Şimdi Ara

Ghost rider thanosa kefaret bakışı yapabilir mi? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
0
Favori
9.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kajmeran89

Evet o kişi sanırım yanlış hatırlamıyorsam
    ben forumun çok yeni üyesiyim.o dönemleri bilmiyorum.fanboy dediğiniz ercan tam olarak nasıl bir fanboydu? ne diyordu? hulku nasıl savunuyordu? merak ettim şimdi bu kadar popüler olduğuna göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man_Of_Steel

Tamam ghost Rider hotu thanosuda alır Rune king thoruda alır hepsini alır toaa yılda alır hatta marvelden dc ye geçip ca dupermanı alır the presenceyi alır hepsini alır hafi kolay gelsin
    Yavaş alsın. Ca superman, ghost riderı zar yapar thanos ile karşılıklı tavla oynar. Ghost ridercılar ağlamasın hiç.
  • Zaten dalga geçiyom Ada'mı başımıza kral yaptı utanmasa oaa yı alır dicek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .Ghost Rider. . kullanıcısına yanıt
    Hulku kimse yenemez net konusunda bulursun sınırsız ban yemiş ayrıca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Yavaş alsın. Ca superman, ghost riderı zar yapar thanos ile karşılıklı tavla oynar. Ghost ridercılar ağlamasın hiç.

Alıntıları Göster
    ghost riderın kefaret bakışı var.ghost rider kefaret bakışı yaparsa supermanin hiç şansı kalmaz
  • Farkındayım. Aşırı fanboyluk hastalığına tutulmuş ama ilacı bende. Yeni serileri takip etmediği için ghost riderın öldüğünü bilmiyor. Johnny Blaze'de ölebiliyormuş gördün mü (Spoiler olmasın diye detay vermiyorum)
    Ghost rider thanosa kefaret bakışı yapabilir mi?

• quote:

Zaten dalga geçiyom Ada'mı başımıza kral yaptı utanmasa oaa yı alır dicek
    ghost rider oaa ya bağlı bir intikam meleği.herşeyden önemlisi ölümsüz.oaa hariç bütün karakterleri bakışla alır
  • Tmm

• Kurtar arkadaşımızı

• quote:

Orijinalden alıntı: .Ghost Rider.

ghost riderın kefaret bakışı var.ghost rider kefaret bakışı yaparsa supermanin hiç şansı kalmaz

Alıntıları Göster
    CA Superman maalesef robot. Bunu bilmediğini belli etmenle anlaşıldı zaten her şey.
  • quote:

CA Superman maalesef robot. Bunu bilmediğini belli etmenle anlaşıldı zaten her şey.

Alıntıları Göster
    o zaman zinciriyle vurdumu eritir.zincirlerinin sıcaklığı cehennem sıcaklığında.ben dc okumuyorum marvel okuyorum.kusura bakma.
  • Ne kefaret bakışıymış görende Tanrı sanıcak

• quote:

Farkındayım. Aşırı fanboyluk hastalığına tutulmuş ama ilacı bende. Yeni serileri takip etmediği için ghost riderın öldüğünü bilmiyor. Johnny Blaze'de ölebiliyormuş gördün mü (Spoiler olmasın diye detay vermiyorum)
    orada farkındaysan johnny ghost ridera dönüşmüyor.yani ortada zarathos yok.

• Ca Superman oaa ya yakın seviyede o kadar güçlü değil ama yakın ghost rideride bakışını alır oaa ya verir

• quote:

Ca Superman oaa ya yakın seviyede o kadar güçlü değil ama yakın ghost rideride bakışını alır oaa ya verir
    robot nasıl tanrıya yakın seviyede olsunbu çok mantıksız.
    Cehennemdeler çünkü
  • CA da The writerin yazarın gücü var dostum Plot manipilasyon Hikayeyi istedigi zama manipule edebilir

ve Reactive evolutıon ozellıgı var karsısına kım gelırse gelsın aynı güce evrilebiliyor onun ozellıgı bu saten

her turlu ortama adapte edebılır kendını her güce evrilebilir ..

