Şimdi Ara

gercekten bu senenin 2*20 kadar kotu olacagini dusunuyor musunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
2.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

ben bunun doğru olduğunu düşünmüyorum. 20de martta olunca öyle olmuştu gerçekten çoğunluğun konusu bitti denecek düzeydeydi hele konular kalkınca

ayrıca sınav öne alınmasaydı çoğu kişi rahatlamıştı hatta öne alınca bitecek diye son gazla vitesi arttırdı , şimdi 6 ay süre var rahatlayanlar illa olacaktır bence

demek istediğim tabiki iyi etkilemez ama 20deki kadar etkisi olmaz bence

• +sonsuz
  • 2020 den iyi gelmesi mümkün değil millet koronaya alıştı geçen sene korona yeni çıktığı için sanki dünyanın sonu gelmiş gibi herkesin psikolojisi bozuldu bu sene en iyi ihtimalle 2020 gibi gelir o da son derece ayırt edici bir sınav hazırlarlarsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ray Allen 20 kullanıcısına yanıt
    Herkes sen ben gibi evde harıl harıl çalışamıyor olabilir çok ideal düşünüyorsun. Ayrıca ösym 2015-2017 ayarı sınav yaparsa 2020 gibi gelme ihtimali 0
  • ayrıca ben açık liseye geçip inanılmaz dereceler elde etmiş adamlarda görmedim

• ryanbabel8 R kullanıcısına yanıt

Sen görmedin Babel ama varlar.Burada konusu vardı

• Hocam 2.5m adam giriyor ve bu sınavda derece diye tabir ettiğimiz kavram bu sayının yanında ne kadar küçük kalıyor.Yani meslek liseli kötü düzey Anadolu liseli vs gidince zaten dershaneler doluyor.

Evde olunca sen eğitimin en kralını alıyorsun.Kafçının dediği gibi okul üst segment öğrenciler için çoğunlukla vakit kaybı en kötü kalkıp okula gidip geliyorsun yine zaman ölüyor.O yüzden ipleri kendi eline almak isteyen veya seviyesi iyi olan öğrenciler için bulunmaz nimet.Lakin yaklaşık 1 senedir evde çalışan birisi olarak öyle 3 ay çalışmaya benzemez bu durum bir müddet sonra sıkıyor.O zaman millet ha 90 gün kaldı ha 50 gün kaldı diyerek kendini gazliyordu ama şu an süreç uzun.Bunu tahmin etmek çok zor

• valla bana sacma gelıyor su millet koronaya alıstı evde harıl harıl calısıyor muhabbetleri 12.sınıftan once yks yönelik saglam bi calısmayı olmayan adam bocalar gibime geliyor 1.si adam akıllı deneme provası yapılamıyor 2.si 1e1 temas ile uzaktan egıtım kesınlıkle aynı degıl 3.sü biraz sosyal medya veya oyun seven bı adamsa pcnın basında cok hızlı sekılde dersten uzaklasır okulda ya seve seve ya ss ders calısısıyorsun geçen senenın rezalet gelmesının tek bır nedenı var o da ayt matematıgın osym tarıhındekı en kolay mat olması ha buarada lazarangelov güzel trollerden biri

• yıgılma nedenlerını tek tek saysak ayt matı kolay yapmalarının yanında dıgerlerı cok kucuk bır etkı sayılır bence hocam dırekt donem basında 80-90 yapan saglam adam ıcın bulunmaz nımet evet ama 60-70 netten baslayıp 10kya gırende cok adam var online egıtımde 60-70 net yapıp kafası basan adamların yükselmesını kesınlıkle engelledıgını dusunuyorum zaten bi ton konu eksıgı var 1e1de anlatılan konu anlatımla karsılasıtrlamaz bıle bence online egıtım türevin geo yorumunu ılk gorudum zamanı sınıf halını hatılrıyorum anlmadılrılması akla yatması zor şeyler çok var 1e1de çok daha rahat ulasıyor hoca

• Orası öyle hocam.Ya dediğim gibi bak senin dediğin gibi de olanlar olacak benim dediğim gibi de şimdi seninle her haneye girme gibi bir imkanımız da yok o yüzden salla gitsin.Ayt 2019 gibi olursa tyt bence iyiydi zaten oraya şikayet eden yok sınav eski durumuna döner.2019 ile 2020 arası bir şey bekliyorum bu yıl

• tyt türkçe geçen sene gibi olursa sosyalde 3 tarih 3 coğrafya sorusu bilgi felsefe din full uzun paragraflar olursa ayt matematik 2019 gibi olursa 2020-2019 arası gelir

• bende 19-20 arası bekliyorum kolay sınav gelceginide düşünmüyorum geçen sene bence onlarda panikledi ileri geri konu at şıkar o su bu. konu eksiltilmesinede gidilmezse inş bu yıl şöyle normal bi sınav olur benimde hedef boun econ buarafa

• LTİ cikarsa ve TYT 135 dk olursa, sorular da fosforculara hitap etmezse 2020den bir tik iyi gelir. Bu ucunden biri bile gerceklesmezse 2020den bir tik kotu gelir. LTİ cikmaz, TYT 165 olur,sorular da 2020 gibi cikars 2020x2 gelir

• rahat olun 2020 gibi gelmeyecek x2 gelecek
  • letmeinnow L kullanıcısına yanıt

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • RamseyBolton kullanıcısına yanıt
    Hayırdır hocam bir sorun mu var? Tahminim değişmedi.

• Bayağı bir kişi var hangisine atayım? Neyse hadi topluca atayım buradan:

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.