Şimdi Ara

<<GERCEK>>EMEK>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BAKINKARDEŞLER SİLKİ OYNAYANHERKES BİLİR ÖZELLİKLE VENİCE SER VER İ KİŞMSEYİ SUCLAMAK İSTEMİOM AMA UYARMAKTANDA KACIIN MIYCAM BAZI BÜYÜK LVLV Lİ CHARLARIMIZ BOT İLE KASTILARI CHARLARI İLE İLERİ DERECE ÖVİNİOLAR BU BENCE TAM Bİ SACMALIK UNUTMAYINKİ SEBZENİN DOĞAL OLANI MAKBULDUR HORMONLUSU DİİL Bİ MEYVA KADAR OLMADINIZ BİDE BU HIZLI KASTIRILMIŞ CHAR LARINISI ÖVÜNİOSUUZ GERCEKTEN COK AYIP ve sahtede olsu bü yüksek LVL e yakişmio

silkroad veniceninilk türk ü....................................(itrarazı olan varsa gelsinoyunu bıraktık die herkes artiz olkmuş iş lvl de diill baştadır) kendinizide fazla kaptımayın ha

• Doğru söze ne denir?
  • dogru tabi benim zamanimda en eski server babel di hack yedik 6 ay gecti donduk herkes turk eskiden bir elin parmaklarını gecmiyordu troydaki turkler simdide 60-70 olmuslar bende 64 um nese iste :D
  • katılıyorum
  • Venicede kendi başına kasan +60 arayın her guildden kaçtane çıkacak bi sayın
    Not: Öncesinde ne yaptıklarıda meçhul
  • özellikle türklerden bahsediomüstüne alınan varsa fazla fazla alınsın eğeğr alınmadıysa bida alınsın hep üsütünde kalsın hic git,mesin gıcık oluyorum ya kardeş böel şeylere
  • quote:

Orjinalden alıntı: radyasyo_N

Venicede kendi başına kasan +60 arayın her guildden kaçtane çıkacak bi sayın
    Not: Öncesinde ne yaptıklarıda meçhul

OTTOMAN_TR VENİCE SERVERININ AÇILDIĞI GÜNDEN BERİ VARDIR.GUİLDİMDE 28 OYUNCUM VAR.14 TANE 65-70 OYUNCUMUN HİÇBİRİNİN CHARINA BOT DEĞMEMİŞTİR.BİZ BOT KULLANMAYIZ AMA KULLANANA BİŞEY DEMEYİZ.HERKES NE İSTERSE YAPMAKTA ÖZGÜRDÜR.KULLANANDA ARKADAŞIMDIR KULLANMAYANDA.GERİSİ BİZİ İLGİLENDİRMEZ.SAYGILAR İYİ OYUNLAR.
  • Evet Arkadaşım Bu Cevabı Önceden'de Vermiştim.

Athens Serverindeki TÜRKLER Guildi Bot Kullanmadan LVL Kasan Guildler Arasında Özellikle Türkler Bot Kullanıyo Diye Ne Söylemeye Çalışıyon.

Ayrıca Kardeşim Şu Başlığı Kaldır O Bot Kullanan Adamın Kendi Derdi Nasıl Olsa Banlanınca Aklı Başına Gelir.
  • olay başka yönden bakalım ben bot kulanmıyorum bedava olsa kulanırdım neden ben enayimiyim söylesen venicenin ünlü guildlerinden hnagileri bot kulanmıyo elin gavurları kulancak ezik ben olcam oldu ahlak abidesi türk olcak bana ters geliyo bu arda uzaktan bot kulanıyomuş havası estiriyo olabilirim kualnmıyorum ama kulanmak isterdim
  • valla bulsam kullanırım
  • HERYER DE ARTIK BOT WAR BEDAVA BOT ARIORUM BENDE AMA SADECE Bİ 70 LWL E KADAR 70 DEN SONRA KULLNAMICAM SÖZ 70 DEN SONRA GİDİP PVP YAPCAM TRADE FLN FLN YAPCAM ARKLARIMI KASCAM O KADAR Bİ DE CAVAR KESERİM BELKİ DE PK DA OLURUM

• Bumu Kardeşim Gerçek Emek
  • kardeşimfarkındamıısnbiz oyun oynuyoruz oyunu kurallarını değiştirlerse bizde uyarız önceden bot nedir bilmezdim ama bi tarim basine gidik bakalım kaçtane bot var oh benburda yorulayım onlar kafasını takmdan kasınlar ne güzel peki bumu adalet
  • Sende Haklısın.
    Ş.siz GM. yada neyse JOYMAX Ş.sizi çözüm bulmalı biz napabilirizki iyi bi fikriniz varsa söyleyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Red_Lead

kardeşimfarkındamıısnbiz oyun oynuyoruz oyunu kurallarını değiştirlerse bizde uyarız önceden bot nedir bilmezdim ama bi tarim basine gidik bakalım kaçtane bot var oh benburda yorulayım onlar kafasını takmdan kasınlar ne güzel peki bumu adalet

ARKADAŞIM SEN OYUNU NE İÇİN OYNUYORSUN ÖNCE ONU TESPİT ET.BEN VE BENİM GİBİ DÜŞÜNENLER İÇİN OYUNU ZEVK ALMAK İÇİN OYNARIZ.CHARIMI BOT KASARSA BEN NEYDEN ZEVK ALICAM.BEN ETRAFIMDAN GEÇEN ÜST LEVELLERİ GÖRDÜKÇE KENDİMİ ASLA EZİK HİSSETMEM.SONUÇTA BENİMDE OLACAĞIM ODUR İLERİDE.AMA BEN ZEVK ALIRIM ÖĞRENİRİM O HALE GELİRİM BOT KULLANANDA BİŞEYDEN HABERİ OLMADAN GELİR.NE ANLAMIŞIM BEN ÖYLE OYUN OYNAMAKTAN.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.