Şimdi Ara

GİBİRNET MAÇ SAATİ HIZ KISITLAMASI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
4.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oha çok ilginç. Adam resmen TFF kaynaklı kısıtlama var demiş. Bence bu arkadaş ya ne dediğini bilmiyor ya da hizmet kalitesindeki düşüşe bahane olarak böyle saçma bişey uydurmuş. TFF dediğiniz kurum çoktaaaaan parasını aldı bile Bein'den. Yani bu tip bir kısıtlama her ne kadar absürd de olsa eğer yapılacak ise bunu talep edecek olan kuruluş TFF olmaz, Bein olur. Ama yani "maç saatinde interneti kısın da millet kaçak yayın izleyemesin" diye bir şey kesinlikle mantık sınırları dahilinde değil.

• Gıbırnet'in 2 yıl önceki abonesiyim. Maç saatinde ve akşam saatlerinde hız daireye kadar fiber sistemimde 4mbpsye kadar düşüyordu. Çözemedikleri için farklı bir İSS'ye geçtim. Halen sorun devam ediyor demek ki. Geçmiş olsun herkese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nike35 kullanıcısına yanıt
    Konuyu yeni gördüm, yazmak istedim. Evet aynı problemleri bende yaşıyordum GIBIRNET de, iptal ettirdim. Beni sürekli hat değerleriniz normal, şu normal bu normal diye geçiştirdiler. Akşam 19 ile 23 arası bağlantı kanguruya dönüşüyor. Önceleri, eba vs diye savunmaları vardı. Artık bir savunmaları da yok. Malesef hat daraltıyorlar. Turknet de de yaşamıştım bunh gibirnet de de yaşadığım için iptal ettim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Beyler şu anda hangi issye geçtiniz de bu sorunları yaşamıyorsunuz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • şuan devam ediyor mu peki aynı sorunlar

• vpnsiz iptv izleyemiyorum ben.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.