Şimdi Ara

General Mobile GM 6 D incelemesi 'Fiyat/Performans serisi güncellendi' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GM pişmanlıktır net. Yahu tek bir artın vardı güncelleme şimdi onu da bok ettiler. Söyleyin ne albenisi var bu cihazın? Yukarıdaki arkadaş da değinmiş bu işlemcilere sahip telefonlar 500-600 üstüne satılmaz zaten. Adam kazıklamaktan başka bir şey değil bu telefon. 4G modelini almıştık ama her modelde biraz daha geriye gittiler.

Almayın, aldırtmayın!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FIRAT_G_ kullanıcısına yanıt
    xiomi evet TR piyasasına girecek bir grupla TR distribitörlüğü konusunda anlaştıgı yazılıyor. LAkin o cihaz resmi olarak TR de satılırsa o internetteki fiyatları unutun en az2 katı şekilde TR piyasasına girer... MAlum tr deki vergiler oluşturulacak servis agı ve satış ofisi + yol masrafları vs vs vs...
    Dolayısıyla o telefon resmi olarak TR ye girerse rakibi gm olmaz emin olun üst segment telefonlar la yarışacaktır.

Diğer konu Xiomi yine TR piyasasına gi,recekse Band2 yi aktifleştirmeli cihazlarında öncelikle
  • bu sefer olmamış TIRTTTTTTTTTTTTTTTTTT.

• Çöp. Ama bilgisizler gidip alacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekranda sarı lekrler oluşan veya sararan, şebeke sorunlu, aşırı ısınan, mukavvadan hallice çıtalara sahip, en ufak temasda, yamulup-kalkan yeni bir model daha gelmiş hayırlı olsun.... inşallah bu modelde aynı sorunlar yoktur diyecektim ki işlemci mtk.

şebeke sorunu aynen devam gibi...

Not: eski bir (rev2-son seri) Gm 5 plus d kullanıcısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 22 Haziran 2017; 19:46:40 >
  • mi5 ne telefonmuş ya hala mi5 diyor millet. Bravo xiaomi. Keşke şu türkiyede yaygınlaşsa da heryerde inceleyip alabilsek.

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Bir tanıdığın GM 5 Plus şarj soketi arızalandı. Geçen hafta garantiye verdi. 1 haftadan fazla sürdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mudebbir -- 23 Haziran 2017; 21:21:10 >
  • 720p ekran çöp

• AĞIR BLOK

• Single-Core Score: 644'dan sonrasını da takip ettim. İnanın bunu başarabilirsiniz arkadaşlar! Yanlız telefon almaya gittiğinizde, 3310 alıpta çıkabilirsiniz. Dikkat edin, benzer özellikler! :D

• Tek cazibesi fiyat ve guncelleme idi. İkisinden de feragat edilmis gibi duruyor.

E soyle o zaman gm, millet seni neden alsin? Ustelik sicilin oldukca kabarik,musteri memnuniyet oranin yerlerde. Sana bir bulasan, bir daha degil cihazini almak, markani gorunce uzaklasiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 24 Haziran 2017; 20:52:32 >
  • Böyle bir telefonu bu fiyata kendi vatandaşına layık gören bir firmaya yazıklar olsun.

Bu telefonun hakkı 500-600 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werty_tr -- 24 Haziran 2017; 21:29:53 >
  • arka kapak tasarımı tam bir fiyasko.

• Ekranda kalibre sorunu var gibi çok hassas dokunmaları algılamıyor belki bendeki böyledir sadece alacakların bilgisine.

• quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

Öncelike bu cihazla birlikte tam olarak Android ONE söyleminin artık sadece bir yazıdan ibaret oldugunu görüyoruz...

Bu cihazlar arasında tek bir android one cihaz vardı oda gm4g idi... Tüm güncelleştirmeleri zamanında ve tam aldı betalara katıldı...

Diğerlerine gelirsek

Gm5 plus tüm güncelleştirmeleri geç aldı. 7.1.1 güncelleştirmes,i sadeceisimden ibaret oldu4g de ki değişiklikler bu cihaza verilmedi.

