Şimdi Ara

General Mobile ofisi ve teknik servisini gezmek ister misiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neden mi güncelleme bekleyen var?Telefonu satarken 'google ile her zaman en iyisi' dendiği için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elin Brezilyalisi, Taylandlisi, Hintlisi evinde otururken artik hicbir destegi olmayan LG G2, Nexus 4 gibi telefonlara Oreo 8.1 dagitimi derleyebiliyorken GM ovunerek Android One diye sattigi telefona guncelleme veremiyor. Atin su heriflere uc bes dolar yapiversinler size de ya. Bu kadar mi dustunuz?

• GM gibi firmalar yerli ayağına halkı sömüren vestel arçelik ve diğer firmalardan farkı yok. Batacakları günü bekliyorum.

Hele şu yeni yaptıkları, ayarlara 15 saniyede giren 5 yıllık S3 miniden bile daha yavaş çalışan çöp telefona utanmadan dünyanın parasını istiyorlar. Dhde bunların reklamını alıyor amma velakin herkes salak değil. Böyle firmalardan reklam bile almam ben.Paranın yanında değil halkın yanında olmalısınız. Mesut, Erdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknik servise ses tuşları ve ekran için verdiğim de, ekranı değiştirip tuşları değiştirmeden veren ve üstelik yapılmamış bu dediğim de yapılmış diyen servis elemanları bulunduran servis...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teknik servis 0, yazılım desteği 0, müşteri ile ilişki - 1
    . Nasıl böyle bir etkinlik düzenleyebiliyorlar

Ekleme; adamlar çok sinirliyim, tekrar düşündürduler sinir oldum yine.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sosyal medya üzerinden olumsuz yorumları engelle , hiç bir cevap verme sonra milletin gözünü boyamak için neymiş firmayı gezdireceklermiş... 20-50 kişinin gözünü boyadıgında neyi değiştireceğini sanıyorsun...

Verdiği sözleri tutmayı beceremeyen firma buna karşılık çıkıp bir özür dahi dilemeyip aksine çekişkili ve kullanıcıyı salak yterine koyan beyanlarda bulunuyorken oraya gidecek 10 tane delikanlı cıkıp o yetkililerin yüzlerine bunu söyleyip asıl eylemi firmanın içinde yaparmı....

Bence yapmaz yapamaz ...

Daha çok çiftlik banklar kurulur bu kafayla bu ülkede
  • Şavmi candır. Mi 6 iyi ki varsın.

• recebim59 kullanıcısına yanıt
    7.1.1 veya 7.1.2 olsa ne olur ki eninde sonunda 7.1 üzerine kurulu

Bir daha cihaz alirken. Bu firma önceden güncelleme vermedi diyip almazsanız bir daha yapamaz.

• Hayır.
  • Bozulmayan bir gm telefon henüz görmedim. Hatta şuan bir arkadaşın telefonu serviste 1 hafta oldu hala ses yok. Orada şuan yer gök bozuk telefon olmalı. Gidince o kadar bozuk telefonu nerede saklıyorlar nasıl karışmıyor vs. bakarsınız. LG ile arıza verme sıklığı ve sayısı konusunda yarışan yegane çin üretimli amerikan firması.

• ürün-hizmeti geliştirmek yerine reklama gidiyorlar şaka sandım bir an.
  • güzel sistem :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 20 Mart 2018; 12:32:46 >
  • GM PİŞMANLIKTIR!

• görende silikon vadisini gezdirecek sanır ne yapayım genereal mobile servisini iceride asgari ücretle calışan garibanlar dişarıda GM TELEFON mağdurları bizde orada turist gibi gezicez hayır gezip de ne yapıcaz amac ne reklam mı ?

model neydi hocam değerlendirirdim almayı

• 2.el idare edeyim diye GM 5 aldım 2 kere ekran 1 kere anakart 1 kere kamera değişti transformers gibi telefon hakkını yemeyin sıfır alanlara üzülüyorum
  • pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Redmi Note 4x snapdragon 625 işlemci,3gb ram,32gb rom.

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    Zaten biz de artık öyle yapıyoruz.

• Fiyaka1903 F kullanıcısına yanıt
    Gm4g telefonumun sararan ekranını gm5 panel ile değiştirmişti Tekirdağ servisi,sonra farkettim ki bazen ekran dokunmayı birden fazla parmakla yapmışım gibi algılayıp kendi kendine işlem yapıyor ve parmağımı ekrandan kaldırana kadar bu sapıtma devam ediyor.En sonunda bunun videosunu çekip Tekirdağ servisine götürdüm biz birşey yapamayız çünkü yeni değiştirildi ekran dediler,Telpa'ya gönderdim sorun göremedik dediler ve ben de o günden beri GM markasına el fatiha okudum.Batsınlar inşallah.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.