Şimdi Ara

GETİR 45 TL ALISVERISE 15 TL ODE (ISTANBUL'UN BAZI ILCELERI) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
4
Favori
9.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • haber verene teşekkürler şimdi girdim uygulamaya daha önceden üyeydim ama alışveriş yapmamıştım banada düşmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakirİnsan

haber verene teşekkürler şimdi girdim uygulamaya daha önceden üyeydim ama alışveriş yapmamıştım banada düşmüş

Gule gule somur hocam 😆

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakkan058 H kullanıcısına yanıt
    Ilgincmis ben de artik takip edicem daha once de 30 a 3 kampanyasi yapmislar galiba
    Nasıl bu kadar hizli getiriyolar sistemleri nasil isliyo

• tüm kuryeler siparişte diyor kaç saattir :-(

• quote:

Orijinalden alıntı: conqueror21

Ilgincmis ben de artik takip edicem daha once de 30 a 3 kampanyasi yapmislar galiba
    Nasıl bu kadar hizli getiriyolar sistemleri nasil isliyo

Bundan sonra yapman gerekenler.
    1. Mevcut hesabina tanimladigin karti sil.
    2. Hesaptan cikis yap.
    3. Yeni bir telefon numarasiyla kayit ol.
    4. Yeni numarayla kayit olduktan sonra o hesaptan da cikis yap.
    5. Hergun kontrol et programa girerek. Ama girisli olmaman lazim. Sistem seni yeni musteri gibi gormesi lazim. Baktin ki yeni kampanya baslamis. Hic kullanmadigin telefon numarasi ile giris yap ve kampanyayi kap 😉

• hakkan058 H kullanıcısına yanıt
    Biraz önce eksik kalan üründe geldi, gerçekten beğendim şimdi, müşteri memnuniyeti de 10 numara. Teşekkürler forumdonanım, teşekkür getir
    Uygulamada geriye dönük puanlama yapabilsek iyi olurdu aslında, ben puan vermeyi atladım ama verebilsem 5 yıldız veririm.

• Kampanya bana çıkmıyor bitti mi acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üye oldum biraz önce gelen giden bişey yok ? SMS mi geliyor acaba nasıl oluyor bu 45 e 15 durumu ? 2 apartman yanmıza da getir deposu açılmış önünde motorları bekliyor ulaşma zamanı 1 dk gösteriyor bende
  • ödemeyı urunu teslım alınca yapabılıyor muyuz ? eve mı gelıyor bız mı bı yere gıdıyoruz bölge bakırköy :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

ödemeyı urunu teslım alınca yapabılıyor muyuz ? eve mı gelıyor bız mı bı yere gıdıyoruz bölge bakırköy :D

Odeme kredi kartiyla alisveris bitiminde yapiliyor. Kapida odeme falan olmuyor

• Daha sonraki alımlarda sadece yeni bir telefon numarası yetmiyor artık.sanırım yeni bir kart numarası daha istiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkant -- 17 Aralık 2015; 23:27:38 >
  • Yeni telefon ama buluttan indirdim yeni numarayla giriş yaptım vermedi indirim .

Kişiye özel sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: hkant

Daha sonraki alımlarda sadece yeni bir telefon numarası yetmiyor artık.sanırım yeni bir kart numarası daha istiyor

Hayir oyle deil. Diger hesabina kayit ettigin kredi kartini silersen eger ayni kart numarasini baska hesaba ekleyebiliyosun.

• Yemin ederim agzim acik kaldi
    5 dakika surmedi evime gelmesi

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Daha İstanbul'un büyük kısmına hizmetleri yok :(
  • Acaba aylik vs duzenli odemesi varmi uygulamanin yada kargo ucreti arkadaslar biyardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: hakkan058

quote:

Orijinalden alıntı: hkant

Daha sonraki alımlarda sadece yeni bir telefon numarası yetmiyor artık.sanırım yeni bir kart numarası daha istiyor

Hayir oyle deil. Diger hesabina kayit ettigin kredi kartini silersen eger ayni kart numarasini baska hesaba ekleyebiliyosun.

Hocam umarım dediğiniz gibidir..ama ben kartımı 2.hesaptan girince bu kart masterpass sisteminde kayıtlıdır diye uyarı vermişti promosyonu kullanamamistim

• 2. Silarisi verdim geliyor

• 30 a 3 u 5 10 kere kullananlar nasil denk getirmis acaba bana bi tane fenk geldi pop ap suan bu kampanyada gozukmuyor yeni uyelik acip beklemek gerek bildirim geldiginde girip hemen almali

• Yok boyle bir hizmet böyle bir hiz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.