Şimdi Ara

Gıbırnet alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi ben 15 mbps adsl internet alıyorum memnun değilim gibirnete geçmeyi düşünüyorum

Deniyor ki biz uzaktan müdehale ediyoruz k. adı şifr. ile giriş yapabilirsiniz ekip falan gelmicek vs. benim vdsl modemim var 16mbps internet kullanıyorum dediğim gibi. Boş port sorguladım var gözüküyor. Fakat max hız 17 gözüküyor şimdi 35 hız almam gerekirken 16 hız alma gibi bir sorun falan çıkmasın? takıldığım tek nokta bu başka yok, bilgili arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

Gıbırnet alınır mı

Gıbırnet alınır mı

Gıbırnet alınır mı
    Gıbırnet alınır mı
    Gıbırnet alınır mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertcanJ -- 28 Kasım 2021; 16:16:25 >

• Gibilmek istiyorsan al
  • Ben Gıbırneti yaklaşık 1 yıldan fazla süredir kullanıyorum. İlk aile evinde vdsl olarak kullandım stabil bir şekilde 60 mbps indirme 8 mbps yükleme veriliyordu, sorunum olduğu zamanda çok büyük bir sorun değilse genelde 1-2 saate çözülüyordu. Şimdi de üniversite okuduğum için şimdiki evimde telekom fiber altyapısı olduğu için yine aynı gıbırnetten fiber hizmet alıyorum ve memnunum problem yaşandığı zaman genellikle çözüme kavuşturuluyor ama tabi birazcık sorunlarınızın peşinden koşmanız gerekiyor normal olarak. Ben öneriyorum.

• Netspeed al
  • açtığım her konuda en az bir kişi boş yapmasa şaşarım teşekkür ederim kardeşim.

• Eyvallah teşekkür ettim, ben facebok forumlarına da sordum bu arada ADSL port olduğu için ve VDSL portum olmadığından 35 hız alamıyormuşum. Aslında bulunduğum bölgede 60 mbps'ye kadar alabiliyom da port yok. Neyse Akşam 19 da 5 mbps'ye düşen kıçı kırık internetim ile devam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.