Şimdi Ara

Generale mobile gm5 plus önerirmisiniz arkadaşlar fikrinizi almak istedim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Casper A 1 ile bunun arasında kaldım aslında ıphone alaym diyorm ama düşündüm o kadar para vermeye gerek yok dedim siz önerirmisiniz sizce güzelmi telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• >Telefon kullanım alışkanlıgın ve telefondan beklentine göre değişir.
    Lakin casper mı gm5 mi dersem kesin gm5 plus
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

>Telefon kullanım alışkanlıgın ve telefondan beklentine göre değişir.
    Lakin casper mı gm5 mi dersem kesin gm5 plus

Hocam şu an sony m4 kullanıyorım hafızası sıkıntısı arkadaşlar camerası hata veriyr sıkıldm bi ara dedim ıphone alaym snra o kadar para vermiyeymm dedim gm5 plusu görünce çok beğendinmi fiyatı ucız aslında inş sorn çıkmaz diye düşünüyrm camerası iyi olsun hızlı çalışsın yeter oyun fazla oynuyan biri değlm bu tel hocam kaç yıl idare eder bugn alaym diyrm yada başka alternatifnz olrmu bi arkadaşlar casper a1 almıştı o önerdide ondan sordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M4 le kıyaslanmaz bile. Kamera yeterli ışıkta süper ışık azaldıkça kumlanma yapmaya başlar ki bu fiyat aralıgındaki tüm telefonlarda böyledir. Hem gece hem gündüz iyi ceksin dersen fiyatı b2 ye katlamak lazım. Gayet hızlı orda sorun yok. çok oyun oynayan biri değilseniz şarjıda sizi idare eder. aralıksız maksimum 3-4 saat oyun oynatıyor. gerçi hızlı şarj özelliği var 30 dakikada %50 ye akdar doluyor...

Şİmdi ben 9 aydır 2 adet kullanıyorum ve memnunum. Elbetteki memnun olmayan sorun yaşayanlarda vardır.
    1- gerçekten sıkıntılı telefon denkgelmiş şanssız kullanıcı
    2- Kullanıcı hatası yüzünden sıkıntı yaşamıştır garantide karşılamayacagı için sabah akşam cihaza küfreder
    3- elindeki cihazın ne oldugunu özelliklerini nasıl kullanılacagını bilmeyen telefon kendisinden daha akıllı olan kullanıcı :)

Öncelikle tavsiye bu fiyat aralıgında 32gb hafıza ve 3 gb ram den daha düşük telefonlara bakmayın bile uzun ömürlü olmayacaktır. CAsper kagıt üzerinde iyi görünsede bu markalar 1 güncelleme veriyor vermesinede güncelleme bekleyenler sonra nasıl eski sürüme döneceklerini şaşırıyor. Uzun süreli derseniz gm5 sizi yarı yolda bırakmaz2-3 sene götürür. Casper da o sürede kullanılır lakin güncel olmaz sisteminiz. Garanti konusunda nasıldır onu bilemiyorum ama GM nin garantisinden çok memnunum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.