Şimdi Ara

★ General Mobile GM 9 Pro ★ ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ONEMEGAS Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü4 Mobil
6.849
Cevap
120
Favori
195.752
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> General Mobile >> ★ General Mobile GM 9 Pro ★ ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı!
Giriş
    87 Mesaj

Benim güncellemeden beklentim çok :) scrren recorder always on display iphone daki gibi kişiye özel emoji :)
    hocam motorola 5w 3a şarj adaptörü+samsung veya gm şarj ara kablosu kombin yapıp denicem bakalım :) bendeki samsung 15watt değilmiş 5w 2a yazıyor üstünde
    |
    |
    Bandogge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kimseye birşey anlatamazsin teknoloji editörlerinin bir kaçına yazdım takmadilar bile ama reklama gelince hepsi bangır bangır reklam yaptı, GM göre suçlu biziz çünkü cihazını aldık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    jammer1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yazık günah memleketinde lidersin üretici satıcı olarak yerli anlamda fabrikan var yurtdışına satış yapıyorsun ama yazılım ve güncelleme konusunda başarısızsın.
    |
    |
    Pasa86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dijitallesen dünyada yerli teknoloji şirketlerimiz yazılım olayına daha çok kafa yormali. Hayatimizi kolaylastiracagiz diye Elin gavuruna her türlü kişisel bilgilerimizi ellerimizle teslim ediyoruz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Adam akıllı yazılım üretip güncelleme verseler satışlarını ikiye katlarlar yani bu kadar gelirleri var zor bişey değildir diye tahmin ediyorum.
    |
    |
    ysava kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: volkan0311

Bu fiyat aralığında hala bu ürünü tavsiye edermisiniz.Önerileriniz.Şimdiden teşekkürler
    Tavsiye ederim %60-%70 arası parlaklık 3-3.30 saat oyun,2şer saat insta ve facebok,1.30 youtube vs 10 saat ekran süresi 100-110dk arası şarj oluyor pilinden çok memnun kalırsın,ekran çok canlı amoled malum,oyunlarda takılma,kasma,donma vs rastlamadım şimdiye kadar,kamerası bana göre başarılı gece ve gündüz çekimleri her türlü yeterli bana göre,gcam yüklersen çok daha güzel ama root atman lazım sanırım telefona,telefon konuşmalarımda kesilme kapanma yaşamadım görüntülü görüşmelerdede keza öyle,güncelleme konusunda berbat firma eylülden beri güncelleme almadı gm 9 pro,bu fiayata emsali yok diye düşünüyorum 350tl fatk verip realme pro 3 alınabilir fakat gereksiz bence,bu telefon her türlü ihtiyacını görür.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONEMEGAS -- 6 Nisan 2020; 22:29:31 >
    |
    |
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.