Şimdi Ara

Gerçek yaşam similasyonu varmı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sims tadında ev alıp dukkan açabileceğim ne biliym hatta ehliyet felan iş konusunda kendimi aşıyım anladınız işte o tarz yada o tarza yakın bir oyun arıyorum

• yok crysis
  • Belki secondlife ama tam bilmiyorum
  • secondlife onlineydi ben offline ve kalıcı bir sey arıyorum tek oynamayı seviyorum crysis :D bitirdim
  • The Sims serisinden başka yaşam simulasyonu yok malesef. Gerçi The Sims seriside ne kadar simulasyon orası tartışılır. :)
  • dostum sims'in neresini beğenmiyorsun. istediğin özellikler direk sims'te var. GTA V'de olur azcık daha geliştirseler aslında GTA V'i olur böyle. PS4 için GTA VI çıktığında kesin bu istediklerin olur o ayrı :)
  • Ya bilirsin simde dukkan felan açamıyorsun dukkan acıp ıçını donatamıyorsun anladın hayalperetım ama vardır her halde.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: nejdett

Ya bilirsin simde dukkan felan açamıyorsun dukkan acıp ıçını donatamıyorsun anladın hayalperetım ama vardır her halde.....

Sen bilmiyorsun dostum sims'te dükkanda açarsın, içinide donatırsın, sebze meyve yetiştirip dükkanda satarsın, balık tutup satarsın, resim çizip satarsın, koltuk satar hayvan satarsın. Her şey var sims'te.
  • sims'den daha iyisi yok dostum ya. singles falan yaptılar ama hepsini bir araya sims'den daha iyi harmanlayan malesef olmadı :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.