Şimdi Ara

★ General Mobile GM 9 Pro ★ ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı! (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.818
Cevap
89
Favori
320.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hepsiburada 2.el telefonları alıyor ya onu diyor
  • ONEMEGAS O kullanıcısına yanıt
    Pil orta seviye kullanımda 1.5 gün çıkarıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Anladım, bu arada benim pil süresi: son tam şarj 33 saat bekleme, 4 saat oyun, 2.30 saat facebook, 1 saat instagram, 1.30 saat youtube vs parlaklık %70 9.30 saat ekran süresi kalan şarj %15
  • Nasıl becerdiyse telefon tüm dosya barındıran klasörleri gizli klasöre çevirmiş. foto video PDF doc aklınıza gelecek tüm dosya uzantısı barındıran klasörlerim gizlenmiş. Google fotoğraflar hiçbir Media görmüyor. Dosya yöneticileri hiçbir dosyaya erisemiyor. PC ye bagladigimda dosyaları görebiliyorum..

Teşekkürler GM cim bu harika tecrübeyi yaşattığın için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jammer1903 J kullanıcısına yanıt
    hb eski telefonu 600 e alıyor yenisini satıyor.
    maalesef evden çalıştığımız şu günlerde kulak omuza olayı beni rezil ediyor. kulaklık kullanınca ortamın tüm sesini topluyor :(
    ben telefonu teknik servise yolladım batarya sorunu yok diyip geri yolladılar birde yazılım atmışlar önceden sadece batarya kötü giderdi artık mikrofon problemi vs. de yaşamaya başladım

batarya önceden 6-7 saat giderdi şimdi 3-4 saat gidiyor telefonu sağlam gönderdim bozuk geldi ne berbat bir teknik servismiş bu
  • Bandogge kullanıcısına yanıt
    Saatli bomba gibi telefon :)
  • haybora kullanıcısına yanıt
    Hb den meizu x8 almıştım 14 gün geçmeden iade edeyim dedim 4 ay uğraştırdılar beni güvenilmez alışveriş sitesi.
    Teknik servisler sıkıntı hele böylesi daha da sıkıntı, 3 yıl önce falan gm 8 kullanıyordum türkcell den telefonu aldım baktım benim hattan başkasını tanımıyor telefon geri gönderdim sıfırıyla değiştirdiler ama o da aynısını yaptı meğer imei tanımlanmamış 6 ay sonra falan çözüldü sorun

Telefonun kaç aylık hard reset atmayı falan denedin mi? Gün içinde parlaklığı %100 de mi kullanıyorsun kaldı ki yine 3-4 saatten fazla ekran süresi vermesi lazım, şuanlık bende sıkıntı yok kullanabildiğimiz yere kadar kullanıcaz artık napalım :)
    GM farkı

meizu nasildi hocam bununla karsilastirirsan.

hocam telefonu 28 mart da aldım daha 1 aylık bile değil yani cihaz ve parlaklık falan otomatikte(evin içinde olduğum için çoğunlukla düşükte) ama yinede çok az gidiyor tekrar yollayacağım bu sefer değişim yapmak zorundalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bandogge

Nasıl becerdiyse telefon tüm dosya barındıran klasörleri gizli klasöre çevirmiş. foto video PDF doc aklınıza gelecek tüm dosya uzantısı barındıran klasörlerim gizlenmiş. Google fotoğraflar hiçbir Media görmüyor. Dosya yöneticileri hiçbir dosyaya erisemiyor. PC ye bagladigimda dosyaları görebiliyorum..

Teşekkürler GM cim bu harika tecrübeyi yaşattığın için.
    Dün yorgunluktan dikkatli bakmamıştım, bugün tekrar PC ye bağladım, klasörlerin içinde nomedia, seth, profih, denilen 3 gizli dosya oluşmuş erinmedim her klasörden tek tek sildim sonuç basarili.

Buna ne neden oldu bilemiyorum. Ah GM

• haybora kullanıcısına yanıt
    Meizu da şöyle şikayetlerim vardı; ekranı çok parlaktı ekran ışığı 9 pro %60-65 meizu %50 denk diyebilirim, ekranın alt kısmında karalti vardi bazen dokunmatik problemi oluyordu hızlı yazmayı sevenler için sıkıntı mesajlarda sen yazıyorsun ama takılıp birden yazıyordu mesajı, bikaç defa başıma geldi akşam şarj %100 iken sabah %40 lara düşüyordu bazende telefon kapanmış halde oluyordu ve pili çok vasattı 45dk oyun da %25 pil gidiyordu %90 parlaklık, güncelleme yok fakat sitesinde eski güncellemeler mevcuttu istediğini yüklüyordun ama bazen sıkıntı oluyordu, ön kamera gm 9 pro dan daha iyi ve gcam boldu meizu da, tasarım olarakta gm 9 pro daha hoşuma gitti g glass 5 falan hoş yani,birde meizu daha çok ısınıyordu telefon olsun şarj aleti olsun.

