Şimdi Ara

Ghost Recon: Future Soldier™ (ÇIKTI) (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
850
Cevap
0
Favori
41.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ambient o. ve sync kapalı çoğu bölümde 560ti ile 60fps üzeri alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: giyotin_1982

satılık Ghost recon Deluxe edition key var arkadaşlar.uygun fiyata vericem.isteyen olursa pm atsın.

giyo bırak olm satmayı ben tamamen çözdüm çözümüde anlattım ttnete bir alona bakacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

ambient o. ve sync kapalı çoğu bölümde 560ti ile 60fps üzeri alıyorum

bende 1080p'de ultra herşey açık, belki dediğin gibi bazı şeyleri kapatsam 60+'ya ulaşırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: p_r_o_t

Evet, ters bir şey mi dedim?

yok bana dediğinizden emin olmak için sordum, 680sli var full detay 60+ alması lazım diye düşünüyorum.
  • Kesinlikle alması lazım ama oyun hem konsoldan port hem de nvidia düşmanı :)
  • GRFS 1.5 yaması bitmiş test aşamasına geçilmiş. Bugün yarın içeriği hakkında detaylar paylaşılacakmış.

"Next Title Updates and Additional Content
    Ghosts,

A few weeks ago we announced the released Title Update 1.4: this update introduced many improvements in terms of compatibility, performance, graphics, stability, and more.

Every day, we continue to monitor the forums to identify issues and to make sure that these will be fixed in future title updates. We are very aware that some of you still have issues with the game and we would like to sincerely apologise and reiterate that we’re constantly working on further updates. Talking about Title Updates, it took a bit longer than we expected but I’m happy to tell you that the next Title Update is currently under testing and will be available soon: I’ll be able to share more details next week.

The development teams are also working on additional content, including a special hardcore mode for the campaign and night variants of two adversarial maps which are exclusive to the PC version of Ghost Recon Future Soldier.

Stay tuned for more details and thanks for your continued patience.

Community Developer"

http://forums.ubi.com/showthread.php/714128-Next-Title-Updates-and-Additional-Content

Burada da bir kullanıcının soruları cevaplanmış.

1. Can we get a list of what specifically is in TU 1.5?
    2. It sounds like the 'hard core mode' is no longer part of 1.5, is this true?
    3. Can we get an update & details on Arctic Strike?
    4. Can we get an update & details on Raven Strike?
    5. Can we get more details on what exactly we can expect from the hard core mode?
    6. What is the status of the XP patch? (lots of people are looking for this)

1. Changelog next week. We are working on several updates, including 1.5.
    2. As of today, the "extra hardcore mode" will probably be included with T.U. 1.6. - as I know you're waiting for more details about this mode I'll write an article one or two weeks prior to its release and/or record an Inside Recon video.
    3. and 4. DLCs are coming. For details, including a first release date, you'll need to wait for the official announcement, sometimes in September.
    5. Answered above. I have the list of changes but need to double check a few things... the game design team spent a lot of time tuning the mode and is very happy with the result. I tested it and I +1.
    6. The XP patch is not canceled - I'll try to get a tentative release date next week.

http://forums.ubi.com/showthread.php/714138-THank-you-for-the-Info?p=8588380#post8588380

• quote:

quote:

satılık Ghost recon Deluxe edition key var arkadaşlar.uygun fiyata vericem.isteyen olursa pm atsın.

giyo bırak olm satmayı ben tamamen çözdüm çözümüde anlattım ttnete bir alona bakacak

uğraşamam olm ya ben bf3 yeni dlc si çok manyak.serverda aldık akıyoruz :)
  • quote:

quote:

bende 1080p'de ultra herşey açık, belki dediğin gibi bazı şeyleri kapatsam 60+'ya ulaşırım

ulaşamazsın benim sistemim daha güzel
  • quote:

quote:

quote:

bf3 mü kaldı üstad dronlarla savaşıyor artık insanlık

• quote:

GRFS 1.5 yaması bitmiş test aşamasına geçilmiş. Bugün yarın içeriği hakkında detaylar paylaşılacakmış.

