Şimdi Ara

Gigabyte GeForce RTX 3070 Vision OC 8GB Kullanıcı İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
1.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam açıkçası kasam masadan aşağıda durduğu ve oyun oynarken kulaklık kullandığım için duymuyorum hiç birşey. Daha önceki ekran kartlarımda da benzer bir durumla karşılaşmadığımdan CW nedir nasıl bir ses olur çokta bilmiyorum. Ancak geçen 3D Mark testlerini yaparken kulaklık takılı değildi ama fan sesinden başka da bir ses duymadım.

@ridvan1903 Hocam amazon.com.tr üzerinden Amazon Germany satıcısından aldım. Herşey dahil 6370 TL'ye geldi.

@..Knight.. Hocam sizinde benchmark ve oyun testlerinizi beklerim konuya.

@ThE LoSt Hocam dediğim gibi sistem çok yeni olduğu için hem BIOS'a hem de Asus'un Tune yazılımlarına alışmak biraz zamanımı alacak gibi duruyor. Şu anki haliyle oldukça kabul edilebilir bir performans sergiliyor benim için. Ancak ileri yazılımları daha da anlamaya başladığımda kademe kademe bu işlemleri yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dave Blake -- 7 Şubat 2021; 1:23:25 >

• Dave Blake kullanıcısına yanıt

Aynı dönem ben de almıştım hocam, tecrübelerimi konuya aktarayım;

• 48. hafta üretimi geldi 8pin sorunsuz takıldı ama 6 pine hafif ince düz uçlu tornavidayla müdahale etmem gerekti.
    • Coil whine yok kulağı kasaya dayayınca, yükte hafif bir buzzing denilen vızıltı var ama pek duyulmuyor.
    • Overclocklu halde 2120 mhzde en ağır oyunlarda bile hold oluyor daha fazlasını denemedim.
    • Undervoltlu şu an 875v 1920mhz kullanıyorum maximum 200w çekiyor rdr2 dahil.
    • Kasam Corsair 680x camlarla hava akışı engelli bir model, 28 derece odada standart 65 - 71 arası, undervoltlu 58 - 64 derece arası, oyunun yüküne göre değişiyor.
    • Fanlar benim eski msi ventus 2080 e göre çok sessiz.
    • Tasarımı bence gayet temiz, şık duruyor, arka kısım alüminyum olması güzel.
    • Gigabyte logo rgbsi sizde de benimki gibi giga kısmı sönük byte kısmı parlak mı ?

Soğutucun güzel anakarttan en performanslı modu seçebilir o haliyle kullanabilirsin

• ixib kullanıcısına yanıt

Bendeki logo kısmında herhangi bir sıkıntı yok hocam. Ama anladığım kadarıyla bu aydınlatma tek ledle sağlanıyor. Muhtemelen sizinki montaj sırasında biraz daha sağa kaymıştır.

Bana da öyle geldi hocam, çok takılmamak lazım kart güzel çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dave Blake

Kısmetse o da bir QHD monitör ile değişecek ama IPS mi yoksa VA panel mi alayım hala karar veremedim.

IPS hocam.

• Benim kart da geldi, kart olması gerektiği gibi yalnız Gigabyte yazılım konusunda hiç özenmiyordu 10 senedir almıyordum ürünlerini Evga dan sonra aorus ile 90 lara dönmüş gibi hissettirdi yine.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.