Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ghost rider thanosa kefaret bakışı yapabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
267
Cevap
0
Favori
4.874
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Çizgi Romanlar >> Çizgi Roman Genel >> Ghost rider thanosa kefaret bakışı yapabilir mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      5200 Mesaj
      06 Mayıs 2018 02:03:53

Beyondere bulaşamaz ama OOA nın dostu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      .Ghost Rider. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      156 Mesaj
      06 Mayıs 2018 02:05:23 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Hemen stan leeyi arayın
      İngilizcen var mı? arogta arifle hacı abinin konuşması gibi olmasında sonra
      06 Mayıs 2018 02:06:15

İngilizcem stan leeden daha iyi

|
      |
      156 Mesaj
      06 Mayıs 2018 02:07:48 Konu Sahibi
      quote:

Beyondere bulaşamaz ama OOA nın dostu
      hepimiz toaa nın yani allahın dostuyuz
      06 Mayıs 2018 02:08:41

Hayır onlarınki başla okey eşiler o ksdar yani

|
      |
      156 Mesaj
      06 Mayıs 2018 02:10:47 Konu Sahibi
      quote:

İngilizcem stan leeden daha iyi
      adamın ana dili İngilizce senin nasıl İngilizcen daha iyi olsun? ana dilin İngilizce mi?
      06 Mayıs 2018 02:13:53

Yok benim baba dil ingilizce you understand

|
      |
      156 Mesaj
      06 Mayıs 2018 02:16:11 Konu Sahibi
      quote:

Yok benim baba dil ingilizce you understand
      benimde amca dil fransızca
      06 Mayıs 2018 02:16:45

|
      |
      5200 Mesaj
      06 Mayıs 2018 02:17:49

Ama yukardada yazdım sürücü beyondere bulaşmaz çünkü OOA ile baya bir dostlar zaten okey eşi diye söylentiler var

|
      |
      156 Mesaj
      06 Mayıs 2018 02:21:15 Konu Sahibi
      quote:

Ama yukardada yazdım sürücü beyondere bulaşmaz çünkü OOA ile baya bir dostlar zaten okey eşi diye söylentiler var
      iyide zaten beyonder çizgi romanlarda fazla çıkmıyor ki.spider man hulk iron man captain america ghost rider doctor strange wolverine bunlar çok çıkıyor.
      06 Mayıs 2018 02:22:54

Doğru buna lafım yok bende hulku çok severim sürücüye söyle hulka bulaşmasın biz kimseye benzemeyiz adama tabureyle bir daldım mı işi biter

|
      |
      659 Mesaj
      06 Mayıs 2018 02:23:49
      quote:

Orijinalden alıntı: .Ghost Rider.

yaa kaç kere söyleyecem thanosun taşları ghost ridera etki etmez.çünkü ghost rider gücünü evrensel boyuttan değil evrenin bulunduğu boyuttun üstündeki boyuttan yani bir üst boyuttan alıyor.thanosun taşları evrensel boyuta etki ediyor sadece.ghost riderın gücünün kaynağı cehennem.bütün kozmik ve yaratılmış varlıklardan üstün olsun bütün günah işleyen varlıkları cezalandırsın diye gücü evren boyutuyla erişilemeyecek yerden geliyor.ghost rider thanos taşları kullanmak için elini kaldırana kadar zinciriyle eldiveni sarıp zincirin cehennem sıcaklığıyla eldiveni ve taşları eritebilir.ghost riderı durdurmanın bir yolu yok.bunu marvel yapımcıları söylüyor.çünkü o günahları cezalandırmak için var.

Alıntıları Göster
      iyi hoş güzel de

thanos zamanda geri veya ileri giderek kaçabilir?

kaldı ki ig ile riderin zincire etki edemese bile kendi gerçekliğini değiştirip kaçar çok zor değil

ve en güzelleri

1- zaman ve gerçeklik kontrolü kaçmak, strateji geliştirmek vs vs için çok şahane

2- penance stare geçmiş günahlarından pişmansan cehenneme yollar olayı var, thanos zerre pişman vs değil yani kefaret bakışı işlevsel değildir anca akıl okur veya umutsuzluk verir vs vs

3- rider'ın insan hallerini bulup bulup yok edebilir thanos, şeytan tek kalana ve geçecek insan bulamayana kadar insanlığı yok edebilir, işte o zaman ne olur kestiremiyoruz

ghost rider çok güçlü doğrudur, ama penance stare thanosa sökmez, deadpool'a bile işlemiyor

eh, thanos ilk karşılaşmada yenemese bile asla ve asla yenilmemesi gerekir hatta zamanla yenemese bile hapsetmeyi öğrenmelidir

herşeyi tüm ihtimallerle hesaplarsa infinity gauntlet sahibi evrene hükmeder, geri kalan herolar hikayedir

düşün ki thanos evrenin ilk anına bile ig ile gidebilir

her oluşan yıldızı yok ederek hiç yaşam kalmamasını sağlayabilir, böylece durduracak hero da kalmaz

bu tartışma tanrı kaldıramayacağı bir taşı yaratabilir mi ikilemi gibidir

çok takılmayın, okuyun zevk alın çizgi romanlardan

düşün ki ig 1990da çıkmış ortaya ben 98de öğrendim memleket o kadar bu olaylara uzaktı

şimdi tabletten okuyoruz mis gibi

• Teğmen
      156 Mesaj
      06 Mayıs 2018 02:25:33 Konu Sahibi
      quote:

Doğru buna lafım yok bende hulku çok severim sürücüye söyle hulka bulaşmasın biz kimseye benzemeyiz adama tabureyle bir daldım mı işi biter
      hulk dedinde aklıma geldi adam son çıkan filmlerde şamar oğlanına döndüavengers 1 de öve öve bitiremediler ne olduysa ondan sonra oldu.2 de iron mane ragnarokta thora infinity wardada thanosa yenildi.yazık ettiler güzelim karaktere
      06 Mayıs 2018 02:27:41

