Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 8 [ANA KONU] ★★Sd 435 İşlemci /5.7' - 720p Ekran ★★ (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
968
Cevap
24
Favori
127.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://m.youtube.com/watch?v=p4SxfONAXGs&t=19s

Lg v30 ile gm 8 i ayni sartlarda karsilastirdim . Video kayit ve ses kaydi olarak . Merak edenler bakabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşime hediye olarak düşünüyorum. 900 tl'ye geliyor gm sitesinde, önerir misiniz?
  • ben hanıma aldım 3 aydır kullanıyor bir sıkıntısı yok . ama telefon çok narin . İyi bir kılıf ve ekran koruyucu şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrisked

Kardeşime hediye olarak düşünüyorum. 900 tl'ye geliyor gm sitesinde, önerir misiniz?
    Ben telefonumu 2019 nisan ayında aldım. Kullanıcı olarak söylüyorum, fiyat acısından performans olarak memnum. Ben telefonu almaya karar verirken hangi marka alacağımı biliyordum ama uygun fiyatlı donanımı yüksek telefon ihtiyacım olduğunu biliyordum. Huawei, Xaomi ve GM arasından GM Yİ seçtim. Diğer muadillerin fiyatları 1,500 TL civarlarındaydı. Tavsiyem ne istediğinizi verdiğiniz paradan beklediğiniz performansı bilerek almanızda fayda olur.
  • Gm8 için uygun Gcam var mı?

• Bu telefondaki karşıya ses gitmeme problemini nasıl çözebiliriz.

• Arkadaşlar esime GM 8 almayı düşünüyorum.

Pie güncellemesi ile sorun yaşayanlar olmuş yorumlarda gördüm.

Eşimin kullanacağı genel anlamda whatsapp , ınstagram ve kamera. Tabiki telefon görüşmesi internet.

Bu işlemler için bu telefon tercih edilir mi? Dolby vs benim için elzem şeyler değil.

Kronik problemler var mı?

Görüşlerinizi bekliyorum.

• Telefon görüşmelerinde ses kalitesi zayıf nasıl çözeriz. Garantisi devam ediyor servise göndersek çözerler mi?
  • 8.1 e dönmek meşakkatli midir? Yoksa stock rom dosyasını indirip qfil ile kurabilir miyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bob_marley_232

Arkadaşlar esime GM 8 almayı düşünüyorum.

Pie güncellemesi ile sorun yaşayanlar olmuş yorumlarda gördüm.

Eşimin kullanacağı genel anlamda whatsapp , ınstagram ve kamera. Tabiki telefon görüşmesi internet.

Bu işlemler için bu telefon tercih edilir mi? Dolby vs benim için elzem şeyler değil.

Kronik problemler var mı?

Görüşlerinizi bekliyorum.
    bob_marley_232 ; ben GM8 kullanıcısıyım. Bu telefonu alırken sizin söylediğiniz gündelik işlemlerde kullanmak üzere almıştım. Şuan kullanıyorum, kullanıcı olarak memnunum. Genel olarak bütçem 1.000 TL idi, piyasa şartları ve kullanım özelliklerini bilerek fiyat performans açısından aldım. GM in 0553 507 1818 nolu whatsApp iletişim numarasından pie sürümüne yeni güncelleme hazırladıklarının bilgisini verdiler.

• Android 9 da acayip kasma var, eski sürüme dönemez miyiz?

• Pie sürümüne herhangi bir güncelleme gelene kadar kesinlikle geçilmemeli bence. Daha önce performansından çok memnundum fakat pie ile birlikte fazla miktarda kasılma, yavaşlık, arka plana atılan uygulamayı direkt kapatma, yön sensörlerinin kafasına göre bazen çalışıp bazen çalışmaması, çağrı sırasında ses sorunu gibi bir çok sorun var. Telefonu kapatıp açınca çoğu düzeliyor ama bir kaç saat sonra tekrar başlıyor.

Ayrıca telefon çok çabuk yamuluyor, elinizle çok rahat 2 ye katlayabilirsiniz. Dikkatli kullanın.

Pie sürümüne kadar çok memnundum ama artık nefret kusuyorum. Eski sürüme dönme varsa söyleyen olursa çok mutlu olurum.

• arkadaşlar youtube izlerken arka planda çalışıyormu? öyle bir güncelleme olmuştu sanki
  • Usta Splinter kullanıcısına yanıt
    https://www.forumandroid.com/konu/8-1-gm8-gm8d-fastboot-stock-rom-eylul-2018.12966/

Araştırmalarım sonucu bu konuyu buldum, yükledim ve 8.1 akıyor şuan. Bunu yükleyin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: HLLBN

https://www.forumandroid.com/konu/8-1-gm8-gm8d-fastboot-stock-rom-eylul-2018.12966/

Araştırmalarım sonucu bu konuyu buldum, yükledim ve 8.1 akıyor şuan. Bunu yükleyin hocam
    gm sitesinde bulunabiliyor artık stok romlar
  • HLLBN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 🙂

• Android q'yu deneyen oldu mu?

• Mustaf83 M kullanıcısına yanıt
    katıldım sisteme mail gelmedi henüz hocam merak ettim girecem muhtemelen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GM8 için Android Q programına katılan arkadaşlar buradan deneyim ve fotoğraflarınızı paylaşınız bizlerde kullanıcı olarak fikir sahibi olalım. Bu arada katılımcı kontenjanı dolmuş.
  • Arkadaşlar ekranı nasıl 2 ayırıyoruz?

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.