Şimdi Ara

Getirin en büyük rakibi istegelsin uygulaması (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
10
Favori
46.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk alişverişini visa ile yap 30 tl indirim diyor ama 60 liralık sepet yaptım 20 lira indirim yapıyor. sepeti 100 tl yapsam da sadece 20 tl iniyo. visa kart ekledim. başka bi numarası var mı acaba?
  • Algida %40 + 60/20 komboladım. 2 aylık dondurma stoğu bedavaya resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: damienn

ilk alişverişini visa ile yap 30 tl indirim diyor ama 60 liralık sepet yaptım 20 lira indirim yapıyor. sepeti 100 tl yapsam da sadece 20 tl iniyo. visa kart ekledim. başka bi numarası var mı acaba?
    Ben de anlamamıştım . Sanırım ilk alışverişi visa ile yapınca 2. alışverişte 30 tl indirim yapıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi 40 TL. Süper oldu süper. Marketteki normal satış fiyatı 120 TL.Getirin en büyük rakibi istegelsin uygulaması
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Sadece 60/20 indirimi düşüyor %40 indirimi düşmüyor nasıl yaptınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedimvural

Sadece 60/20 indirimi düşüyor %40 indirimi düşmüyor nasıl yaptınız ?
    %40 zaten listede uygulanmış. bu arada visa karta 100/30 yapıyor.
  • Dun aksam siparis verdim bugun 18 den sonra teslim icin. Bakalim bekliyoruz ne ile karsilasacagiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Anladim teşekkürler.

• istegelsin kampüs elçisiyim. isteyene 2. alışverişinde de 20 lira indirim yapan kod verebilirim. bir pm kadar uzağınızdayım.
  • 60/20 ve 100/30 birleşiyor mu? 100/50 mi oluyor yoksa? sanırım hizmet alanını genişlemiş. kağıthane yazdım adres gösteriyor direkt reyonları.

• quote:

Orijinalden alıntı: kirikambar

60/20 ve 100/30 birleşiyor mu? 100/50 mi oluyor yoksa? sanırım hizmet alanını genişlemiş. kağıthane yazdım adres gösteriyor direkt reyonları.
    ya 60/20 ya da 100/30 . ben hep 100/30 luğu kullandım. 10 sefer falan kullandım. çamaşır suyu,cips ve dondurmadaki indirimler güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 8 Nisan 2019; 22:29:56 >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Bu gerçek mi ?
    Fiyat çok iyi ama kapıthanede oturuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4sone

Bu gerçek mi ?
    Fiyat çok iyi ama kapıthanede oturuyorum.
    Bölgeden bölgeye indirimler değişebiliyor. Bende %30 indirim gözüküyor ürün 2,76₺ olarak görülüyor. 60/20 olunca da 1.84 oluyor fiyatı. Pm'den yeni üyelik açacak olanlara özel 2. alışverişe de 20 lira indirim yapan kod isteyebilirsiniz.
  • ayalperestbea kullanıcısına yanıt
    Olmadı referansa yazdık sizin kodu, sipariş geldi 2. Kez denedim olmuyor.

• Başkasını nasıl davet ediyoruz .

konu hakkında bilgisi olan haber verebilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: yuusuuf

Olmadı referansa yazdık sizin kodu, sipariş geldi 2. Kez denedim olmuyor.
    Merhaba, yeni üyeliklerde 2. Siparişe 20 lira veriyor. Daha önce üye olduysanız maalesef olmuyor.

• ayalperestbea kullanıcısına yanıt
    Yeni üyelik herşey usulüne uygun, çalışmıyor ama sanırım siz birseyler kazanıyorsunuz sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: yuusuuf

Yeni üyelik herşey usulüne uygun, çalışmıyor ama sanırım siz birseyler kazanıyorsunuz sadece
    Bir sorun var demek ki. Daha önce üyelik oluşturulmamış bir telefon numarasıyla, üyelik oluşturmada sırasında davet kodu kısmına tıklayıp çıkan yere size verdiğim kodu yazmanız gerekiyor. Bu size ilk iki alışverişinizde 20şer tl toplamda 40 tl indirim sağlıyor. Daha önce bir çok insan faydalandı bundan. Hatalı yaptığınız bir kısım olmalı.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.