Şimdi Ara

gerekli dosyalar? onay lazım :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi geceler arkadaşlar.. bu üniversite konusuna taktıgım için tekrar bi konu açıyorum

istanbuldan kayıt için trabzona gidicem ve eksik birşey varsa resmen yanarım, masrafları benden çıkıcak..

topladığım dosyalar?..

1- Mezun olduğum okuldan aldığım diplomanın aslı
    2- Nüfus cüzdanının onaylı örneği
    3- İkametgah belgesi
    3- 12 adet 4,5 cm x 6 cm boyutunda fotoğraf

buraya kadar sorun yok'da.. asıl bundan sonra başlıyor

Vermiş oldugum adrese dosya yolluyacaklardı.. ama ne gelen var nede giden..

kazandığım okulun sitesinde... www.ktu.edu.tr
    ÖĞRENCİ NUMARANIZLA HERHANGİ BİR VAKIFBANK ŞUBESİNE GİDEREK KATKI PAYINIZI YATIRABİLİRSİNİZ
    yazıyor.. öğrenci numaramla bankaya gidip parayı altında adım ile yatırdık diyelim buda tamam hadi

Ya bu ne oluyor arkadaşlar??
    Öğrenci Hizmetlerine Katkı Payı (100 YTL olup Vakıf Bank şubelerine yatırılacaktır.)

bu üni bokuna heycan sitres kafayı yedim resmen

katkı payı dışındaki herşey tamammı? malum salı trabzona yolculuk var ve pürüz çıkmasını istemiyorum
    cevaplayan,vakit ayıran herkeze teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baba Naber -- 29 Ağustos 2008; 4:09:24 >

• benm üniversitem bunların haricinde bir de adliyeden sabıka kaydı istedi.Senden istenilenler arasında olmayabilir ama Nolur nolmaz sende adliyeden sabıka kaydını al.5mlcuk bişey.5ml için riske girme
  • Sabıka kaydı sorun değil pek.. Trabzon'dan çıkartabilirim onu ilgin için sağol arkadaşım..

katkı payı parasını hala anlamadım.. 100 ytl diyor? 1. dönem parasına dahil değil sanırım.. ayriyetten yatırılan birşey.

quote:

IV. DOSYA DOLDURMA

Size gönderilen zarfın içerisinde kayıt için bir adet öğrenci dosyası bulunmaktadır. Bu dosya üniversiteye kayıt için kullanılacaktır. Dosyanın ilgili kısımlarını kayıt evraklarındaki bilgilere göre, mavi veya siyah tükenmez kalem ile büyük harflerle ve okunaklı bir şekilde doldurunuz. Dosya üzerine bir adet fotoğrafınızı yapıştırınız. Dosya tamamlanmış ve kayıt evraklarınız eksiksiz olarak kayıt merkezine başvurarak kaydınızı yaptırınız.

“F ÖSYM BİLGİLERİ”,. “G GEÇİŞ BİLGİLERİ” ve “E AYRILIŞ BİLGİLERİ” sütunlarını doldurmayınız.

“I BAŞKA Y.ÖĞRETİM BİLGİLERİ” sütununu daha önce başka bir yükseköğretim programında öğrenim görmüş iseniz bununla bilgileri yazınız, yoksa doldurmayınız.

İkametgah adresi olarak sürekli oturduğunuz yeri yazınız. Öğrenim süresince kalacağınız adres belli ise ilgili kısma yazınız (Örneğin yurt, özel ev...gibi) yoksa doldurmayınız.

birşey gelmediki nereye ne yazim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baba Naber -- 29 Ağustos 2008; 4:32:25 >

• öss sonuç belgesini götürmücekmisin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fearlesstürk

öss sonuç belgesini götürmücekmisin?

evet unuttum onu.. sağolasın gidiyorum birkaç şey daha var almadıgım onlarıda alim tam olsun bari
  • quote:

Orjinalden alıntı: Baba Naber

quote:

evet unuttum onu.. sağolasın gidiyorum birkaç şey daha var almadıgım onlarıda alim tam olsun bari

Sonuç belgesi dediğiniz,puan yazılı olan belge mi çünkü nereyi kazanıldığına dair belgeler gönderilmiyor bildiğim kadarıyla?

• quote:

Orjinalden alıntı: JUSTIN

quote:

quote:

Sonuç belgesi dediğiniz,puan yazılı olan belge mi çünkü nereyi kazanıldığına dair belgeler gönderilmiyor bildiğim kadarıyla?

evet, ösym tarafından yollanan puan sonuc belgesi.. zaten üstündede yazar sanırım
    kayıt için o kagıt şart..

• karadeniz teknik üniversitesinin harç miktarı belli olmuş

364,5 ytl
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: JUSTIN

quote:

quote:

evet, ösym tarafından yollanan puan sonuc belgesi.. zaten üstündede yazar sanırım
    kayıt için o kagıt şart..

ÖSYS sonucunun internet çıktısını da yanına al. Bizim üniversite istiyor.

• 30 dka kadar önce 464,5 ytl yatırdım... cluk die içime oturdu

fotoğraf hariç herşey tamam sanırım..

quote:

ktü? istiyorsan alırık
  • quote:

30 dka kadar önce 464,5 ytl yatırdım... cluk die içime oturdu

quote:

ktü? istiyorsan alırık

Bence al ne olur ne olmaz. Yapacağın şey ösys sonuçlarının açıklandığı siteye girip yazdıra basman ve bir çıktı alman.

• quote:

Orjinalden alıntı: devilish_

quote:

30 dka kadar önce 464,5 ytl yatırdım... cluk die içime oturdu

quote:

ktü? istiyorsan alırık

Bence al ne olur ne olmaz. Yapacağın şey ösys sonuçlarının açıklandığı siteye girip yazdıra basman ve bir çıktı alman.

yazıcımın yanımda değil ama artık bi şekilde halledicez

teşekkürler yardım için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.