Şimdi Ara

Geyik testi sonuçları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1997 yılında Mercedes A serisinin takla atması ile meşhur olan sonrasında Dacia logan, Jeep Grand cherokee, Renault Kangoo, Citroen Bipper, Dacia Duster 'ın da başarısız olduğu testlerin tüm markalar için sonuçları.

1999 Citroen Xantia Activa' nın rekoru henüz kırılamadı.

http://www.teknikensvarld.se/algtest-lista/

• Ferrari Testarossa 1987 de rekoru kırmış...
    citroen xantia activa 1999 da rekoru kırmış...

çok başarılı.
  • bi geyik vardı ctroenin sahibinin kızı araç takla attığı için ölmüş onun için hiç bir citroeni deviremezsin diye , demekki gerçekmiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

bi geyik vardı ctroenin sahibinin kızı araç takla attığı için ölmüş onun için hiç bir citroeni deviremezsin diye , demekki gerçekmiş :)

Özellikle hydractive süspansiyonlu Citroen 'ler spor arabalara yakın hatta daha iyi yol tutuşu ve aynı zamanda Premium ve lux araçlardan daha iyi konfor sunarlar. PSA ortaklığı ile üretilen pnomatik süspansiyon sistemi olmayanlar takla atabiliyor. Aynı testlerde başarısız olan Citroen bipper gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shuma II -- 20 Aralık 2013; 15:24:00 >
  • Citroen kulaktan duyma halk arasındaki hikayesi benim duyduğum kadarı ile.

Cıtroen bi zamanlar o kadar iyi arabalar yapıyormuş ki arabayı yoldan çıkarana para ödülü veriyormuş. Arabaları adeta yola yapışıyormuş. Bir gün Citroen bi yarışma yapıyor. Dönemin en iyi en hızlı Citroen'ini virajlı bi dağ yoluna getiriyor bütün halkı o dağa çağırıyor. Bu arabayı virajlarda ne kadar hızlı döndürürseniz döndürün yoldan çıkmıyacak diyor. Herkes deniyor olmuyor araba 100 le giriyor aynı 200 le giriyo aynı 250 ile giriyo aynı. O gün bi baba oğlunun bi yerden dönemesini bekliyor (O kısmı tam hatırlamıyorum dinlememişim ). Oğlu babasının evine dönüyor. Babası evde olamadığını , herkesin dağa çıktığını öğreniyor. Bu gençte dağın yolunu tutuyor.

Çıktığında etkinlik bitmek üzeridir. Babası ile kucaklaşıyor falan babası etkinliği anlatıyor. Oğlu bende deniyeyim diyor babası tamam diyor. Ne olsa dönemin en iyi pilotları vs. bu işi başaramamış Citroen'i yoldan çıkaramamıştır. Bu genç arabaya biniyor. Son viraja kadar arabayı yoldan ayıramıyor son virajda iyice abanıyor. Son virajın çıkışında araba yuvarlanıp taşlık yere giriyor. Citroen yetkilileri, sağlık yetkilileri koşuyor ama nafile araba yoldan çıkmış , darma duman olmuş genç ise ölmüş. HATIRLADIM ŞİMDİ GENÇ ASKERDEN GELMİŞTİ.

Cıtroen de bu olaydan sonra daha yavaş ve daha çok aileler için arabalar üretmeye başlıyor. Aynı zamanda logosunu askerde çavuş olan genç için yukarı doğru iki çizgi olarak yaptığı söylenir. Yani şöyle:  Geyik testi sonuçları

Tabii bu sadece bi söylenti doğruluk payı var mı bilemiyorum ama bu listede 1. olduğunu gördükten sonra düşündürdü

Edit: Hocam sizin duyduğunuz hikayede iyimiş

@Dj_Gençkan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorko15 -- 20 Aralık 2013; 18:30:12 >

• Hocam top gearda izlemiştim c6 ile bmw 7 serisini karşılaştırıyorlardı, hatta at yarışı çekmişlerdi kameradan c6 resmen ezmişti. @shuma II

Anlattığınız hikayeyi duymuştum ama aklımda kalan kızlı olmuş :) @gorko15
  • Çok Başarılı Gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorko15

Citroen kulaktan duyma halk arasındaki hikayesi benim duyduğum kadarı ile.

Cıtroen bi zamanlar o kadar iyi arabalar yapıyormuş ki arabayı yoldan çıkarana para ödülü veriyormuş. Arabaları adeta yola yapışıyormuş. Bir gün Citroen bi yarışma yapıyor. Dönemin en iyi en hızlı Citroen'ini virajlı bi dağ yoluna getiriyor bütün halkı o dağa çağırıyor. Bu arabayı virajlarda ne kadar hızlı döndürürseniz döndürün yoldan çıkmıyacak diyor. Herkes deniyor olmuyor araba 100 le giriyor aynı 200 le giriyo aynı 250 ile giriyo aynı. O gün bi baba oğlunun bi yerden dönemesini bekliyor (O kısmı tam hatırlamıyorum dinlememişim ). Oğlu babasının evine dönüyor. Babası evde olamadığını , herkesin dağa çıktığını öğreniyor. Bu gençte dağın yolunu tutuyor.

Çıktığında etkinlik bitmek üzeridir. Babası ile kucaklaşıyor falan babası etkinliği anlatıyor. Oğlu bende deniyeyim diyor babası tamam diyor. Ne olsa dönemin en iyi pilotları vs. bu işi başaramamış Citroen'i yoldan çıkaramamıştır. Bu genç arabaya biniyor. Son viraja kadar arabayı yoldan ayıramıyor son virajda iyice abanıyor. Son virajın çıkışında araba yuvarlanıp taşlık yere giriyor. Citroen yetkilileri, sağlık yetkilileri koşuyor ama nafile araba yoldan çıkmış , darma duman olmuş genç ise ölmüş. HATIRLADIM ŞİMDİ GENÇ ASKERDEN GELMİŞTİ.

Cıtroen de bu olaydan sonra daha yavaş ve daha çok aileler için arabalar üretmeye başlıyor. Aynı zamanda logosunu askerde çavuş olan genç için yukarı doğru iki çizgi olarak yaptığı söylenir. Yani şöyle:  Geyik testi sonuçları

Tabii bu sadece bi söylenti doğruluk payı var mı bilemiyorum ama bu listede 1. olduğunu gördükten sonra düşündürdü

Edit: Hocam sizin duyduğunuz hikayede iyimiş

@Dj_Gençkan

Güzel hikaye hocam

• Daha uzun ve daha teferruatlıydı ama hatırlayamadım

@Zvjezdan
  • Citroen amblemini aşağıdaki dişliden alıyor. Şehir efsanesi o hikaye uydurmadır. T

Testte birinci gelen Activa'ya sahip olduğum için çok şanslıyım . İnanılmaz bir araç. Yol tutuş kabiliyeti anlatılacak gibi değil. Mutlaka tecrübe etmek lazım.

Geyik testi sonuçları
  • Geylik testi okudum ne alaka dedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.