Şimdi Ara

GETİR 45 TL ALISVERISE 15 TL ODE (ISTANBUL'UN BAZI ILCELERI) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
4
Favori
9.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başka hesaba kayıtlı olması önemli değil , öbür hesaplardan kaldırman lazım siparişten önce 5-6 defa ilk sipariş yaptım aynı adrese aynı kart aynı isim cep no farklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işten gelirken bi yerde uyarı verdi telefon sonra baktım eve gidince söylerim dedim , evdeyken de çıkmıyor. Otobanın ortasında inip getir siparişi mi vereydim bilemedim
  • yine kaptık 15 liraya 3 tane deterjan gece gece sımsıcak fırsat oldu
  • Herşey İstanbul'da
  • İyide fiyatları hep bindirmişler yani.

• Pendik var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan058

quote:

Orijinalden alıntı: conqueror21

Ilgincmis ben de artik takip edicem daha once de 30 a 3 kampanyasi yapmislar galiba
    Nasıl bu kadar hizli getiriyolar sistemleri nasil isliyo

Bundan sonra yapman gerekenler.
    1. Mevcut hesabina tanimladigin karti sil.
    2. Hesaptan cikis yap.
    3. Yeni bir telefon numarasiyla kayit ol.
    4. Yeni numarayla kayit olduktan sonra o hesaptan da cikis yap.
    5. Hergun kontrol et programa girerek. Ama girisli olmaman lazim. Sistem seni yeni musteri gibi gormesi lazim. Baktin ki yeni kampanya baslamis. Hic kullanmadigin telefon numarasi ile giris yap ve kampanyayi kap 😉

Dediginizi denicem tesekkur ederim belki bugun biseyler cikar

• quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

Promosyon geldi çok teşekkür ederim.30'a 3 iyiydi 5 kez faydalandık sıra bunda yapacak bir şey yok

Hocam ayni telefonda farklı hesaplarla indirim alabildiniz mi? Ben bunu bi türlü yapamadım. Hatta indirim gelen hesabi kendi telefonumdan açtığımda indirim kampanyasi gozukmedi. Diger telefonda acinca gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Tsikalgo Okoronkwo

quote:

Promosyon geldi çok teşekkür ederim.30'a 3 iyiydi 5 kez faydalandık sıra bunda yapacak bir şey yok

Hocam ayni telefonda farklı hesaplarla indirim alabildiniz mi? Ben bunu bi türlü yapamadım. Hatta indirim gelen hesabi kendi telefonumdan açtığımda indirim kampanyasi gozukmedi. Diger telefonda acinca gözüküyor

Önceden oluyordu da son app güncellemesiyle birlikte telefonu da baz almaya başladılar

• quote:

Orijinalden alıntı: paşalı

quote:

Orijinalden alıntı: Tsikalgo Okoronkwo

quote:

Önceden oluyordu da son app güncellemesiyle birlikte telefonu da baz almaya başladılar

Tamam hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

yüklü olanlara bir indirim olmaması kötü

Bir ara çok yoğun kullanıyordum. Limiti de 15 TL yaptılar. Simdi bunu yeni üyelere yapıyorlar aynen bu kafaya devam etsinler. Boş boş gezer araçları sokaklarda
  • Pendik/kurtköy var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beni çıldırttı kartımı girmeyi deniyorum sürekli internet bağlantınızı kontrol edin diyor.başka kartla direkt kabul etti.daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu ?
  • indirim olduğunu hepsini sepete ekleyince mi anlıyoruz? Promosyonlarda görünmüyor.
  • Aynı telefonda farkli numarayla hesapla alınmıyor galiba başka telefon olması gerekiyor...bunun bi çözümü yok mudur)))))
  • Kartal'da promosyon yok sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: paradox78

indirim olduğunu hepsini sepete ekleyince mi anlıyoruz? Promosyonlarda görünmüyor.

Once promosyon bolumune bak. Promosyon bolumunde gizukuyorsa en son odeme adiminda gozukuyor.

• Daha önce üye olup oturum açtığım telefonlara promosyon düştü. 2 adet.

O oturumları kapatıp 2 tane yeni telefon ile de kayıt oldum ama promosyon çıkmadı. Belki çıkmasını bekleyeceğiz belki de 1 telefona 1 promosyon mantığı da yapmış olabilirler.

Aynı kredi kartından ödeme yapabildim onda bir sıkıntı yok. Hatta tanımlı karttı biri. Diğeri de sipariş verirken oluşturdum. Farklı hesaplarda aynı kredi kartı olması engel değil.

Bir de uygulama General Mobile Discovery telefonunda açılırken kapanıyor. Çalışmıyor.

Konuyu açıp bilgilendiren arkadaşa teşekkürler.. Devamlı takipteydim 2 gün bakmadım kampanya olmuş
  • bu arada gelen malların son kullanma tarihine ve iade mallar olup olmadığına dikkat edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

İyide fiyatları hep bindirmişler yani.

Aslında bakkal fiyatı, 1₺ fark var genelde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.