Şimdi Ara

General Mobile GM6 mercek altında: Tüm detaylar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Android One programının en yeni telefonu olan General Mobile GM6'yı detaylıca mercek altına aldık. Yazılım güncelleme garantisi olan telefon, bakalım tasarım ve donanım olarak bizlere neler sunuyor? 

• Detaylı ön inceleme mi? Zaten ön incelemenin mantığı detaysız olması değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Colouse

Detaylı ön inceleme mi? Zaten ön incelemenin mantığı detaysız olması değil mi?

Merhaba,

Klasik ön inceleme mantığı ile bakarsanız, bizim videomuz için ön inceleme ifadesinin yetersiz kaldığını görebilirsiniz.

Teşekkür ederim.
  • bu detaylı ön inceleme furyasında son zamanlarda başladı

bu arada telefon çöp trush garbage

• Trush gm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasamak5656

bu detaylı ön inceleme furyasında son zamanlarda başladı

bu arada telefon çöp trush garbage

Neden çöp deme gereğini belirtseydin daha iyi olurdu. Hayır, ukalaliktan değil almayı düşünenler için faydalı bilgi olurdu. Ya da ne bileyim yorumun çöp olduğunu anlardık. Seçenek çok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uf 2.000 TL satsa ne tutar be.

• Önceki model GM 5 Plus bundan daha iyiydi. Her sene ileriye gideceklerine geriye gidiyorlar.

• Çok ucuz olmazsa alınacak bir telefon değil gibi.
    800-900 olacaksa Lenovo K5Plus veya Motorola G4 veya XİAOMİ REDMİ NOTE 2 tercih edilir.

• Biraz amaca hizmet etmeyen bir model olmuş. Geri mi gitmiş ileri mi belli değil. Micro usb yakışmamış. Kenar çerçeveler olmamış. Arka kapak çok ucuz duruyor, olmamış. Bir önceki model daha şık bence.

• trollmaster T kullanıcısına yanıt
    en basitinden işlemciye bakabilirsin mesela.720p falandan başlarsak çok uzun sürer saymakla bitmez çöplüğü
  • Yok bu telefon olmamış. 3 GB RAM neye yarar? Saf Android için 2 GB rahatça yetiyor.

Parmak izi okuyucusu akıl çelmiyor değil tabi. 500 lira olsun bizim olsun.

• GM 5 Plus aldım eşime. Pişmanım :D

• O çerçeve ne öyle pimapen gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000 lira mı ? desene general mobile de milletin cebindeki para için avuçlarını ovuyor.

• Siyah çerçeveleri görmemek elde değil! Her tarafta.
  • 2000 lira ne abi şaka mı bu en fazla 749 lira bekliyordum. Demek ki kan emici sülük gm de Türkiye halkını enayi yerıne koydu vay be

• 2000 bin tl derken hakikatten 2000 bin türk lirasımı ? şaka gibi linki e bakim dedim vatanda hakikatten 1999 tl gibi komedi bir fiyat gördüm bu gercek olamaz heralde yok yok şakadır lg g5 gibi cihazlar 1800 1900 arası satılırken afedersinde bu cihaz neyin nesidir ??? donanım yok birşey yok kalite yok servis agı yok 2000 tl sadece bir güncelleme için mi verilicek general mobile hic kusura bakma maksimum 1000 tl gidecek zar zor telefonu burda 2000 tl gibi astronomik hiç bir dayanagı kaynagı olmayan bir şekilde satma girişinde dahi bulunuyorsa hakikatten artık kim kimi düdüklerse misali gercekten fiyat inanılmaz gülücem gülemiyorum hakikatten 2000 tl demi arkadaslar bu neyin kafası ???

• unpop kullanıcısına yanıt
    Are you joking me?

GM bitmiş

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.