Şimdi Ara

Gigabyte GTX 460 1GB OC ## Kullanıcı İncelemesi (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.042
Cevap
5
Favori
261.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hepsiburadada Gigabyte Nvidia GeForce GTX 560 Tİ 430 tl ayrıca 50 tl hediye çeki var iyimi sence ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasim33

hepsiburadada Gigabyte Nvidia GeForce GTX 560 Tİ 430 tl ayrıca 50 tl hediye çeki var iyimi sence ?

kesinlikle HAYIR!

446 liraya vatan'dan gtx 650 TI boost alırım, hem daha az yakar, hem daha çok perfonmans alırım

http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/asus-gtx650tib-dc2oc-2gd5-gtx650ti-boost-directcuii-oc-gddr5-2gb-192bit-nvidia-geforce-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=66605

ati olarak da hd7850 alırım
    http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/sapphire-11200-14-20g-hd7850-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=63501

bu kartlar hem 2 gb, hem de perfonmansta, gtx 560 TI' yi tokat manyağı yaparlar..

her ikisi de nerede ise gtx 570 ayarındadır... öyle düşün..

bu ne iyisi 463 liraya
    http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/zotac-zt-60901-10m-gtx660-gddr5-2gb-192bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=62094

verdiğim örneklerdeki nvidia'ların 192 bit olmasına aldanma, eski 256 bitler (gtx 460 ve gtx 560... gibi) den çok daha iyilerdir

en iyisi sen 2. el bölümünde, yeni konu aç, "alınık gtx 460-560" diye... Palit ve sparkle' ın mor fanlı (sabrina edition) harici teklifleri beklediğini söyle... üst limit 150 lira de... pazarlık ile alırsın 150-160 liraya

• ironblood19 kullanıcısına yanıt
    anakartım gigabyte lga 775 :D ekran kartının parasıyla 6 tane anakart alıyom iyi performans alırmıyım sizce ?
  • quote:

anakartım gigabyte lga 775 :D ekran kartının parasıyla 6 tane anakart alıyom iyi performans alırmıyım sizce ?

sana en baştan başlayacağız...

bütün sistemini yaz, Güç kaynağını yaz...
    650 watt cooler master power

q6600 2.4 ghz

8 gb kngstne ddr2 800 mhz ram

gigayte bi ankar fena değil ama kaliteli bişye benziyor modelini unuttum

bide plazmam var 600 hz full eyçdi :D u kadar
  • quote:

650 watt cooler master power

q6600 2.4 ghz

8 gb kngstne ddr2 800 mhz ram

gigayte bi ankar fena değil ama kaliteli bişye benziyor modelini unuttum

bide plazmam var 600 hz full eyçdi :D u kadar

işlemcini 3.0 ghz yap(overclock ile), gtx 460 al bir adet, paşalar gibi yaşa

param var dersen, zotac da olsa gtx 660 al

(marka olarak çizgi elektronik den dolayı, Asus tercih sebebim, 3 sene garanti, garanti bitse bile yardımcı olan bir firma)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironblood19 -- 11 Mart 2014; 18:42:54 >

param var ama artik byle seylere para vermek istemiyrm aksam isten yorgun geliyom nfs falan oynuyom direksiynla onun icin istyrm cok tesekkur ederm acaip yardmci oldun bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an sıfırı varmıdır varsa fiyat nedir ayrıca ikinci elin ederi nedir,
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    Sıfırını bulabilmen nerdeyse imkansız. 2.el fiyatı ise en fazla 200TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathness666

Sıfırını bulabilmen nerdeyse imkansız. 2.el fiyatı ise en fazla 200TL

Üstat ddr3 gddr3 gddr5 bunlardan en iyisi gddr5 mi yoksa atıyorum 256 bit gddr3 128 bit gddr5 ten iyimidir, oyun için aklı başında bir kart almak istiyorum eski kartım bu satacağım da,
    Asus'un garanti süresi Vatan dahil her yerde 2 yıl olarak gözüküyor bir yanlışın olmasın??? Türkiye'de 3 yıl garanti sunan yalnızca Gigabyte var sanırsam...
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    Yerine ne alacaksın? Eğer 7770 alacaksan hemen hemen aynı performansı verir GTX460 ile. Ama dersenki ben GTX760 alcam o zaman geçmeye değer.
    256bit üzeri GDDR5 en iyisi dicem ama mimari çok önemli.
  • Uu beybi, bu kart bir harika idi dostum..

