Şimdi Ara

General Mobile, yüzde 100 yenilenebilir enerjiye geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • General Mobile, yüzde 100 yenilenebilir enerjiye geçti

Akıllı telefonlar ve mobil aksesuarlar ile satışa devam eden General Mobile, yenilenebilir enerji kullanımı için önemli bir iş birliği yaptı. General Mobile, Enerjisa Enerji ile yapılan iş birliği ile Yeşil Enerji sertifikası aldı.

Yeşil Enerji sertifikası sayesinde General Mobile, Enerjisa’nın sadece yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik aldığını belgelemiş oldu. General Mobile, kullandığı elektriğin yüzde 100’ünü yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlıyor.

Ayrıca Bkz.General Mobile GM 22 Pro incelemesi - Keşkeler önemli!

Sizler de elektrik dağıtım şirketinizin yeşil enerji tarifelerini tercih ederek evinizde ve iş yerinizde yenilenebilir enerjiden elde edilen elektrik hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yeşil enerji tarifeleri, normal elektrik tarifesine göre biraz daha pahalı oluyor.

• Önce yazılım yapmayı öğrensinler, o kadar kaliteli genç yazılımcımız var, şirkette bu alanı kim yönetiyor bilmem ama berbat yazılım ile aslında kağıt üzerinde güzel olan telefonlara yazık ediyorlar. Gionee Elife E7 (Discovery Elite) gibi muhteşem bir telefonu bile yazılımla berbat etmeyi başardılar, üzerinden 10 yıl geçecek, halen de düzelmemiş... Android One dediler, herkesten önce alacaktı güya güncellemeleri, ya herkesten sonra aldı, ya da hiç alamadı...
  • Önce yazılım yapmayı öğrensinler, o kadar kaliteli genç yazılımcımız var, şirkette bu alanı kim yönetiyor bilmem ama berbat yazılım ile aslında kağıt üzerinde güzel olan telefonlara yazık ediyorlar. Gionee Elife E7 (Discovery Elite) gibi muhteşem bir telefonu bile yazılımla berbat etmeyi başardılar, üzerinden 10 yıl geçecek, halen de düzelmemiş... Android One dediler, herkesten önce alacaktı güya güncellemeleri, ya herkesten sonra aldı, ya da hiç alamadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 27 Haziran 2022; 20:42:45 >
  • Cikardiklari telefonlar da geri donusturulmus parcalardan(!) uretildigi icin tam cevreci bir firma haline gelmis oldu

• Üzerine "general mobile" yazısı bastırıp, iphone kalıbından çinde üretilen telefonları da dahil mi bu temiz enerji olayına

• Uzak durulması gereken firmaların başında gelir. Yazılım ve güncelleme konusunda SIFIR. Gm 9 pro en iyi örnek.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • uygun fiyata sahip telefonları var. güzel telefon yapmaya çalışıyorlar.
    takdir ediyorum GM yöneticilerini ülkede teknolojik olarak bir şey yapmak gerçekten çok zor ama yılmadan devam ediyorlar helal olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok iyi telefonları var güzel karar almışlar

• Gm 8 kullanıyorum savunduğumu zannedenler olacak fakat telefon gerçekten iyi fakat yeni cikardigi modelleri düzeltmediği sürece SD islemcilere gecilmedigi sürece işi çok zor olacaktır 4gb lik versiyonu kullaniyorum hala tas gibi sadece pil biraz omru tükendi gibi

• Sektördeki en baba firmalar bile yazılım konusunda çuvallarken general mobile'dan müthiş optimizasyon veya kusursuz güncelleme desteği beklemek saçma. Android one kapsamında muhtemelen kendileri de Google'ın söylediklerine dayanarak güncellemeleri hızlı bir şekilde dağıtabileceklerine inandılar ama sonuçlar hiçbir firma için böyle olmadı. Android one da olsa, stok arayüz de olsa android gibi bir işletim sisteminde cihaza optimize bir şekilde yazılımı giydirmek kolay değil bunu görmüş oldu üreticiler de tüketiciler de.

Yukarıda arkadaşın dediği gibi, ben de ürettikleri telefonlara bakarak birşeyler yapmaya çalıştıklarını, çabaladıklarını düşünüyorum. Android telefonlara zaten markadan bağımsız kağıt üzerinde bakmamak lazım, donanım kolay da yazılımda tökezliyor alayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben GM 21 PRO kullanıyorum. Gerçekten çok kaliteli ve uygun fiyatlı. Bu kaliteli emsallerine göre yarı fiyatına. Asıl üzüldüğümü söyleyeyim, teknoloji AVM lerinde satış temsilcileri sattırmamak için her şeyi yapıyorlar. Böyle milli ve ülke ekonomisine katkı olmaz. İnşallah yeni modellerde eksiklikler giderilir.

• berbat ve uzak durulması bi marka 1daha 1 sene oldu alalı gm21 pro ön ve arka kamera toz aldı arka kapak cizilmesi oldu telefonda donma kasma yapıyor saj cabuk bitiyor 1 gün anca cıkartıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.