Şimdi Ara

Ghost Recon: Future Soldier PC'ye Gelmiyor! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
4.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Editör beyler kötü haberleri siz değil Ubisoft veriyor
  • Korsan Konsollarda tavan yaptı sırf bunlar için bir X360 alıp bütün oyunları o yasadışı yollardan indireceğim.BF3 pc' single player sürümü kırıldı diye internet alemi sallandı Batman AC 15 GÜN ÖNCE TORRENTLERDE cirit atıyordu Ubisoft Xbox Exc firması olsun
  • canın cehenneme ubisoft
  • Birdahada oyun çıkartmasınlar .cidden daha ne Assassin's Creed alırım ne Tom Clancy sırf PC oyunları artıcak diye orjinal alıyoruz steam'a aylığmızı veriyoruz adamlar oyunlarını PC'den çekiyorlar.Bundan sonra Ubisoft'la ilişkimi kesiyorum ve artık oyun satın almıyorum özellikle AC Revelations'u torrentten çekemeyen ADAM DEĞİLDİR!!!!!!!!!!!!!
  • yakında bu ekran kartlarına bişeyler takarlar korsan takılmayalım die
  • çok da tın bize Battlefield 3 yillarca yeter ona mi kaldik sanki :D
  • BSC Misafiri
    24.11.2011 00:11:15
    Birdahada oyun çıkartmasınlar .cidden daha ne Assassin's Creed alırım ne Tom Clancy sırf PC oyunları artıcak diye orjinal alıyoruz steam'a aylığmızı veriyoruz adamlar oyunlarını PC'den çekiyorlar.Bundan sonra Ubisoft'la ilişkimi kesiyorum ve artık oyun satın almıyorum özellikle AC Revelations'u torrentten çekemeyen ADAM DEĞİLDİR!!!!!!!!!!!!!
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    he işte zaten almıyordunuz... satışlar zaten kötuydu .. bu zihniyetlede daha kötuye gidersınız....
  • Korsanla alakası yok çıkaracağı 30fps oyunu pc oyuncusu almaz örneğin NfsRun birçok 60fps altı konsol oyunları diğerleri için söylemiyorum yanlış anlamayın ama 60fps altı Pc de para etmez
  • PC'deki satislar düsmeye devam ederse seneye ubisoft pc'le tamamen kopabilir diyorum AC3'de pc'ye çikmazsa hiç sasirmam.... olan orjinal alan pc'oyuncularina oldu nediyelim...
  • Stun brider cevap yazmadan önce yazı okumayı öğren hemen hemen her Ubisoft oyununu aldım.AC Brotherhood Splinter Cell Conviction bunları beleşe almadık sizin dandik konsollarınızdan vardı bende 400 lira etmedi çöpe atmama az kalmıştı
  • yeni konsollar çıktığında bu durum dahada abartılmaz inş...sonuçta yeni konsollar grafik yönünden iyi olacak korsan bahanesiyle iyice konsola kayarsa oyun firmaları kötü olur tepki vermek için alacağımız bir korsan oyunda olmaz...SADECE BİR DÜŞÜNCE
  • Pc Korsan Var Hata Aşırı Ama Bu Böyle Olmuyo Oyunu Geç Filan Çıkartın Ama Çıkartın Zaten Önce Konsollarda Çıkınca Pc ne Satmasını Bekliyolar Bide Beğendiğim oyundu Vİdeo İzlemiştim Beklediğim oyunlardan biriydi Töbe Töbe
  • BSC Misafiri
    24.11.2011 00:39:57

zaten satışlar düşük... almassan sen kaybedersın... ac her zaman multıplatform du almassan diyecekkı zaten almıyorlar... iyiki çıkartmadım...
  • Anlamıyorsunuz hala yahu:)

Korsan hepsinde var ama, en düşük orjinal oyun satışları PC'de, bildiğin düdük kadar kalıyor konsol yanında. Değmiyor yani adamlar için.

İşin özü; PC oyunculuğu ölmüş, ağlayanı yok:)
  • konsol reyiz akar
  • hadi bu oyunları geçtimde sıradakı Assassin's Creed oyunu da gelmesse çok buyuk bır olay olur
  • niye..
  • Adamlara kim haksız diyebilir.
  • Millet hala " ama konsolda da korsan var :( " geyiğini mi yapıyor. Konsollara oyun çıktığında milyonu geçen satışlar oluyor. PC de ise milyonu geçen indirmeler oluyor. Bu kadar basit.
  • Adamlar haklı..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.