Şimdi Ara

gercekten bu senenin 2*20 kadar kotu olacagini dusunuyor musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
2.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konular tam, dershanelerin en kotu ihtimalle marta kadar kapali olacagini varsayarsak ne dusunuyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Menzunum avantajlıyım
  • 2020 ye göre hedef belirleyip sınavdan sonra o hedefı bekleyip sınav açıklanınca da 2019+2020/2 olduğunu görüp sevinmek  

• LTİ ve diğer zımbırtılar kalkmazsa bir şey olmaz

• lti ve digerleri kalkmiyor arkadaslar kesin bilgi

• Yine de ileride değişiklik olmayacağı kesin değil,yapmadıkları şey değil.Umarım değişiklik olmaz ve 2019a yakın bir sınavla karşılaşırız
  • 2020 gibi gelir diye düşünüyorum

• peki neden

• 2020x2 olursa ilk 10 k girmek ıcın 75 ayt falan gerekır bıldıgın obp ile sıralama olur herkes mezuna kalır 2022de patlar. düşünmeye gerek yok böyle şeyleri sınava gırınce anlasılır sıralamalar nasıl gelcegı ayt mat kolay gelırse yıne yıgılma olmaması ıcın bı engel yok

• abi ben 2019 gibi gelir diyorum siz 2020x2 diyorsunuz saka gibi ya fjfjfjfj

• 2019 dan bi tık kötü gelir 2020 yi gibi gelmez asla biraz daha zor bir tyt bekliyorum ben bu sene konular kaldırmamak şartıyla tabi lti bitki organik her babayigidin harcı degil

• Konular tam bide +30 dakika olmasa bile 2020 gibi veya daha kötü gelirse bu sistem bitmiş demektir.

• supremey55 S kullanıcısına yanıt
    Kesin diye bir şey yok .d
  • 2020 gibi gelir. Herkes çalışıyor evde harıl harıl. 12´lerin vakit kaybı yok. LTİ kalksaydı 2020x3 gelirdi. Sınava 7 ay var herkes evde

• Obp 90 bandındakiler için 112 tyt 78.75 ayt 1k olur tahminimce (SAY)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ED4DC9D96 -- 5 Aralık 2020; 14:18:58 >
  • geri zekalı yetkililer ühü corona vardı psikolojileri bozuktur bunların kolay yapalım demezlerse 2*2* kadar kötü olma ihtimali yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheers darlin -- 5 Aralık 2020; 14:56:57 >
  • cheers darlin kullanıcısına yanıt

Amacim kuruntu veya mobing degil fakat arkadasin dedigi gibi olacak kaynak saglam

• sınava bağlı

konularda hala kesinlik yok bence

beklentim 20den iyi 19dan kötü gelmesi ama her şey olabilir valla güvenim kaldı sınavı görmeden yorum yapmamak lazım

• Ray Allen 20 kullanıcısına yanıt

hocam evde olunca nıye daha iyi yapılıyor algısı var ben onu anlamıyorum ee evde ınsanlar daha ıyı yapıyorsa dersane olayı nıye bıtmıyor herkes youtube + onlıne ders yapsın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.