Şimdi Ara

GHOST RECON FUTURE SOLDIER (PS3 ANA KONU) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
3
Favori
10.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaan0101

oyun 10 numara olmuş cidden parasını hakediyor multi kısmı çok güzel single ayrı bir güzel yalnız multide yabancılarla oynamak eziyet adamlar alıp başını gidiyor taktik önemli birde silah zoomlarında kamera açısı fps ye geçiyor

dediğin gibi taktik önemli. kullandığın ekipmanlar önemli. takım oyununun geldiği son noktalardan birisi bu oyun.
  • Arkadaşımla Ghost Recon FS oyununu aldık psnden fakat psnde signuture edition yazıyordu(bazı mp head skin,birkaç silah ve ücretsiz map) yAnında ücretsiz geliyordu şuan baktığımızda bunları active edemedik?

Birde bu u point olayı nasıl artıyor bilgi verirseniz sevinirim...

Not:Bu oyunu oynayanlar çok az biliyorum ama bi şansımı deneyim dedim
  • Gercekten oyun cok cok güzel.on yargılı olmamak lazimmis demekki..single oynuyorum tadından yenmiyor.son zamanlarda bu tür olarak socom oynamistim ama bu oyun ondan kat kat daha güzel.helal olsun adamlara ne diyeyim..bu oyunu kaçırmayın derim saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar birkaç sorum var.
    -Oyunda online pass var mı?
    -Tek playstation'dan coop yapabiliyor muyuz?
    -Online'ı nasıl? Coop zevkli mi?
    -Mikrofonsuz coop nasıl oluyor çok zorluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: zippo90

Arkadaşlar birkaç sorum var.

psnden aldım online pass yok
    Hayır ama sadece guerilla mode olarak tek makinadan coop yapabilirsin.
    Online kötü coop tadından yenmiyor(Neden kötü dersen takım oyunu olduğu için takımca hareket etmek önemli bireysel oyunlar oluyor onlineda sarmaz pek)
    Mic yoksa hiç bulaşma derim.
  • Oyunu bende aldım arkadaşlar. İsteyen eklesin, beraber oynayabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScreamEagles

quote:

Arkadaşlar birkaç sorum var.

psnden aldım online pass yok
    Hayır ama sadece guerilla mode olarak tek makinadan coop yapabilirsin.
    Online kötü coop tadından yenmiyor(Neden kötü dersen takım oyunu olduğu için takımca hareket etmek önemli bireysel oyunlar oluyor onlineda sarmaz pek)
    Mic yoksa hiç bulaşma derim.

Mic var da oynayacak cevre yok.

• mikrofonsuz co-op asla oynanmaz. biz son bölümdeyiz oyun bitti bitecek ama bitmesini hiç istemiyoruz. co-op çok çok zevkli. ancak co-op'ta bile ses problemi olabiliyor. takım arkadaşlarından X Y'yi duyuyor. Y X'i duymuyor. Z ise hem X hem Y'yi duymuyor ama A'yı duyuyor misal... böyle abukluklar olabiliyor. çözümü için oyundan çıkıp tekrar kurmak gerekiyor. bunun dışında sorunun asıl kaynağı bütün oyuncuların DMZ veya port kullanmaması diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

mikrofonsuz co-op asla oynanmaz. biz son bölümdeyiz oyun bitti bitecek ama bitmesini hiç istemiyoruz. co-op çok çok zevkli. ancak co-op'ta bile ses problemi olabiliyor. takım arkadaşlarından X Y'yi duyuyor. Y X'i duymuyor. Z ise hem X hem Y'yi duymuyor ama A'yı duyuyor misal... böyle abukluklar olabiliyor. çözümü için oyundan çıkıp tekrar kurmak gerekiyor. bunun dışında sorunun asıl kaynağı bütün oyuncuların DMZ veya port kullanmaması diye düşünüyorum.

O zaman ben oyunu aldığım zaman sizleri ekleyeyim , oynamak isterseniz
  • oyun takım oyunu. herkes konuşursa oynanmaz. bir kişiyi lider atayacaksınız ki karmaşa olmasın. mikrofon olunca kendinizi gerçek bir operasyonda gibi hissediyorsunuz.
    başladığın grupla devam etmek de önemli. bir kişi gelmedi diye 'aman o gelmesin biz oynayalım' dememek lazım. kararlaştırıp girmek lazım.

bitirdikten sonra tekrar oynamayı düşünüyorum. eklersin duruma göre başlarız tekrar.
  • Arkadaslar bikaç yerde oyunun PS 3 'de grafikleri hayal kırıklıgı diye yorumlar okudum.
    Bende alacaktım da kararsız kaldım, yorumlarınızı okudum herkes memnun gibi ama bi sormak istedim.
  • hayal kırıklığı mı ?
    oyunun atmosferi ve grafikleri gayet yerinde. özellikle atmosfere kendini kaptırınca ayrı güzel.
    co-op campaign yaparken bir rehineyi tehlikeli bölgeden uzaklaştırırken girdiğin çatışmalar , breach yapıp içeri dalmalar falan muazzam olmuş. denemelisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

Arkadaslar bikaç yerde oyunun PS 3 'de grafikleri hayal kırıklıgı diye yorumlar okudum.
    Bende alacaktım da kararsız kaldım, yorumlarınızı okudum herkes memnun gibi ama bi sormak istedim.

grafikler ne cok kotu ne de cok iyi. ben beyendim

• beyler ben bu oyunu nasıl iki kişilik oynayabilirim?

elimde şuan laptop var bir tane de monitör var bunların birine benim kontrol ettiğim adam diğer ekrana arkadasımın kontrol ettiği adam olacak şekilde ayarlaya bilir miyiz?
  • Bence Grafikler Harika ama silahlar biraz daha fazla olsaydı iyi olabilirdi
  • Psn de bu oyun karşılığı fifa 12 veriyorum, duyrulur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AltugBostan

Bence Grafikler Harika ama silahlar biraz daha fazla olsaydı iyi olabilirdi

Bence de hoş gözüküyor. Coop oynuyorsaniz Psn i nizi alabilir miyim? Hiç bi arkadasimda yok Ghos Recon

• ben de co-op icin ark ariyorum psn xdygt
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygtinan

ben de co-op icin ark ariyorum psn xdygt

ekliyorum oynayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zippo90 -- 6 Ağustos 2012; 17:45:03 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ygtinan

ben de co-op icin ark ariyorum psn xdygt

ekliyorum oynayalım

Dostum pm atmıştım ama aldın mı bilmiyorum.simdi turkiyedeyim dönünce oynamaya devam edecegim

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.