Şimdi Ara

Getir Yemek - Hafta içi vereceğiniz herhangi siparişe, Cumartesi siparişiniz 1 TL! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
5
Favori
29.404
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antalya ıcın hangilerinde dustu ben denedım olmadı

• Çoğu insan 26'sından sonra 29'una kadar sipariş vermeleri halinde indirimin (o da bazı restoranlar varsa) hesaplarda görüneceğini bilmiyor.

Eğer 26 mayıs saat 17'den 28 mayıs saat 23:59'a kadar siparişiniz varsa bu indirim çıkabiliyor.

• seçili restoranları listeledikten sonra sepette indirim düşmüyor maalesef

• nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt

Aynı durum bende de mevcut. Resmen aldatmaca yaptılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesabıma baktım, tanımlanmış. Bir sürü restoran için geçerli, alt limitleri de düşük. Sorunsuz bir şekilde kullandım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kampanya hesabıma tanımlıydı 2 saat önce, şimdi buhar olup uçmuş, denedim olmuyor.

• narsess kullanıcısına yanıt
    Akcalar restaurant ta dustu. Ben zaten normaldede oedan sipqris veririm. Tavsiye ederim.

• Kampanya çıkmayan arkadaşlar bölgenizde kampanyaya katılan restorant olmadığı için çıkmıyor
    Boşa gitmesin diye bana verebilirsiniz benim bölgede çıkıyor restorantlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence THH ye kesinlikle bildirilmesi gereken durum. Resmi dolandırıcılık yapılan kusra bakmasınlar. Yok kampanya yapıyor yok bilmem ne yapıyor bu kdr olur diyenlere de , nabayım ben mi yaptırıyorum?? Kendileri yapıyor. Bana herhangi bir sipariş verin 30 tl indirim olcak denilmesi, ki şartlarda bazı restaurantlar şartı flean yoktu, resmi dolandırıcılıktır yapılan , ki thh ye bildireceğim şahsen direk. Ki bana hesapta gözükmüyor hala, 4 kez aradım mh sini , 5 kez mail attım dönüşte yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 29 Mayıs 2021; 17:27:44 >
  • Bölgemde yoktu. Arkadaşa burger yolladım afiyet olsun 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: totalizerU

kampanya hesabıma tanımlıydı 2 saat önce, şimdi buhar olup uçmuş, denedim olmuyor.

2 saat önce kampanyaya dahil olan restoranlar şu anda dahil değil, baya güzel bi dolandırıcılık bu, helal olsun.

• 2 liraya 2 tane zurna tavuk döner 2 kola 1 patates yedik dün de 15 liraya 1 tane tavuk döner almıştım.

• Restorant çıkmayan arkadaşlara yemeksepeti 20/10 kod ile takas ederim

• Doyuran Cumartesinde ac kalacagim heralde
    rezillik ya
    Getir Yemek - Hafta içi vereceğiniz herhangi siparişe, Cumartesi siparişiniz 1 TL!

• 1.5 saat oldu siparişler ortada yok😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 29 Mayıs 2021; 17:51:27 >
  • Siparis verecektim uygulama patladi

• komple gitti uygulama sanırım?

• Getir offline

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.