Şimdi Ara

Get Out (2017) [Imdb:7.8 Metascore:84] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
4.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lord Haliax

IMDB puanı neden bu kadar yüksek, gerçekten daha önce yapılmamış özgün bir mevzu mu dönüyor diyerek önce Don't Breathe ve şimdi bu filmi izledim. Iki filmide izlerken fazla sıkılmadım ama ikisinin sonunda da bu muydu demekten kendimi alamadım. Çok beklentiye girmeden izlenmesi gereken sıradan gerilim filmleri.

Aynen gereksiz yere puanı yüksek ama Don't Breathe buna göre çok daha iyi. İzlerken baya gerildim onda.
  • Filmi biraz önce izledim çok beğendim. Tavsiye ederim.
  • Fragmanı filmi izledikten sonra izledim.

Siz siz olun sakın fragmanı izlemeyin. Çok amatörce yapılmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk bir saat bu muydu övülen film derken, son yarım saatte film kopuyor. gerilim, gizem, güzel verilmiş.
    ama filme gelen bu övgülerden dolayı, beklentiyi çok yükseğe çıkarmayın derim. çünkü film biraz abartılmış gibi.
  • 3.sınıf gerilim filmi olmuş. 8 puanlık ne var filmde ben söyliyeyim. Zencileri üstün ırk olarak göstermişler ve araya da ırkçı tarikat gibi bir şeyi sıkıştırıp koymuşlar önümüze. Tam holywood tipi balon film.

Ortalama bir film izleyicisi iseniz dakika 30dan sonra filmin nasıl ilerleyeceğini ve nasıl biteceğini anlayabiliyorsunuz

Not: tv8 de atvde gece kuşağında yayınlanan türkçe dublaj 3.sınıf gerilim filmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sommet de la montagne -- 12 Mayıs 2017; 21:43:40 >
  • Ben pek beğenmedim ilk yarıda hiçbir şey yoktu ikinci yarı fena değildi yüksek puanı haketmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eh işte fena değildi fazla abartılacak bir tarafı yok. Rod Williams karakteri iyiydi. Tüm aile bireylerinin ölmesi seyircinin notunu yükseltmiştir biraz zaten film oraya kadar oldukça sıkıcı.
  • Çöp film hiçbir yerinde gerilmedim merak etmedim imdb puanını asla hak etmeyen gereksiz hype yapılmış overrated bir yapım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puanı neden bu kadar yüksek onu anlayamadım.

Gerilim diye seyrettik ama güldük bol bol özellikle şu
    Adamın üstüne koşma sahnesi ve elemanın gözyaşlarının sel olması,sonra karanlık dünyaya düş deyince yoo diye bağırdığı yer,ama sonra bi anda adam önüne geleni kesmeye başladı öyle anlamsız geldi film

Bunun üstüne bide split seyretse insan tamam olur,oda zaman kaybıydı oldukça.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Puanı neden bu kadar yüksek onu anlayamadım.

Gerilim diye seyrettik ama güldük bol bol özellikle şu
    Adamın üstüne koşma sahnesi ve elemanın gözyaşlarının sel olması,sonra karanlık dünyaya düş deyince yoo diye bağırdığı yer,ama sonra bi anda adam önüne geleni kesmeye başladı öyle anlamsız geldi film

Bunun üstüne bide split seyretse insan tamam olur,oda zaman kaybıydı oldukça.

size göre zaman kaybı olabilir ama ben 2 filmi de izlerken gayet keyif aldım. zevk ve tarz meselesi bence

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Domestic: $174,528,820

+ Foreign: $39,800,000

= Worldwide: $214,328,820

4.5 milyon dolarlık bütçe ile elde edilen hasılat

bu hasılatların nereye gittiğini biliyor musunuz. oyunculara ve ekibe ek ücret olarak mı dağılıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jersey Devil -- 26 Mayıs 2017; 22:37:34 >
  • Hype, overrated gibi kelimeleri anlamını bilerek kullansak keşke...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 26 Mayıs 2017; 23:53:27 >
  • Son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden biridir sanırım. Oldukça akıcı bir senaryo ile hiç sıkılmadan izledim. Hipnoz işine biraz daha derinlemesine girilip, anlatılsaydı keşke diye düşünüyor insan. Bir inception havası biraz bekledim açıkcası ama daha çok köle ticaretinin meşru şekillendirilmesi olarak önümüze sunulmuş halini gördük. Ve hala böyle ayin ritüellerinin insanlarda gizem oluşturması da izlemeyi çekici kılan noktalardan. tombala sahnesi oldukça güzeldi.
  • Fena değildi. Konusu görece farklıydı. Sadece türünü çözemedim ben. Yani sanki son yarım saati ile korku komedi yapalım demişler ama sonra vazgeçmişler gibi. Sürekli komiklikler, şakalar yapan o saçma siyahi filmin bütün ciddiyetini aldı götürdü. Final sahnesi kesinlikle yönetmen başarısızlığı olmuş. Çok sevemedim o yüzden.

10/5

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Domestic: $174,528,820

+ Foreign: $39,800,000

= Worldwide: $214,328,820

4.5 milyon dolarlık bütçe ile elde edilen hasılat

bu hasılatların nereye gittiğini biliyor musunuz. oyunculara ve ekibe ek ücret olarak mı dağılıyor ?

Oyuncu ve ekibin ücreti filmin bütçesidir. 4,5 milyon doların içinde herşey var.

Geri kalan tüm para yapımcıya gidiyor.

Bazen oyuncular ve yönetmen ek anlaşmalar yapabiliyor. Şöyleki diyelim ücret almıyor ama gişe den %5 istiyorum diyor. Bunlar da olabiliyor ama nadir. Çok büyük oyuncu yada yönetmen olman gerekiyor bunlar için.

Onun için genelde tüm para yapımcıya kalır.

• Kesinlikle izleyin filmi fakat kesinlikle trailer'i izlemeyin! Yoksa film zevkiniz düşer baya.

• Top 250 ye giren bir gerilim filmi olduğu için beklentim yüksekti, maalesef hayal kırıklığı oldu, gönderme yaptığı Eyes wide shot benzer konseptle bundan kat kat iyiydi,
    7/10
  • Bence oldukça başarlılı, gerilim ve korkuyu bir arada sunan güzel bir film. Bir kere izleyiciyi çok tatmin ediyor o bile ayrı bir başarı.

Ben böyle coşkuyu belki onlarca yıl önce televizyonda izlediğim (breakdown 1997) filminde yaşadım.
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt

eleman geldiği için bahçıvan/hizmetçi rolü yapıyorlardır muhtemelen.

7/10
    fena film değildi, ortalama üstü denebilir.
    komedi diyenleri anlamadım, ben gülünecek hiç bir sahne görmedim filmde.
    hafif gizemle başlayıp, sonu tahmin edilebilir şekilde gitti, sıkmadı ama etkilemedide...
  • Sonu daha iyi olabilirdi. Sonunda bir ters köşe bekledim. Çünkü çok fazla tahmin edilebilirdi. Biraz da fazlaca ''İskelet Anahtar'' filmi tadı aldım.

İzlenmeyecek kadar kötü bir film kesinlikle değil
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.