Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 6 Ana Konu ★★ (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.082
Cevap
12
Favori
74.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cagdas70

Bence android 9'u alır. 10 için şüpheliyim.

9 kesin değil 8 ile zaten taahhüt ettikleri bir büyük güncellemeyi veriyorlar google'a kalmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sisayaz

quote:

Orijinalden alıntı: gewa

bu telefonun sar değeri nedir arkadaşlar

GM 6 - 0,946 W/Kg

GM 5 Plus - 1.68 W/Kg

Avrupa standardı: En çok 2 W/Kg

Amerika standardı: En çok 1,6 W/Kg

GM 4G 0.288 değiştirmeyip kullanmamda ki en büyük sebepde 4G'nin sar değerinin çok düşük olması 1 ve üstü telefonlar ciddi baş ağrısı yorgunluk ve halsizlik yapıyor

• quote:

quote:

GM 6 - 0,946 W/Kg

GM 5 Plus - 1.68 W/Kg

hocam bunlar kafa mı vücut mu.
  • quote:

quote:

quote:

GM 6 - 0,946 W/Kg

GM 5 Plus - 1.68 W/Kg

hocam bunlar kafa mı vücut mu.

Baştaki SAR değerini adam gibi paylaşmamış ki firma. "Normal kullanım için" diye belirtmiş sadece. Klavuzunu da koymamışlar siteye...

Bunların hepsini vücut sanıyordum. Şimdi şu sitede baştaki değerin 0,962 W/Kg, vücuttaki değerin 1.52 W/Kg olduğunu gördüm, doğru mu bilemem. GM 6:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağatay CAN -- 5 Eylül 2017; 13:44:0 >

• kullanan arkadaşlar kullanım kılavuzuna bakıp bilgilendirebilir diye düşünüyorum.mutlaka kılavuzda yazması lazım.
  • quote:

quote:

GM 6 - 0,946 W/Kg

GM 5 Plus - 1.68 W/Kg

0.946 W/kg (10g)

GM5 için de aynı değer verilmiş.

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/general-mobile-gm-5-dual.html

• General Mobile beyan ettiği SAR değerlerinde her zaman maksimum oranı yazıyor. Bazı üreticiler ortalama değeri yazabiliyor. Üreticiye kalmış bir karar, zaten bu değerler standartları karşılamazsa ürün satışa çıkmaz. Etik olan maksimumu yazmak mı ortalamayı yazmak mı orada karar kişinin.
  • Okisht kullanıcısına yanıt
    hocam kullanma kılavuzunda hem baş hemde vücut için olan maximum değerler yazılıyor bildiğim kadarıyla.bu kadar kullanıcı arasından bir kişi şunun kılavuzunu açıp bir zahmet bakmadı ya-pes doğrusu.
  • Şİmdi yine yanlış bilgiler paylaşanlar var...

Avrupa da sınır 2 ABD de 1,6 dır lakin bunların ölçülme oranları farklkıdır. Arupa 1 gram doku üzerine ABD 10 gram doku üzerine der...

Bu ne demek senin telefonun AVrupada farklı bir sar değerine sahiptir ABD de farklı. Konuyu araştırıp görürseniz aynı telefonun ABD sar değerleri ile Avrupa sar değerlerinin farklı oldugunu göreceksiniz. bunun sebebide kullanılan yukarda bahsettiğim parametre farkı.

Diğer bir konu bugün Iphone 7 plus 1.39 sar değeri ile piyasadayken hala sar değeri tartışmaları çok anlamsız. 2 bile insan sağlıgına zararlı değilken 2 nin altında güvenle kullanırsınız.

İngilizcesi olanlar açar dünya sağlık örgütünün sar değeri ile yaptığı araştırmaları okur... Orda derki Telefonlardaki sar değeri yüzünden şimdiye kadar meydana gelmiş bir rahatsızlık görülmemiştir...

Ama açar bakarsın bizim teknoloji magazin sitelerimize sar değerinin zararları der aklına ne geldiyse yazar

• gmbir kampanya yapıyor. eski gmyi getir yenisini 200 tl uyguna götür kampanyası. böyle bişeyvar mı bileniniz var mı? halihazır da 4g anndroid one kullanıyorum. varsa değiştirmek isterim. haberi olan var mı ?
  • General Mobile sitesinde reklamı var ama açıklama yok, aynı reklamı televizyonda da gördüm.
  • Aktepe kullanıcısına yanıt
    valla bayi 200 tl dedi burada 100 tl... :)) bayiden kazık mı yicektim çaktırmadan acaba ? :D anlamadım valla.
  • Televizyon reklamında 200 Lira dedi, GM sitesindeki yukarıda verdiğim reklamda da 200 Lira diyor. Bayi yanlış söylemiş.
  • Bu arada sadece GM modelleri değil her marka cihaz yararlanabiliyor kampanyadan.

• Eylül 2017 güncellemesi geldi 314 mb

• Gm6 modelini alacağım 200 liralık indirimle. Ama telpa mecidiyeköyde tek hatlı modeli var sadece siyah renkte . tek sim veya çift sim arasında bir fark var mı bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi ?
  • Peder beye bugün bu telefonu alacaz. şimdi ıphone 4 kullanıyor onu verip 200 tl indirimle ve 6 ay taksitle alacaz. İnşaallah hayırlısı olur.
  • hocam bozuk telefon kabul ediyolar boşa ıphone 4 vermeyin. imei okunsun yeter verdiğiniz telefonun
  • Top direkten döndü.

Dediğinizi satış elemanı da dedi.Usulca eve gittik . şimdi gm discovery 1 i arıyoz evde :)
  • ben hiç çalışmayan bir telefon götürdüm eğer discovery çalışıyorsa onuda boşa vermeyin ben gittiğimde adam telefon getirmesenizde burda biz ayarlıyoruz demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guzel1nıck -- 28 Eylül 2017; 21:9:29 >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.