Şimdi Ara

General Mobile ofisi ve teknik servisini gezmek ister misiniz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu marka telefon alacağıma o parayı gider Lösev, Darülacize vb kurumlara bağışlarım daha hayırlı olur. Çöpe gideceğine faydalı işler için harcanmış olur.

• Sosyal medya üzerinden olumsuz yorumları engelle , hiç bir cevap verme sonra milletin gözünü boyamak için neymiş firmayı gezdireceklermiş... 20-50 kişinin gözünü boyadıgında neyi değiştireceğini sanıyorsun...

Verdiği sözleri tutmayı beceremeyen firma buna karşılık çıkıp bir özür dahi dilemeyip aksine çekişkili ve kullanıcıyı salak yterine koyan beyanlarda bulunuyorken oraya gidecek 10 tane delikanlı cıkıp o yetkililerin yüzlerine bunu söyleyip asıl eylemi firmanın içinde yaparmı....

Bence yapmaz yapamaz ...

Daha çok çiftlik banklar kurulur bu kafayla bu ülkede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 21 Mart 2018; 13:56:10 >
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Ağzına sağlık hocam :)
  • (Bi yemeğe tav olduk)

• başlığın adı gm reklamı izlemek istermisiniz olacaktı. soru yanlış düzeltin:)

• Giden arkadaşlar gm 5 Plus'ta kulaklık girişini farklı yapmanızdaki amaç neydi acaba diye sorarsa iyi olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Boş işler gelsem görsem ne arkadaş cihazı aldık gördük göreceğimizi...

Sözleri verdiniz duyduk duyacagımızı...

Orda 3-5 kişiyi kandırıp agızlarına 1 parmak bal çalıp hadi diyecekler gişdin sanal ortamda GM şövalyesi olun...

Ve gerçekten bunlardan bir kaçı çıkacak yok öyleilgilendiler yok böyle ilgilendiler öyle iyi böyle iyi diye konusacak...

sen adam gibi cihazı satarken verdiğin sözü tut yeter... Biz hediye mediye istemiyoruz
  • Adam gibi "neden güncelleme bu kadar gecikti" diye soramayacaksanız zahmet edip de gitmeyiverin. Geçen seferki gibi oraya gittikten sonra "iyi ki gelmişim, general mobile'a bakışım değişti cart curt" diye edebiyat yapacak kişilere sesleniyorum. Kulaklarınızda ağır çınlama olursa gm kullanıcılarından bilin
  • Beyler GM5 Plus kullanıcılarının sesi olmaya gidiyorum
    Yalnız gönlümü fethedebilirler siz yine bana pek güvenmeyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç kişi gidiyoruz, kendimizi belli etsek iyi olmaz mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gidenlere Oreo sürümü mu verilecek

• Güncelleme yayınlandıktan sonra herkese ulaşması en az 1 hafta sürüyor... Cıkmadan bir gün öncede duyurulacagına göre... Demek oluyor ki yarında Oreo gelmeyecek.... Hafta sonu da verilmez... En erken 26-27 si dagıtılmaya başlanır (hiç sanmıyorum ya ...) Bence biraz tepki göstermenin vaktidir
  • 3 yıl önceydi, GM'in sahibi mi neydi yetkili bir dedeyle DH röportaj yapmıştı

Adam 'şimdü bu ceb delefonnarı artıh bir delefon deil bir bilgisayar oldu' dediğini duyar duymaz sayfayı kapatmıştım. Bunlardan bir cacık olmayacağı tepedekilerin halinden belliydi zaten.

• gıden yok mu yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apopleksi

• General Mobile neden beta olarak güncelleme vermiyor?

• General Mobile'ın bir PC Suite programı yok mu?

• Bu sene güncellemelerin bu kadar gecikmesinin nedeni/nedenleri ne?

• Neden hala "Google ile her zaman en yenisi" vs. diye bir slogan kullanılıyor?

• Android One programı şu an nasıl işliyor? Güncellemeleri gönderen kim? Cihazlara uygulayan kim? Neleri uyarlamakla uğraşıyorlar? Uygulamak, uyarlamak zor mu? Testini yapan kim? Final sürümünü onaylayan kim? Güncellemeyi ota ile dağıtıma başlatan kim? Google ile General Mobile arasındaki bu süreç nasıl işliyor?

• Mesela GM 5 Plus'a 8.1'in verilip verilmeyeceğine vs. Google mı karar veriyor? General Mobile'ın GM 5 Plus sahiplerine 8.1 güncellemesi verebilmesi için Google'a bir ücret mi ödemesi gerek vs? Google ile General Mobile arasındaki bu ortaklık nasıl işliyor? Telefonu alacak olan biri "2 yıl boyunca güncelleme alacağı" söylenen yazılıma ne kadar bir ücret vermiş oluyor?

• GM geliştirici ekibi kaç kişiden oluşuyor?

• General Mobile orta ve üst segment arasında neden bir telefon çıkarmıyor? Yapılan bir çalışma var mı? Varsa bunun hakkında 3-5 bilgi sızdırılamaz mı?

Oraya giden biri olur ise lütfen şu soruları sorsun. 🙏

Bu soruların çoğunu sormaya çalıştım.Gidenlere gm8 kulaklığı gm8de geçerli %15 indirim kuponu ve defter verildi.1.30 saat kadar konuşma yapıldı.Ofis gezdirildi.Bütün sorularıma cevap verildi.Umarım güzel temsil edebilmişimdir.Ayrıca 3 tane general mobile gm5plusta Android 8.0 yüklüydü kullanmamız için verdiler iki kurcaladım.Güncellemelerden,kronik sıkıntılardan,Android onedan konuşuldu.geleceğe dayalı fikirler üzerinede konuşuldu.gm 8 oreo fiyat bilgisi verilmedi.gm 5 plusta snap dragon 617 kullanılırken gm 8de snap dragon 435 neden kullanıldığı soruldu.istatiksel veriler paylaşıldı.samimi bir ortam vardı.aklıma gelen her şeyi sorma fırsatım vardı.teknik destek vsden de GM8 ALACAKLARA KODU BEDAVA VERİYORUM. Daha önce gm kullanmadım orda kullanan arkadaşlarda vardı.Umarım sorunlarınızı dile getirebilmişimdir

• Turevin2.geometrikyorumu T kullanıcısına yanıt
    Android One olmasına rağmen güncellemeyi bu kadar geç verme nedenleri nelermiş hocam?
  • Armadon kullanıcısına yanıt
    Last update denen sistemden bahsettiler bütün kodlar tekrar yazılıyor filan dendi. Test cihazlarında oreo 5 aydır yüklüymüş.En sorunsuz şekilde vermek için bekliyoruz dendi yoksa bizde hemen yollamasını biliriz tarzında bir konuşma yaptılar.

Üsluplarını gerçekten merak ediyorum bu açıklamalarda videoyu bekliyorum sabırsızlıkla
  • Armadon kullanıcısına yanıt
    Sakin sakin her şeyi anlattılar.Gerçektede böylemidir bilinmez

5 aydır yüklü ama güncelleme vermiyorlarmış sorunsuz olması için açıklaması beni tatmin etmedi. Hangi sürümleri sorunsuz geldi ki bu zamana kadar bu gelsin. İnşallah yanılırım ve sorunsuz gelir, bekleyip görelim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.