Gm5 : Güncelleme hak getire haziran bitiyor daha mayıs güvenlik güncelleştirmesini dahi almadı

Gm6 : hali hazırda 7.1.2 varken abisi gm5 plus 7.1.1 kardeşi gm4g 7.1.1 kullanırken cihaz 7.0 ile piyasaya sürüldü... Enteresan şekilde servis çalışanlarına test etmeleri için 7.1.1 gönderildi... Sorsan güncellemeyi google veriyordu e bunu kim verdi :)

Gm6 nın 7.1.1 i almayacagı gm5 plus ın ise 7.1.2 yi almayacagı söylendi. E sormazmıyız bu nasıl androoid one diye.... Sen ara güncellemeleri vermedikten sonra diğer telefonlardan farkın nerde kaldı?

Şunu net olarak söyleyelim... Gm4g dışındaki diğer cihazların güncellemesi google dan falan gelmiyor. Gm veriyor bu güncelleştirmeleri ve bunu beceremediği içinde ara güncelleştirmeleri vermeme kararı aldı... Neymiş direk 8 alacakmıs. GEçin bunşları büyük güncelleştirmeleri genelde telefonlar alıyor zaten artık heleki saf android kullanıyorsan.

Android one diye güncelleme alacak diye artık bu cihazlar alınmaz onu net söyleyelim..

Diğer konu Fiyat. Bu telefon 800 tl den fazlaya satıldıgı anda kendi kendini baltalar dedik öylede oldu... sd410 ayarında bir işlemci koy sonra gm5 plus parasına sat bitek sen mi akıllısın derler adama...

BU gün segmentindeki cihazlarla yarışacak hiçbir özelliği kalmamış durumda ne fiyat ne güncelleştirme... Önce sorunsuz bir telefon üretim sonra fiyatı yukarı çekersi,niz

Siz bir ara gm5 plus konusunda INANILMAZ BIR SEKILDE gm5 plusi savunmuyor muydunuz?

• Gm5 plus ı savunmam gm yi yada başka bir cihazını eleştirmeyeceğim anlamına gelmiyor 😏

• Bu cihaz hakkında da iyi birşey söyleyen yok herhalde. Ben yorumları okumadan türk telekomdan peşin fiyatına 12 ay taksit ile aldım. Daha sonra yorumları okudum biraz içime endişe düştü. Hata ettiğimi düşünmeye başladım. Normal de siyah telefon kullanırım o gün bulamadığım için beyaz aldım. Bence 5" bir telefon gayet kullanışlı. Bana görselliği iyi göründü. Telefonun malzeme kalitesi maalesef kötü. Özellikle titreşim o kadar kotu ki sanirsiniz telefonun bir yerinden çıkıp gidecek. Kamera idare eder. Piline kötü diyene katılmıyorum. Akşamı çok rahatlıkla çıkarıyorum. İşlemciye çok söylenilmis ki bence haklısınız. Kullanımı çok etkilemiyor ama insanları aptal yerine koymamalari gerekir di.cihazda ısınma sorunu var. Az biraz internete giriyoruz arka kameranın orası ateş gibi oluyor. Ekran 720 p sanırım ama kötü durmuyor. Parmak izi okuma da kullanışlı dedikleri gibi çok hızlı bir biçimde de algılıyor.

Bu telefonu buradaki yorumları okumadan bana sorsalar gayet iyi alın derdim. Ama burada insanın aklı baya karışıyor. Ben aldığıma pişman olmadım kullanmaya devam ediyoruz. Herkese iyi bayramlar.

• Simitci01 kullanıcısına yanıt
    bizim eleştirimiz fiyat performans konusunda... YAni sen sd410 ayarında bir işlemci koyup sonra da gm5 plus fiyatına satınca insan ister istemez eleştiriyor.

Diğer yandan android one diyorlar değilmi elinizdeki cihazın versiyonu kaç ? 7.0 muhtemelen hali hazırda 7.1.2 piyasadayken cihazın 7.0 la cıkması ne anlama geliyor?
    Android one denen şeyin gm 4g ile bittiği ve güncellemeleri gm nin verdiğinin kanıtı yani ne fiyat ne güncelleme esprisi kalmamısken bu cihaz alınmaz olayın özeti bu
    ha cıksaydı 800 tl den derdik alın tam fp telefonu ama bu şartlarda kesinlikle fiyatının telefonu değil
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Çoğu söylediginiz de haklısınız zaten. Ben de aldıktan sonra farkettim ama umarım pişman olmam

Bu telefonun tutmadığı diğer ana konuya kimsenin yazmamasindan görebiliriz

• Lafı fazla uzatmaya gerek yok. Gm artık bu işleri bıraksın.Yoksa vestelden beş beter olacaklar
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.