Şimdi Ara

General Mobile GM6 mercek altında: Tüm detaylar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

800TL diyor videoda.

• 2000tl mi çıldırmış olmalılar bakalım bu sefer hangi sorunları olacak telefonun

• Açıkçası çöp yazanlara sinir olurdum bugüne kadar ama bu telefon için çöp ten başka kelime bulamıyorum gm nin zeki! mühendisleri bunun için çok çabalamış olmalılar insanlar almasın die

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsi geçen fiyat doğruysa (1.999TL) bu ticari ahlaksızlıktır.

Ürünün ederi 100$ + vergi en fazla 600TL' dir.

Şuan kullandığım telefonun özellikleri ve bana maliyetini yazayım belki birileri utanır!

ZUK Z2 / Snapdragon 820 - 4GB Ram/64GB Rom - pasaport kayıtlı maliyeti 1000TL'nin altında, bu fiyatlarla nereye gidiyoruz?

• 2000 tl ye kesinlikle satamaz. Satılmasın da. Yerli telefona destek diyoruz adamlar vestelleşiyor. Android one olsa bile kesinlikle değmez. Ben her fırsatta devletimin ve yerli olanın yanında olmama rağmen söylüyorum.

• MI5 e bak fiyata bak Leeco Pro3 e bak fiyata bak bide buna bak ve kus

• quote:

Orijinalden alıntı: unpop

sadece 1999 tl
    http://www.vatanbilgisayar.com/general-mobile-gm6-akilli-telefon.html

bu galiba vatan bilgisayarın uyanıklığı henüz piyasaya çıkmamış ürünü sıkıntıya girmemek için 2-3 kat pahalıya gösterip google aramalarda ilk sıralarda olup kendi sitelerinden satış yaptırmak btk nın bu işe el atması lazım stoğa girmeden ürünü yayınlamamalılar veya illa yayınlayacaklarsa fiyat bilgisi girmemeliler

• alt üst boşlukları azaltmadığı sürece çekici gelmiyor bana akıllı dokunmatik telefonlar

• Bahsi geçen Vatan Bilgisayar adresindeki fiyat sadece doldurma amaçlıdır. Gerçekte 899tl gibi bir fiyatı olucak

• 100 TL bile olsa almayın beş para etmez bir firma

• Bu işlemciyle neleri yapamayız? bellek ve hafıza max. 900 TL. için gayet iyi.

• Vatanin tezgahindan baska bise degil bu 2000 tl fiyat
    5inc 1280x720 ekran mediatek islemci ile

Iphone 6 fiyatuna gm 6 sudan ucuzmus resmen birileri ya gm ya vatan resmem milleti keriz yerine koyuyor.

• Çerçeveler yüzünden izleyemedim, sinirim bozuldu.
  • çok tatmin edici gelmedi görüntüsü ama yerinde görmek lazım canlı. moto g-5 bunu döver ama o da ne zaman çıkar belli değil. öte yandan android one çatır çatır güncelleme alması da güzel. şu gm-5'in arkasını bir elden geçirseler yeterliydi bence. böyle premyımsı görüntüleri plus modeline saklasınlar.
  • Stoklara girmemiş cihaz için vatan böyle saçma sapan fiyatlar yazabiliyor büyük ihtimal öyledir...ha gerçekten fiyat bu ise İtinayla sövünüz
  • 999tl dir o yanlis yazilmistir. Yoksa 199tl mi yazacaklardi ????????

• 899tl en fazla ederi

• Öncesinde kullanmama rağmen şu an çok gıcık aldığım bir marka. Herkesinde benim gibi gıcık aldığını görmek beni mutlu etti. Böyle bir insan değilim ama forumdan uzaklaştırma almama vesile oldukları günden beri accayip gıcık duygular besliyorum. Çin'in çöpü 58 mp kamera diyorlar bir bakıyorsun vga dan hallice kamera çıkıyor. Almayın aldırmayın her gördüğüm yerde yereceğim böyle.

• DH standart site görünümüne tıkladığınızda baya bir süre açılmadı. Performansı nasıl olacak az çok belli oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: haktan24

2000 bin tl derken hakikatten 2000 bin türk lirasımı ? şaka gibi linki e bakim dedim vatanda hakikatten 1999 tl gibi komedi bir fiyat gördüm bu gercek olamaz heralde yok yok şakadır lg g5 gibi cihazlar 1800 1900 arası satılırken afedersinde bu cihaz neyin nesidir ??? donanım yok birşey yok kalite yok servis agı yok 2000 tl sadece bir güncelleme için mi verilicek general mobile hic kusura bakma maksimum 1000 tl gidecek zar zor telefonu burda 2000 tl gibi astronomik hiç bir dayanagı kaynagı olmayan bir şekilde satma girişinde dahi bulunuyorsa hakikatten artık kim kimi düdüklerse misali gercekten fiyat inanılmaz gülücem gülemiyorum hakikatten 2000 tl demi arkadaslar bu neyin kafası ???

Vestek ile GM yerli deyip deyip kitliyor. Z10 diye saçmalık model yapmış vestel cihazdan anlayan güler geçer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.