Şimdi Ara

Getir Burger King siparişi 20 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
4
Favori
36.319
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

• kunglao K kullanıcısına yanıt

Evet hocam.

• Sırf yazmak için giriş yaptım, burger king ve paket kesinlike uzak durun. Saatler sonra buz gibi geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün iki buçuk saatin sonunda kurye siparişi dördüncü aramamda getirdi evi bulamadı geri döndü. İki defa aradım ücreti iptal ettik demelerine rağmen hala hesabıma gönderilemedi para. Başka söyleyeceğim bir şey yok.

• paket servis ile alacaksanız illa trendyol yemekten sipariş verin trendyol kuryeleri getiriyor kısa sürede ulaştırıyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: yürüyenmerdiven

Dün iki buçuk saatin sonunda kurye siparişi dördüncü aramamda getirdi evi bulamadı geri döndü. İki defa aradım ücreti iptal ettik demelerine rağmen hala hesabıma gönderilemedi para. Başka söyleyeceğim bir şey yok.

Getir yemekten söylediysen canlı destekten söyleseydin güzel bir özür kuponu yükleyip iptal edebilirlerdi siparişi. Benim burgerdan patatesim eksik geldi diye adamlar komple ücreti iade edip 20 TL alt limitsiz kupon yüklemişlerdi.

• AsiRuhi A kullanıcısına yanıt

Size denk gelmiş. Normalde 'özür dileriz restorana ilettik' bot mesajından başka bir şey yaptıkları yok. O dönem sorun yaşayan herkese 20 TL kupon yüklemişlerdi.

• * Şimdi siparişi verdim
    * Normalde şube çok yakın..
    * kurye ile 10 dk sürmez.
    * Bakalım ne olacak..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi geldi. Şurası 20.99tl Şubede yiyemezsin.

Hadi Afiyet olsun bana.

* Genel değerlendirme yaparsam.
    * Şubeye uzak olanlar sipariş geçmesin derim.
    * Bana yakın olduğu halde 1 saat de geldi.
    * İçerikler soğuk (ılık) Patetesler kuru gibiydi.
    * 10/5 veririm anca.
    * Daha önce Yerel (Esnaf yerlerden yerdim hep.
    * Onların gözünü seveyim. Sıcacık ve taze getirirlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-701484EF2 -- 25 Mayıs 2021; 21:13:3 >
  • siparişi getir getirmediği için ha yemek sepeti, ha kendi uygulaması, ha getir den söylemişsiniz hiç fark etmez.

trendyol bile sıcak getiremiyor...

• Yine aynı şey oldu. Tam siparişi verirken kupon silindi hesabımdan. Artık bunu tanrının bir mesajı olarak ele alıyorum, bir daha burger kinge elimi dokunmam.

• * Kampanya bitti sanırım. Sabah çıkıyordu. Şimdi gözükmüyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Violet Dawn

Yine aynı şey oldu. Tam siparişi verirken kupon silindi hesabımdan. Artık bunu tanrının bir mesajı olarak ele alıyorum, bir daha burger kinge elimi dokunmam.

normal getirde de aynısı oldu direk şikayet vara yazdım, sonuç bişey çıkmadı ama şikayet artsın siz de yazın bence

• Çok fazla kötü yorum duymuştum ve şahsen ben de yaşamıştım daha önce ama bu sefer öğle saatlerinde sipariş etmeme rağmen yaklaşık 30 dakika içinde teslim edildi Getir Yemek’ten verdiğim 40/20₺ indirimli Burger King siparişim. Şaşırttılar bu sefer, ilk defa hem sıcak geldi hem de sipariş notuna dikkat etmişler. Yarın gelecek olan 30₺ indirimde inşallah adamakıllı restoranlar seçerler de fiyasko yaşanmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: İnterest

Arkadaşlar buradaki herkesin sağlığını önemsiyorum lütfen yemeyin şöyle şeyler yazık bir big king 30 TL 30 TL ye en güzelinden bir homemade hamburger yersiniz en azından içindekinin kıyma olduğundan ve gerçek et yediğinizden emin olursunuz.lastik gibi etleri var ekmekleri hazır bir garip tadı ,kızartma yağlarından vs bahsetmek bile istemiyorum.Yapmayın sağlığınıza ileriki yaşlarda büyük sıkıntılar yaşarsınız özellikle KVS(kardiyovasküler sistem) hastalıkları açısından riske girersiniz.

Hocam haklısınız da gerçek et kısmına katılmıyorum. Tüm dünyada hizmet veren bir restoran ve ette sahtecilik yapabileceklerine inanamıyorum. Hatta homemade dediğiniz yerlerden daha denetlenebilir ve güvenlidir

• Kampanya devam ediyor mu gözüken var mı güncel

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kampanya bitti gözükmüyor artık, kaçırdık.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.