CA Grant morrison un dedıgıne gore multiverseden daha buyuk ve sonsuz bir karakter

ki kendisi Monitor-Spherede yer alıyor Monitor-Sphere Dc multiversenin en sonsuz ve primal bolgesidir buda ona

dıger karakterlerden daha fazla cosmıc güc ve cosmic farkındalık katıyor

ki bagzı kaynaklarda Mandrak(karanlık monitor) ve CA OAA dan bile ustun karakter olarak gozukuyor

Mandrakk dedigimiz eleman Cosmic wampir oldugu için tum hıkayelerı ve karakterlerın yasam enerjılerını emebılıyor ve hkayelerı

yok edebılıyor tek yok edemıycegı karakter ve hıkaye supermen CA ve CA nın hıkayesi

bunu Grant morrıson dıyor yanı yazar kı Mandrakk ın tek zayıflıgı olarak CA gosterılıyor

kı bagzı forumlarda fanboyların actıgı konulara denk gelebılırsın CA ve MANDRAK one above all dan falan ustun gozukuyor

ve güçlü yanı cızgıromanlardan sılınmelerını talep edenlerı cok gordum

MAndrakk CA ile vs'sinde Elinde bir kırmızı tüp var o kırmızı tüpün icine tum multıverseyı hapsetmıs tanrılar melekler prıme karakterler

Mandrak 52 evrenin gücüyle CA ya saldırmıstı 10 mılyar gunes patlaması gucuylede saldırmıstı

mandrak 52 evrenın gucunu kendıne cekebılıyordu

CA ise Limboyu avucunun ıcınde tutarak tum multıversenın gucuyle saldırmıstı mandrak'a ve sonunda mandrak'ın gucunu kullanarak

onu overvoid'e itip sonsuza dek sılınmesıne neden olmustu

• Anladınmı ?

Dc bilmiyorum dedin o yüzden saygı duyuyorum. Robot olması çok büyük avantaj onun için ruhsal güçlerden etkilenmiyor bu sayede.
  • quote:

CA da The writerin yazarın gücü var dostum Plot manipilasyon Hikayeyi istedigi zama manipule edebilir

ve Reactive evolutıon ozellıgı var karsısına kım gelırse gelsın aynı güce evrilebiliyor onun ozellıgı bu saten

her turlu ortama adapte edebılır kendını her güce evrilebilir ..

CA Grant morrison un dedıgıne gore multiverseden daha buyuk ve sonsuz bir karakter

ki kendisi Monitor-Spherede yer alıyor Monitor-Sphere Dc multiversenin en sonsuz ve primal bolgesidir buda ona

dıger karakterlerden daha fazla cosmıc güc ve cosmic farkındalık katıyor

ki bagzı kaynaklarda Mandrak(karanlık monitor) ve CA OAA dan bile ustun karakter olarak gozukuyor

Mandrakk dedigimiz eleman Cosmic wampir oldugu için tum hıkayelerı ve karakterlerın yasam enerjılerını emebılıyor ve hkayelerı

yok edebılıyor tek yok edemıycegı karakter ve hıkaye supermen CA ve CA nın hıkayesi

bunu Grant morrıson dıyor yanı yazar kı Mandrakk ın tek zayıflıgı olarak CA gosterılıyor

kı bagzı forumlarda fanboyların actıgı konulara denk gelebılırsın CA ve MANDRAK one above all dan falan ustun gozukuyor

ve güçlü yanı cızgıromanlardan sılınmelerını talep edenlerı cok gordum

MAndrakk CA ile vs'sinde Elinde bir kırmızı tüp var o kırmızı tüpün icine tum multıverseyı hapsetmıs tanrılar melekler prıme karakterler

Mandrak 52 evrenin gücüyle CA ya saldırmıstı 10 mılyar gunes patlaması gucuylede saldırmıstı

mandrak 52 evrenın gucunu kendıne cekebılıyordu

CA ise Limboyu avucunun ıcınde tutarak tum multıversenın gucuyle saldırmıstı mandrak'a ve sonunda mandrak'ın gucunu kullanarak

onu overvoid'e itip sonsuza dek sılınmesıne neden olmustu
    orda dur bakalım.one above all an üstün hiç bir karakter olamaz.en güçlü çizgi roman karakteri one above all dır.çünkü allahtır.sen böyle ca superman daha güçlü diyerek allaha şirk koşmuş oluyorsun.bu saçmalıkları daha fazla okumuycam.ca supermanin one above all den daha güçlü gösterilmesi daha güçlü gözükmesi imkansız.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.