Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 6 Ana Konu ★★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.083
Cevap
12
Favori
74.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende discovery de kaldım. Gm 5 almak istiyorum da şu anlık imkan yok. Hayırlı olsun hocam :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GM5 kullanıcısıyım çok memnunum bundan sonraki telefonlarım GM serisi olacak daha 5 yeni bir telefon 4G nin makyajlısı sanırım 6 yı da 5 in makyajlısı yapacaklar..

Gönlümde 5 plus var ekranı bana büyük çıkacak olan 5.2 inç olsa 3 gb ram birde 3000 üzeri pil tam benlik..
  • gm5 plus ın yerine gelecek olan modeli bekliyorum belki tanıtımı yapılır. teknik özellikleri çok önemli değil parmak izi ve tam metal kasa gelse süper olurdu.
  • 5.5 bana çok büyük geliyor elim büyük olmasına rağmen sonuçta telefon bu. 5 inç gayet ideal umarım özellikleri de iyi olur. GM5 gibi düşük olmaz.
  • Gm mi5 gibi içinde sd820 işlemcisi barındıran uygun fiyatlı bir telefon yapsa on numara olurdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pixel telefonlar gibi donanimi guncel olacak mi ?

Islemcisi ne olacak ?

En az 4 GB RAM olmali ...
  • Özellikler hakkında GM5 Plus gibi bir beklentiye girmeyin derim. 5 inçlik ucuz yollu bir telefon ve içinde Mediatek Helio işlemci olacak.
  • Sebahattin Yaman ile MWC ve GM6 Sohbeti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 25 Şubat 2017; 16:3:56 >
  • gm5 deki gibi fm radyo bunda da açık olur galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyoshocu -- 25 Şubat 2017; 13:9:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastFaded

Yalnız o Sabahattin Yaman'mış hocam
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dalgınlığıma gelmiş. Şimdi düzelttim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • son kaç saat :)
  • varol7 V kullanıcısına yanıt
    28 Şubat 2017 Salı günü saat 16:00'da tanıtılacak. 49 saat 12 dakika 35 saniye kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 28 Şubat 2017; 8:54:50 >
  • Şaban Oğlu Şaban kullanıcısına yanıt
    neden böyle düşünüyorsunuz?
  • Bence biraz haklı çünkü snapdragon 650 den hatta 600 serisinden bı işlemci beklemek bence hata dediği gibi ucuz yollu bı cihaz olur lakin mediatek değil snapdragon islemci olacak.

• lg g6 nokia 3310 tanıtıldı. gm6 dan ses yok mu?
  • Salı günü tanıtılacak.

• facebook da paylaşmışlar yarın 16 da canlı yayında tanıtılacakmış.
  • beklemede .
  • Ram 3 GB ve işlemci de 430 olur diye düşünüyorum. Bir ihtimal parmak izi okuyucu da olabilir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.