Şimdi Ara

Genpadan iPhone 5 değişimi yapabilen var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ERG81

quote:

Orijinalden alıntı: tremacs

quote:

Orijinalden alıntı: ERG81

Ocak ayında TiM Center'dan taahütlü olarak Genpa garantili iPhone 5 16GB siyah almıştım.
    Kutudan çıktığında kenarında ufak bir çizik vardı, ufak olduğu için sorun etmeyip kullanmaya başladım. Ancak aldığımın üçüncü günü ilk kez kamerayı açınca ekranda mor-siyah arası renkte sicim kalınlığında bir çizik olduğunu ve bunun fotoğraflarda da çıktığını farkedince soluğu GENPA merkezinde aldım. Ürün 3 günlük, kasa zaten çizik çıktı, kamerada da bu sorun çıktı diye servise bıraktım telefonu. Ertesi gün arayıp aradılar işlem tamam gelip alabilirsiniz dediler.
    Gittiğimde kameranın değiştirildiğini, kasada ki çiziğin ise benim tarafımdan yapıldığını iddia etti terbiyesizler.
    İlk gün çizik, üçüncü gününde kamera sorunu olan bir telefon ayıplı üründür değiştirmeniz lazım diye ne kadar kavga ettiysemde fayda etmedi. Adamların ağzında sakız gibi "Apple, Türkiye'de sadece bize tamir yetkisi verdi, bizde değişim yerine tamir ediyoruz."...
    Teleservice veya Brightstar bu gibi durumlarda bire bir değişim yaparken GENPA tamir edebiliyormuş, iyide bu benim işime gelmiyor ki, aksine mağdur ediyor. Ki malum bir şikayet sitesinde GENPA'nın bir ürünü tamir ederken başka bir yerini bozduğu şikayetlerinden yüzlerce mevcut.
    Her neyse telefonu kavga dövüş teslim aldıktan sonra aynı gün sattım. Nokia Lumia 820 aldım, ancak beklentilerimi karşılamayınca Vatan Bilgisayar'dan Brightstar ithalatı iPhone 4s 16 GB siyah aldım. Gerçi buda mikrofon sorunlu çıktı ama ertesi gün sıfır kapalı kutu değiştirdiler.
    Özetle bunca tantana ve maddi kayba neden olan GENPA'dan bir daha ürün almamaya tövbeliyim.

Okurken yoruldum arkadaş bende yarın teleservice e gideceğim bir haftalık iphone 4 için inşallah bu tarz şeyler yaşamam

Teleservice hakkında genelde iyi yorumlar okudum forumda. Umarım sizin sorun başınızı ağrıtmadan çözülür.

inşallah hocam

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.