Şimdi Ara

@@@GİGABYTE 945P S3 KULLANAN VAR MI@@@

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm beyler bu anakartı kullananlar var mı sorunum o/c hakkında yani o//c oluyo ama voltajsız gittiği yere kadar gidiyor daha çıkmıyor kullanıpda böyle sorunu çözen arkadaş varsa lütfen yardım etsin

• ewet arkadaşım bendede aynı board var o.c yaparken (p4 3.0 531) max 3.8 ghz yapabiliyorum ondan yukarısı olmuyor. bide hangi hızda olursa olsun işlemci voltajını artırınca makine hemen reset atıyor. ayrıca fsb voltajlarının 3 ü nü de denedim. saatlerce uğraştım ama olmadı. yani voltajı artırınca makine bitiyor bende çözemedim bu durumu. psu 400watt
  • quote:

Orjinalden alıntı: canibeyaz

ewet arkadaşım bendede aynı board var o.c yaparken (p4 3.0 531) max 3.8 ghz yapabiliyorum ondan yukarısı olmuyor. bide hangi hızda olursa olsun işlemci voltajını artırınca makine hemen reset atıyor. ayrıca fsb voltajlarının 3 ü nü de denedim. saatlerce uğraştım ama olmadı. yani voltajı artırınca makine bitiyor bende çözemedim bu durumu. psu 400watt

Demek ki sadece bendekinde böyle sorun yokmuş bu cok kotu oldu yaw
  • Bu anakartı kullanan herkeste bu sorun mevcutmudur acaba?
  • o imzadaki makine pc mi.

• Evet ne oldu ki
  • güzel bir board,gayet stabil.biosuda gayet açık ve net.ayrıca rahat kullanışlı.
  • ana kart fena değil derin ayarları var ben bir çok yöntem denememe rağmen 310fsb yi geçemedim makina açılmıyor, o/c li halinde de yeniden başlat dediğimde makina asılı kalıyor kapatım tekrar açmam gerekiyor... çok fazla uğraşmıyorum zaten yakında değiştirecem bana yetmiyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: salatacı_remzi_usta

ana kart fena değil derin ayarları var ben bir çok yöntem denememe rağmen 310fsb yi geçemedim makina açılmıyor, o/c li halinde de yeniden başlat dediğimde makina asılı kalıyor kapatım tekrar açmam gerekiyor... çok fazla uğraşmıyorum zaten yakında değiştirecem bana yetmiyor...

E6300 i+ga945p-s3 ile 364 fsb i buldum,muhtemelen bir yerde takılıyor senin sistem
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

quote:

ana kart fena değil derin ayarları var ben bir çok yöntem denememe rağmen 310fsb yi geçemedim makina açılmıyor, o/c li halinde de yeniden başlat dediğimde makina asılı kalıyor kapatım tekrar açmam gerekiyor... çok fazla uğraşmıyorum zaten yakında değiştirecem bana yetmiyor...

E6300 i+ga945p-s3 ile 364 fsb i buldum,muhtemelen bir yerde takılıyor senin sistem

evet dedim ya herşeyiğ denedim, belki bir ara daha çıkmayı denerim ama inan kart beni heveslendirmiyor 2170mhz de çalıştırıyorum şu an işlemci iyi belki e4300'e geçerim ama anakartı değiştireceğim kesin rd600 olabilir...

• Peki voltaj verebılıyormusunuz yanı acılıyomu pc voltaj verınce
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

quote:

evet dedim ya herşeyiğ denedim, belki bir ara daha çıkmayı denerim ama inan kart beni heveslendirmiyor 2170mhz de çalıştırıyorum şu an işlemci iyi belki e4300'e geçerim ama anakartı değiştireceğim kesin rd600 olabilir...

dediğim gibi ,bende çok rahat 364e çıktı,belki daha da kurcalasam 380-390 ları bulabilirdi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.