Şimdi Ara

Generals Zero Hour Multiplayer Oynayın (Resimli Anlatım) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
4
Favori
31.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boşaltıldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağ dolu arkadaşlar online zero hour oynayabileceğim başka bir ağ biliyor musunuz ?
  • arkadaşlar biz 6-7 arkadaş oyunu satıp alıp online oynamayı düşünüyoruz birincisi daha önce bu oyunu hiç online oynamadık internetten nereden satın alabiliriz?Zero olanını yani ve oyunu alıp eksiksiz şekilde kurduktan sonra kendi aramızda nerede online oynayabiliriz?
    Yardımcı olmanızı rica ediyorum teşekkürler.
  • aga ''bu ağ dolu'' diyor ne yapacaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tharkaho

arkadaşlar biz 6-7 arkadaş oyunu satıp alıp online oynamayı düşünüyoruz birincisi daha önce bu oyunu hiç online oynamadık internetten nereden satın alabiliriz?Zero olanını yani ve oyunu alıp eksiksiz şekilde kurduktan sonra kendi aramızda nerede online oynayabiliriz?

Buradan satın alabilirsin,kargo ile gönderirler: TIKLA

• Ağ dolu diyor.Online olmayanları atarmısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tharkaho

arkadaşlar biz 6-7 arkadaş oyunu satıp alıp online oynamayı düşünüyoruz birincisi daha önce bu oyunu hiç online oynamadık internetten nereden satın alabiliriz?Zero olanını yani ve oyunu alıp eksiksiz şekilde kurduktan sonra kendi aramızda nerede online oynayabiliriz?

oyunu orijinal almanız bir şey fark ettirmez çünkü oyunun kendi serverları mayıs ayında gamespy kapandığı için kullanılamıyor. oyunu ancak yerel ağ üzerinden ya da hamachi, gameranger gibi bu işleve sahip programlar üzerinden oynayabilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar. Zero Hour'u oynayanlar mevcut mu acaba hala? Hamachi üzerinden?
  • Merhaba hâla oynayan kitle var mı?
  • hamachi üzerinden oynayan var mı bilmiyorum ama ben gameranger ile oynamaya devam ediyorum. hala oynayanlar var gameranger platformunda.
  • Cevap icin tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu an kullanılabilir bi oda var mı
  • hocam hala oynanıyormu hamachi aglar ne ? gamareydan nasıl oynıcaz ?? cok oynayan varmı ona göre indircemde dönerseniz sevinirim
  • ReiCheN kullanıcısına yanıt
    hala oynyan varmı hocam gameray yada hamachiden
  • sroad kullanıcısına yanıt
    hala oynayan varmı hocam gameraydan ?
  • SSonGGoku S kullanıcısına yanıt
    ben gameranger'da devam ediyorum. Türk arkadaşlar da var hamachi'den geçen hala oynuyoruz birlikte.
  • ben de gamerangerdan oynuyorum hemen hergün.grup falan varsa alabilirsiniz gameranger kullanıcı adım SHARK / TR
  • eraysgt kullanıcısına yanıt
    hocam generlas indirdim sonra zero hour kurdum :D nasıl online yapabilirim orjinal orması şartmı :D tşkler
  • hocam generlas indirdim sonra zero hour kurdum :D nasıl online yapabilirim orjinal orması şartmı :D tşkler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.