GTX 4x serisi zamanında beni benden almıştı.. O zamanlar ben 88xx serisi kullanıyordum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueFlame22

Asus'un garanti süresi Vatan dahil her yerde 2 yıl olarak gözüküyor bir yanlışın olmasın??? Türkiye'de 3 yıl garanti sunan yalnızca Gigabyte var sanırsam...

evet öyle gözüküyor AMA +1 yıl da Çizgi veriyor garanti

gerekirse ara, seri-no ver, garantisi olmasa dahi eğer sıkıntı küçük ise yine yardımcı olurlar...
  • 2. El gtx 460' a 200 lira vereceğinize çok az da olsa düzenlemesi olan gtx 560 alabilirsiniz.
    Default kullananlar için daha iyi
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=90011622

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    +1 yılda Çizgi veriyor derken bunu sadece kendi dağıtımını yaptığı kartlarda mı veriyor yoksa Penta ve Boğaziçinin dağıtımını yaptığı kartlarada sağlıyor mu? Teknik servis olarak Çizgi kendisi bir ek garanti süresi sunamaz çünki. Çizgi Elektronik tarafından dağıtımı yapılan kartlarda da garanti süresi olarak 2yıl yazıyor bu arada... Bu durumuda kanunen bir hak iddia edilemez sanırım (o yüzden 2 yıl olarak sunuluyor) , iyi niyetlerine bağlı anladığım kadarıyla dediğin durum sadece?
  • değişkenlik gösteriyor sanırım... yani benim bildiğim eskiden 3 sene idi.. hatta gigabyte Arena dan 3 sene (36 ay) ve msi Datagate den (36 ay) 3 sene garanti ürünler idi...

quote:

Çizgi Elektronik Sanayi bakanlığının oluşturduğu Tüketici kanununa göre ürünlerine garanti ve servis hizmetleri sunması dışında bu kurallardan da öte Tüketici lehine uygulamalara sahiptir. Örneğin; Çizgi Elektronik, bakanlığın uygun gördüğü 2 yıl garanti süresinin yanında birçok ürüne de maddi değeri olduğuna inandığı sürece 3. yılında da ücretsiz servis imkanı verir. Garanti süresi içinde; kullanıcı hatalarından dahi kaynaklansa, Çizgi Elektronik eğer ürünü tamir edebiliyorsa kullanıcıdan hiçbir şekilde servis ücreti almaz. Garanti süresi sona erse bile Çizgi Elektronik eğer ürünün halâ maddi bir değeri olduğuna inanıyorsa ürününüze servis hizmeti verir. Eğer ürününüzün kaynağı belirli değil ise veya satın aldığınız kaynaklardan garanti ve servis hizmeti alamıyorsanız yine Çizgi Elektronik'e gelebilirsiniz. Tüm servis hizmetleri ücretsizdir.

quote:

arkadaşlar benim de 2+1 olayı olan asus ekran kartım vardı.

çizgi'nin garanti kağıdında ilk 2 yılın normal garanti, 3. yılın ise ücretsiz onarım kapsamında oldugu yazıyordu. yani bildiğim kadarıyla 3. yılda değişim hizmetinden faydalanılamıyor. fakat çizgi yine de müşteri memnuniyetini düşünerek değişim yaptıgını belirten bir mesaj yollamıştı bir arkadaşımıza. kartın garantisi 3 yıl olsaydı arkadaşların dediği gibi kartın ücretini veya muadilini talep edebilirdiniz, ben de aynı öneriyi yapardım. fakat garanti kagıdında okudugum kadarıyla 3. yıl ücretsiz onarım diye geçiyor. yani kartı geri yollamakla kötü yapmış olabilirsiniz.

umarım ben yanlış biliyorumdur, gtx 295 gönderseler dahi 1 milyar edecek kart değil, 150 tl daha eklenir gigabyte hd5970 alınır, paşalar gibi kullanılır. durumunuz bundan sonra aynı sorunu yaşayacak kullanıcılar için de önem arz ediyor. sonucu merakla bekliyorum.

• Xigmater 500w ile bu ekran kartı stabil çalışır mı arkadaşlar.
  • heyt be zaman ne hızlı geçip gidiyor duygulandım
  • Acaba konuyu Başlatan, güzel inceleme yapan kişi şimdi nerede? Hangi kartı kullanıyor?
    Yurtdışı sitelerde de konusunu görmüştüm sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.