Evet o zaman pilde problem var kabul etmezlerse tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz 4 ay falan sürer ama sonunda paranızı alırsınz geri veyahut sıfır cihaz gönderirler

• Bandogge kullanıcısına yanıt
    Kendi söküğümüzü kendimiz dikiyoruz :)

• Arkadaşlar merhabalar birkaç sorum var GM 9 pro ile ilgili olarak yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Telefonu dün teslim aldım 2 gündür kullanmaktayım. Android 9 sürümü yüklü.
    Daha önce 4 yıla yakın GM 5 plus kullanmış biri olarak ;

* Ekran parlaklığı çok karanlık geldi, GM 5 plusta ekran yarı ayarda bile gayet net ve aydınlıktı.

* Kulaklıktan çıkan ses çok az geldi bana GM 5 plusa taktım çıkan kulaklığı enfes bir ses geliyor fakat bunda ses az. Şok etti beni açıkçası

* ekrana çift tıklayıp açma özelliğini dün ayarlardan aktif ettim dün kullandım fakat bugün çift tiklarken kapatıyor fakat tekrar kilit modunda iken açmak istediğimde sadece titreşim geri bildirimi yapıp ekran kilidini kaldırmıyor. 1 günde nasıl ayarı bozulmuş olabilir. ? Anlam veremedim.

GM 5 plustan sonra beklentim çok fazlaydı biraz dumura uğramış gibiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: FameFabre`

Arkadaşlar merhabalar birkaç sorum var GM 9 pro ile ilgili olarak yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Telefonu dün teslim aldım 2 gündür kullanmaktayım. Android 9 sürümü yüklü.
    Daha önce 4 yıla yakın GM 5 plus kullanmış biri olarak ;

* Ekran parlaklığı çok karanlık geldi, GM 5 plusta ekran yarı ayarda bile gayet net ve aydınlıktı.

* Kulaklıktan çıkan ses çok az geldi bana GM 5 plusa taktım çıkan kulaklığı enfes bir ses geliyor fakat bunda ses az. Şok etti beni açıkçası

* ekrana çift tıklayıp açma özelliğini dün ayarlardan aktif ettim dün kullandım fakat bugün çift tiklarken kapatıyor fakat tekrar kilit modunda iken açmak istediğimde sadece titreşim geri bildirimi yapıp ekran kilidini kaldırmıyor. 1 günde nasıl ayarı bozulmuş olabilir. ? Anlam veremedim.

GM 5 plustan sonra beklentim çok fazlaydı biraz dumura uğramış gibiyim.
    oreo daha parlaktı bende pie güncelledikten sonra ekran ışığı aynı parlaklık ayarında düşük geldi, samsung kulaklık kullanıyorum ses çıkışı az aslında, bunlar adam akıllı sağlam güncellemeyle iyileştirilebilir fakat karşıda bu taleplere cevap verecek adam akıllı düzgün bi firma olması lazım :) ekran çift tık modu sorunsuz çalışıyor belkide reset atman lazım her güncellemeden sonra telefonu resetlemek lazım diyorlar?

• FameFabre` kullanıcısına yanıt
    Ekran kullanımı süresini arttırmak için android 9 da ekran ışığını düşürdüler. Dobly olayı 8.1 çalıştığı gibi çalışmıyor. Çift tıklama stabil değil. Çok basit bir telefon herkes övüyor ama honor x8 ile GM 9 pro ile kamera fonksiyonlarini karşılaştırma yapan farkı görür. 4k video çekiyormuşta amoled ekranmiş yok hdr varmış. Aldığıma pişmanım bu cihazı, honor x8 alsaydim daha iyidi. Çok basit bir cihaz. Yazılımı berbat ötesi geliştiricinin tekinden almışlar romu stok rom diye vermişler kullanıcılara, bu telefonu basit işlerde kullanan kişilerin kullanması lazım. 2005 den beri piyasinin içindesin ama kullanıcıları memnun edemiyorsun.

• Pasa86 kullanıcısına yanıt
    Ne bekledin de bulamadım paşam bu telefondan
  • 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.