şuan ki halinden çok memnunum oyunun patch istemiyoruz diye mail atayım en iyisi bugün
  • quote:

quote:

quote:

Allah daha iyilerine de nasip etsin, gözümüz yok :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Allah daha iyilerine de nasip etsin, gözümüz yok :)

esprisi o işin tabi, vsync bu oyunda stabil değil gördüğüm kadarıyla, fps limiti gibi çalışıyor,
    ambient o. özelliği açıkken 35 fps alıyorum bende ama onu kapatırsam herşey ultrada 60ve üzeri çalışıyor, çok akıcı oluyor oyun,
    sana tavsiyem bu 2 özelliği kapat, mp de bilhassa çok işine yaradığını göreceksin

• Eyw deneyeceğim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

şuan dünyadaki en güzel online fps oyunu bf3 borumu :) oynamadıgın için bilmion olm sana bi hesap bulayım takılalım bak nası zevkli :D hile yok hurda yok.bi mapta 6çeşit araç var daha ne diyim ya :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoneyBadger82 -- 20 Eylül 2012; 13:58:23 >

• Hile yok demek yanlış olur, PC'de oyun olduğu sürece hile de olacaktır, ha bf3 ha grfs farketmez.

quote:

Orijinalden alıntı: BoneCracker271

Ya beyler şunu söylemeliyim ki bu oyun da bitti. Artık her tür .bneliği var. Gerek lag sorunu olsun, gerek cheaterlar olsun, gerek glitcherlar olsun, her tür reçeli çıkmış bulunuyor. Adam hile kullandığını belli etmeden recoili spreadı düşürüp çatır çatır adam mp7 ile kısa mesafeli silahla caspianda 1km öteden attığı kurşunlar çatır çatır bedenine geliyor. Jetin bile hilesini çıkarmışlar. Hızı otomatik 310 da tutup tam dönüş yapmanı sağlayan rezil şeyler var. Minimap olayına falan hiç girmiyorum zaten. Lag sorunu da bir başka. Metro bölümünde babanın biri oraya kurmuş m60 ını, bir elinde mouse, diğer elinde kahvesi, adamı görmeden boşluğa sıkıyor. Duvarı geçeli neredeyse 1 sn oluyor ama çat ölüyorsun. Ya da merdivenin ordan bir ordu geliceğini bildiğin için M16A4 ünle bekliyorsun köşeyi, adama zaten bir 3lü atsan direkt felç. Ama o da ne ? Daha adamın gölgesini gördüğünde çat ölüyorsun. Çünkü adam o köşeyi 0.3 sn önce dönmüş oluyor çoktan, seni orda şebek gibi görüyor. Silah hasarları da bir başka hadise. M16A3 ün 31 mermisini 8 metre önümde bıçak komboları yapan adama sıkıyorum, tut ki 20 mermisi isabet etsin, hadi 10 tanesi isabet etsin ! Adam sağ tarafına 90 derecelik ani bir dönüşle headshot atıyor bana, tam o anda beni kurtaran biri var. 2 metre önümdeki adama arkadan 20 G18 mermisini boşaltıyorum. Adam 180 derece ani bir dönüşle gelip bana koşup bıçak atıyor. Doğuyorum, 5 sn geçmeden o baba arkada olduğu için çat tekrar bıçak. E işte başlarsın oyuna küfretmeye. Enemy spotted da başka bir olay. Super Hornet'ta her caspianda fireda 60 tane killim var. Bakıyorum aşağı daha düşmanı görmeden Q ile Enemy Spotted çattadanak adamlar karşında salla 14 tane pocket tamamdır. Ben yapmasam adamlar garanti yapıyor. Her killim için ulan adam küfür etse yeridir diyorum çünkü. Şu kadar güzel şahane bir oyun, savaş havasını tam hissettiren bir oyun, takım oyununu öne çıkaran bir oyun, böyle nedenlerle oynanmaz hale geliyor, geldi de. Valla tahminime göre de bu oyunu 1 hafta belki oynarım belki oynamam birisine vereceğim burdan oynuyorsa o oynasın. Oyundan zevk almaktansa sinir küpü oluyorsun.

