Şimdi Ara

Geri Dönme Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben legion çıkmadan önce bırakmıştım oyunu. Sıfırdan account açıp battlechest mi alsam yoksa mevcut hesaba gametime+legion mı yapsam? Game time 90 civarı 60 günlük, legion desen oda 100 lira üstü. Battlechest almak daha mantıklı geliyor, hem uzun zamandır oynamadığım için sıfırdan başlayıp tekrar öğrene öğrene gitmem daha iyi olur gibi geldi ? Sizin fikirleriniz nedir ?

• Mevcut bir hesabın varken neden yeni bir hesap alıyorsun ki ? Sonuçta yeni bir battlechest alsan ona da legion+süre alman gerekecek. Sadece battlechest ile yani legion olmadan, oyun içi gold ile legion+oyun süresi almak için gold kascam diye düşünüyorsan çok çok çok zor.
  • emre510 kullanıcısına yanıt
    Her türlü 60 günlük game time alınacak gözüküyor o halde. Legionı daha sonra alsam olur mu ?
  • Ayssu kullanıcısına yanıt
    100'ün üstüne çıkmak için legion alman gerekecek her türlü ama sonra alabilirsin tabii.
  • Farklı hesap demek koleksiyonların Achievementların sıfırlanması demekAsla! Parası batsın oyunun onlar benim için altın değerinde.. Hepsi ayrı ayrı çocuğum gibi - Saint JK. Hande Yener-
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.