforce 6GB OC modelidir.

Bozulan Gigabyte GTX 1070 OC 8GB kartıma karşılık olarak ürün değişimi sebebiyle 0 ürün verilmiştir, tekrar eden birkaç arıza olduğu için ürünün extra uzayacak olan kalan garanti süresini firmadan istedim, gelince burayı güncelleyeceğim, birkaç aylık bir süresi var, dolayısıyla 0 da olsa test etmek isteyen olursa arıza olmadığını görebilecektir.

Orijinal halinde açılmamış şekilde ambalajında, kutuludur.

Kargo alıcıya aittir. İstanbul içi elden teslim mümkündür.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 2400 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Kadıköy Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• O garantinin elini öpmek lazım İyi satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Handsomekont

O garantinin elini öpmek lazım İyi satışlar
    Zotac 1070 e 2070 veren firma var :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrik etmek lazim, 2060i almak icin bile once THH ile sonra firmayla aylarca ugrasmak zorunda kaldim.
  • Benim başımada geldi yalnız. Yediğim kazıkla kala kaldım amd 290 ekran karti hiçbir sebeb yokken durduk yere görüntü vermedi garantiye verdim allahtan bir ay kalmıştı garantisini bitmesine ve o zamanki dolar kurundan çok küçük rakam mebla verdiler bidaha o Markaryada Virmayada alışveriş yapmadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu hayatta bir 1070'in olacak abi...
  • Arkadaşın gtx 1080 gaming x bozuldu gitti geldi gene çözülmedi. Tekrar gönderdi açılmış rtx 2080 duke verdiler seriden garantiyi sorgulayınca da daha 35 ay garanti çıkıyor.
  • Sanırım bu durumlar getiren garanti sağlayan ithalatcı firma insiyatifinde.Demek zotac getiren firmadan herşey alınır.(endeks bilişim)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.