BF3'ü kötülediğim düşünülmesin, bende bir Battlefield fanatiğiyimdir, BF1942'den başlayıp BF2-BF2142-BC1-BC2 hepsini oynamış olup sırf BF2'de ki resmi oynama sürem 500 saatten fazladır. Demem o ki BF3 ile GRFS farklı kulvarlarda ki oyunlardır, mukayese yanlış olur, sadece zevk meselesidir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

şuan dünyadaki en güzel online fps oyunu bf3 borumu :) oynamadıgın için bilmion olm sana bi hesap bulayım takılalım bak nası zevkli :D hile yok hurda yok.bi mapta 6çeşit araç var daha ne diyim ya :)

heheh eyvallah giyo gr fs ye fena alıştım soğuyana kadar pcde ne var ne yok herşeyi kaldırdım vallaha

• quote:

Hile yok demek yanlış olur, PC'de oyun olduğu sürece hile de olacaktır, ha bf3 ha grfs farketmez.

quote:

Orijinalden alıntı: BoneCracker271

Ya beyler şunu söylemeliyim ki bu oyun da bitti. Artık her tür .bneliği var. Gerek lag sorunu olsun, gerek cheaterlar olsun, gerek glitcherlar olsun, her tür reçeli çıkmış bulunuyor. Adam hile kullandığını belli etmeden recoili spreadı düşürüp çatır çatır adam mp7 ile kısa mesafeli silahla caspianda 1km öteden attığı kurşunlar çatır çatır bedenine geliyor. Jetin bile hilesini çıkarmışlar. Hızı otomatik 310 da tutup tam dönüş yapmanı sağlayan rezil şeyler var. Minimap olayına falan hiç girmiyorum zaten. Lag sorunu da bir başka. Metro bölümünde babanın biri oraya kurmuş m60 ını, bir elinde mouse, diğer elinde kahvesi, adamı görmeden boşluğa sıkıyor. Duvarı geçeli neredeyse 1 sn oluyor ama çat ölüyorsun. Ya da merdivenin ordan bir ordu geliceğini bildiğin için M16A4 ünle bekliyorsun köşeyi, adama zaten bir 3lü atsan direkt felç. Ama o da ne ? Daha adamın gölgesini gördüğünde çat ölüyorsun. Çünkü adam o köşeyi 0.3 sn önce dönmüş oluyor çoktan, seni orda şebek gibi görüyor. Silah hasarları da bir başka hadise. M16A3 ün 31 mermisini 8 metre önümde bıçak komboları yapan adama sıkıyorum, tut ki 20 mermisi isabet etsin, hadi 10 tanesi isabet etsin ! Adam sağ tarafına 90 derecelik ani bir dönüşle headshot atıyor bana, tam o anda beni kurtaran biri var. 2 metre önümdeki adama arkadan 20 G18 mermisini boşaltıyorum. Adam 180 derece ani bir dönüşle gelip bana koşup bıçak atıyor. Doğuyorum, 5 sn geçmeden o baba arkada olduğu için çat tekrar bıçak. E işte başlarsın oyuna küfretmeye. Enemy spotted da başka bir olay. Super Hornet'ta her caspianda fireda 60 tane killim var. Bakıyorum aşağı daha düşmanı görmeden Q ile Enemy Spotted çattadanak adamlar karşında salla 14 tane pocket tamamdır. Ben yapmasam adamlar garanti yapıyor. Her killim için ulan adam küfür etse yeridir diyorum çünkü. Şu kadar güzel şahane bir oyun, savaş havasını tam hissettiren bir oyun, takım oyununu öne çıkaran bir oyun, böyle nedenlerle oynanmaz hale geliyor, geldi de. Valla tahminime göre de bu oyunu 1 hafta belki oynarım belki oynamam birisine vereceğim burdan oynuyorsa o oynasın. Oyundan zevk almaktansa sinir küpü oluyorsun.

