Şimdi Ara

GENPA İPHONE 5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 5 imin on/of tuşu çalışmıyordu genpa ya verdim şu an internetten bakınca yedek parça bekleniyor yazıyor fakat altında onarım detayında cihaz değişecektir diyor sizce yeni cihaz mı verecekler?

• up
  • önemli. fikri olan var mı benim de böyle
  • muhtemelen değişecektir cihazlar ama 20 iş günü içinde teslim etme zorunluluğu var ya yeni cihaz verirler yada ufaktan bir tamiratla gönderirler tabi bunlar şahsi fikirlerim örneğin 2 ay önce benim kilit tuşu değişmişti sadece
  • Net bir bilgim ve fikrim olmamakla beraber on-off tusu arizasindan degisen cihaz duymamistim. En azindan turkiyede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Versace precious kullanıcısına yanıt
    On off tusu diye tabir ettiginiz power tusu arizalarinda swap cihaz alirsiniz. Yani kullanilmamis yeni bir cihaziniz olur.

• Hocam 30 Eylül'de cihazımın ekran problemi nedeniyle genpa izmire verdim 19 Ekim de cihazımı aldım cihaz değişecek diyorsa swap cihazla değiştiriyorlar ayrıca benim iphone 5 ios 6.1.3 le geldi

• MasterPro kullanıcısına yanıt
    bende gecen ay sonu ı5 ı mı genpaya verdım ekranında bı sorun vardı ay basından berı cıhaz degısımı yapılacak onu beklıyorum hatta konusunu acmıstım. yenı sıfır kutusuz ve aksesuarsız bır cıhaz alacaksınız
    not: 20 gundur halen cıhazım gelmedı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallerkrali

bende gecen ay sonu ı5 ı mı genpaya verdım ekranında bı sorun vardı ay basından berı cıhaz degısımı yapılacak onu beklıyorum hatta konusunu acmıstım. yenı sıfır kutusuz ve aksesuarsız bır cıhaz alacaksınız
    not: 20 gundur halen cıhazım gelmedı

20 iş günü içinde gelmezse para iadesi alıp 5s alırsınız daha ne

• @w@terfly@ @ kullanıcısına yanıt
    oha nasıl yani bi dk :):) şunu detaylı anlat hemen bana :) sımdı bu servıs gunu 30 gun dımı pekı bu 30 gun takvım gunu mu yyoksa 30 iş günü mü :)))
  • 20 iş günü hocam ;) ancak prosedürler ne bilmiyorum :)

• telefonumu aldım arkadaşlar sıfır verdiler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.