Şimdi Ara

★★General Mobile GM5 Plus★★ |SORUNLAR&ÇÖZÜM ÖNERİLERİ TEK BAŞLIK ALTINDA| (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
8
Favori
47.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefon bir süredir( sanırım android7 yükledikten sonra oldu) hızlı şarj olmuyor. Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı?
  • tahir40 kullanıcısına yanıt
    süre olarak ölçümlediniz mi? ana konuda da bu durumu yaşayan arkadaşlar vardı.. (android 7 de hazlı şarj oluyor yazısı kalktı ona istinaden derseniz onunla alakası yok. süreyi ölçün)
  • Bu konu resmen head shot olmuş; ya Gm ye yada birilerine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vesago kullanıcısına yanıt
    GM beni aforoz edecek
  • zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    şu mesaja cevaben, bende arkadaşıma GM5 aldırmak istiyordum yaklaşık 2 ay önce kadar, kendisi beğenmedi ve lenovo vibe p1 aldı.
    her akşam skype den görüşürüz (online oyun amaçlı)sürekli telefonu övüyor arkadaş :)
    mesela iPhone SE yi almadan önce bu övgüleri yapsaydı bende belki lenovo vibe p1 e geçebilirdim. deneyimlemedim ama ciddi anlamda iyi telefon diyorlar özellikle şarj konusuna.
  • jemalizm1 kullanıcısına yanıt
    lenovo p1 i yan dükkandaki komşumuz kullanıyor, aynı şekilde öve öve bitiremiyor cihazı.. teknoloji ile pek alakadar biri olmadığı için önemsemiyordum açıkcası ama belki de vardır bi keramet :) tasarımı benim hoşuma gitmiyor ve ikinci eli pek yok alıp kullanacağım bi cihaz değil..
    hocam benim arkadaşım 1 tane normal film bitiriyorum, şarjım 100den 90'a düşüyor dedi.
    yaklaşık 2 saat boyunca film seyrediyor :) ortalama bir kullanıcı telefonu 6-7 gün de bir şarj ediyor,
    yoğun kullanım sanırım 3-4 gün.
  • jemalizm1 kullanıcısına yanıt
    bende a 7 de vasat kullanımda 3 günü görüyorum. akşamları evde hotspot açıyorum eşime yaklaşık 3-4 saat ona rağmen 2 gün gidiyor.. ama lenovo eşşeğin kulağına su kaçırmış :)
    30 dakikada pil %30 artıyor. Sanırım pek hızlı şarj denemez buna :)
  • tahir40 kullanıcısına yanıt
    andoid 7 sonrası bu şikayet çoğalmaya başladı, enteresan bir durum..
  • sizi 7.0 larda bi sıkıntı var herhalde. sabah 100 dakikada %96 oldu şarjım. eskisindende hızlı şarj oluyor hatta. ampere uygulaması 6.0 dayken 2100mah den fazlasını çekmiyodu artık 2600mah'leri zorluyor.
  • benim cihazımda hızlı şarj sorunu yok. Fazla kişi de de yok zaten bi kaç kişide var.. Diğer bahsedilen sorunlar da kullanıcı bazlı sorunlar cihazın genelini kapsamıyor..
  • 1000 Tl bütçem var. Araştırıyodum tam GM5+ ya karar vermiştim ki, telefondan soğuttunuz yahu.
  • LannTheClever kullanıcısına yanıt
    garantili istiyorsan 100 tl daha ekle temiz ikinci el s6 al, a7 2016 al.. garanti şart değilse keisnlikle tavsiyemdir mi5 al.. mükemmel telefon
  • Şu şarj olayından muzdarip olup garantiye gönderen var mı?

• Aldığımız 3 adet gm5+ telefondan ikincisi de maalesef bu halde. 3'te 2 bükülüyor :) Bükülenlerin birisinde ekran sararması da mevcut. (çok yoğun boyutta hem de) Dualarımız 3.telefona birşey olmasın diye :)

İnanın, tüm samimiyetimle söylüyorum, almayın arkadaşlar. Bakın ilk başta çok çok güzel geldiği için birer hafta arayla 3 tane aldık diyorum. Biz ettik siz etmeyin :)

★★General Mobile GM5 Plus★★ |SORUNLAR&ÇÖZÜM ÖNERİLERİ TEK BAŞLIK ALTINDA|

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _botturgec_ -- 28 Ekim 2016; 23:26:37 >

• Ekran ile kasa arasında ince bir şerit malzeme varmış. Varmış diyorum, çünkü yeni fark ettim. Bugün kılıfı çıkarıp telfonu öyle kullanayım dedim. Kılıfı bi çıkardım, bi de ne göreyim. O şerit gibi malzeme sol üstte yok.

Fiyat bilgisi olan var mı bunun hakkında?
     ★★General Mobile GM5 Plus★★ |SORUNLAR&ÇÖZÜM ÖNERİLERİ TEK BAŞLIK ALTINDA| ★★General Mobile GM5 Plus★★ |SORUNLAR&ÇÖZÜM ÖNERİLERİ TEK BAŞLIK ALTINDA|

• etkinus kullanıcısına yanıt
    O aradaki sert silikon plastik tarzı bişey. Ana sayfada o parçanın kalkmasindan şikayet vardı daha önce. Kalitesiz bir malzeme

• bu başlığı açtığınız için teşekkür ederim, navigasyon ve gps sorunu yaşayanlardan biri de benim, 2 sefer servise gitti, 2.sinde gps değişti yazmışlar gerçekten değişti mi bilemiyorum, GM 4G de kapalı mekanda bile bağlanan GPS ne hikmetse GM 5 plusta çalışmıyor, şimdilerde de turkcell hatta şebeke problemi yaşıyorum, bir de kimse kalkıp demesin yerli firma diye, "bizi aldatan bizden değildir" demiş Peygamber(s.a.v), firma gerçekten iyi niyetli ise bu sorunlara çözüm bulmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lifes -- 31 Ekim 2016; 23:36:32 >
  • lifes L kullanıcısına yanıt
    rica ederim. istedim ki sorun yaşayanların sorunları tek başlık altında toplansın. aramak isteyen çabuk ulaşsın.. aynı sorunu yaşayan tek kişi yokki.. baş ağrıtmaktan başka işe yaramayan cihaz..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.