BF3'ü kötülediğim düşünülmesin, bende bir Battlefield fanatiğiyimdir, BF1942'den başlayıp BF2-BF2142-BC1-BC2 hepsini oynamış olup sırf BF2'de ki resmi oynama sürem 500 saatten fazladır. Demem o ki BF3 ile GRFS farklı kulvarlarda ki oyunlardır, mukayese yanlış olur, sadece zevk meselesidir.

bende senin gibi bf olsun, tom clancy serisi oldun, cod serisi olsun başından beri takip ederim sp olarak.
    bf serisini en başlarda çok severek oynardım, ama zaman ilerledi, bf teknoloji olarak bana göre codun gerisinde kaldı,
    oyunlarda en çok dikkat ettiğim şey gerçekçilik, bf modellerine ateş ettiğinde merminin girdiği yer ile alakasız kütük gibi ölüşleri olsun, saçma fizik modellemeleri olsun, silahlarınn tek düzeliği olsun, bilhassa sp de senaryosu olsun, codu tercih etmeme sebep oldu her zaman. cod fizik olarak çok daha gerçekçi ölümler ve oyun içi sahneler vadediyordu çünkü, bf3 te sesin muhteşemliği gerçekten de çok büyük bir artı geldi çıktığı zaman, ama ilk bölümden sonra haritaları çok geçiştirdiklerini görünce yine soğudum, zaten ölümler eskisi gibiydi yine aynı, kısacası cod daha gerçekçiydi sesi bf3 ten kötü de olsa, ne zamana kadar gf fs çıkana kadar, (bu bölüme kadar 3-4 senedir hiç bir amaca hizmet etmiyordu bana göre gr serisi, baymıştı çok fena çünkü hele hele gerçekçiliği iğrençti bence) oyun içi fizik modellemeleri, vücutların silahlara verdiği tepkiler, silah seçeneklerinin inanılmazlığı, ses kalitesi hepsi bir araya gelince bağlantı sorunuda yaşasam tabiri caizse bu oyuna yapışmama neden oldu.. cod un yenisini bekliyorum şimdi merakla ama daha iyisi çıkana kadar en iyi fizik en gerçekçi savaş oyunu bana göre gr fs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 20 Eylül 2012; 15:05:05 >

• bnm kendi serverım var hile oldugundan şüphelendigim adamı direk banlarım hiç düşünmem.maksat arkadaşlarım keyifli oyun oynasın.hilesiz oyun tabiki olmaz.o yüzden dedicated serverlar var

@Technics aga ben teknolojiye pek bakmıyorum.genelde grafik,silah zenginliği,takım oyunu vs. vs. olarak değerlendirdigim zaman bf3 den başka oyun yokki piyasada.cod deme bana aman :) ergen bebe oyunu olmuş.babasının cebinden para aşıran cod alıyor :) bf3 hiç değilse biraz pahalı her velet alamıyor allahtan :P nese gün gelirse yanyana savaşırız knk
  • Rainbow olsun Swat olsun bende tüm serileri oynadım, hatta R6'te 56K bağlantı ile multide arkadaşla uçağa baskın yaptığımızda orgazm olduk desek yalan olmaz.
    Neyse bu oyun iyi bu oyun kötü demek haddim değil, kim neyden zevk alıyorsa en iyisi o dur.

Bu arada HL1'in source motoruyla yenilenmiş hali Black Mesa çıkmış haberim yok, şimdi onu indiriyorum, 1998 yılına geri dönücem çok heyecanlıyım :)
  • beyler tom clancy's ghost recon future soldier oyunu açılırken
    device is removed : harware device removed hatası alıyorum
    yardım edersenz sevnrm
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.