Thanos yenmesi normalde 10 saniyede adamı bayılttı hulk korkudan bidaha çıkamadı sen merak etme ben thanosun kulağını çektim yenilmezler 4 de özür amaçlı hulktan datak yicek

|
      |
      156 Mesaj
      06 Mayıs 2018 02:33:30 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: TormentedSoul

iyi hoş güzel de

thanos zamanda geri veya ileri giderek kaçabilir?

kaldı ki ig ile riderin zincire etki edemese bile kendi gerçekliğini değiştirip kaçar çok zor değil

ve en güzelleri

1- zaman ve gerçeklik kontrolü kaçmak, strateji geliştirmek vs vs için çok şahane

2- penance stare geçmiş günahlarından pişmansan cehenneme yollar olayı var, thanos zerre pişman vs değil yani kefaret bakışı işlevsel değildir anca akıl okur veya umutsuzluk verir vs vs

3- rider'ın insan hallerini bulup bulup yok edebilir thanos, şeytan tek kalana ve geçecek insan bulamayana kadar insanlığı yok edebilir, işte o zaman ne olur kestiremiyoruz

ghost rider çok güçlü doğrudur, ama penance stare thanosa sökmez, deadpool'a bile işlemiyor

eh, thanos ilk karşılaşmada yenemese bile asla ve asla yenilmemesi gerekir hatta zamanla yenemese bile hapsetmeyi öğrenmelidir

herşeyi tüm ihtimallerle hesaplarsa infinity gauntlet sahibi evrene hükmeder, geri kalan herolar hikayedir

düşün ki thanos evrenin ilk anına bile ig ile gidebilir

her oluşan yıldızı yok ederek hiç yaşam kalmamasını sağlayabilir, böylece durduracak hero da kalmaz

bu tartışma tanrı kaldıramayacağı bir taşı yaratabilir mi ikilemi gibidir

çok takılmayın, okuyun zevk alın çizgi romanlardan

düşün ki ig 1990da çıkmış ortaya ben 98de öğrendim memleket o kadar bu olaylara uzaktı

şimdi tabletten okuyoruz mis gibi

Alıntıları Göster
      dostum kefaret bakışını iyi bilmediğin ortada.ghost riderın 2. filminde ghost rider kefaret bakışını kişinin günah işlemesine gerek kalmadan uygulayıp yok edebiliyordu.kefaret bakışı kurbana çektirdiği acıları çekmesini sağlar.ve ruha sahip bütün varlıklar göz teması kurunca bedenleri toza dönüşür ruhlarıda cehenneme gider.yani thanosun yenilmesi için ghost riderın gözlerine bakması yeterli.ghost riderın 2. filmini izlememişsin belliki.izlemediysen izle dediklerimi daha iyi anlarsın.

• Teğmen
      156 Mesaj
      06 Mayıs 2018 02:34:33 Konu Sahibi
      quote:

Thanos yenmesi normalde 10 saniyede adamı bayılttı hulk korkudan bidaha çıkamadı sen merak etme ben thanosun kulağını çektim yenilmezler 4 de özür amaçlı hulktan datak yicek
      sen marvel herosumusun yoksathanosun kulağını çektim nedir yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Ghost Rider. -- 6 Mayıs 2018; 2:35:22 >
      06 Mayıs 2018 02:38:27
      quote:

Orijinalden alıntı: .Ghost Rider.

dostum kefaret bakışını iyi bilmediğin ortada.ghost riderın 2. filminde ghost rider kefaret bakışını kişinin günah işlemesine gerek kalmadan uygulayıp yok edebiliyordu.kefaret bakışı kurbana çektirdiği acıları çekmesini sağlar.ve ruha sahip bütün varlıklar göz teması kurunca bedenleri toza dönüşür ruhlarıda cehenneme gider.yani thanosun yenilmesi için ghost riderın gözlerine bakması yeterli.ghost riderın 2. filmini izlememişsin belliki.izlemediysen izle dediklerimi daha iyi anlarsın.

Alıntıları Göster
      film?

film ayrı çizgi roman ayrı bişeydir

misal yüzüklerin efendisi

kitapta olmayan şeyler filmde var

çizgi romanı baz alarak söylüyorum thanosu geç deadpoola venoma penance stare etki etmedi

bu kadar basit

• Teğmen
      156 Mesaj
      06 Mayıs 2018 02:43:48 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: TormentedSoul

film?

film ayrı çizgi roman ayrı bişeydir

misal yüzüklerin efendisi

kitapta olmayan şeyler filmde var

çizgi romanı baz alarak söylüyorum thanosu geç deadpoola venoma penance stare etki etmedi

bu kadar basit

Alıntıları Göster
      ona bakacak olursan ilk filmde mephistonun oğlunada etki etmemişti.ghost riderın kefaret bakışı özelliği giderek güçlenen bir özellik.bu özelliği ilk kazandığında sadece günah işleyenlere etki ederken sonradan kişi günah işlemese bile etki etmeye başladı.yani bakışın gücü giderek artıyor.ikinci filmde bakış en üst düzeydeydi.o bakışla venomu deadpoolu çok rahat öldürür.
      |
      |

• Yarbay
      5200 Mesaj
      06 Mayıs 2018 02:54:43

O kadar zor değil hocam gittim titana önce bir çay içtik sonra kulağını çektim adam ol lan dedim amacın ne dedim o da kusura bakma abi çok kalabalığız evrende dedi hulka karışmıcan dedim tamam abi ona karışmam dedi bynun için herolığa ne getek var

|
      |

Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
Ankara Web Tasarım
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.