Şimdi Ara

General Mobile GM 5 Plus satışları başladı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
5.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydın_m -- 14 Ağustos 2016; 23:24:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: take a minute

quote:

Orijinalden alıntı: Subat

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Yorumlara bakan çıldırır! Adam size 13+13 mp çift flash ve son teknoloj işlemciyi, hem 3 gb ram hemde 32 dahili hafıza ile veriyor! ama yaranamıyor! Siz A7 denen çöpe 1500 veren veya A serisini sırf 2016 diye binlerce lira basanlar... lütfen gidin kumda oynaıyın! Ben cihaz inceledim gayet sağlam bir cihaz yapmışlar, hemde neredeyse K10 fiyatına, yazık be

A serisi, bu telefondan bin kat iyidir.

a7 2015 daha 6.0 alacak mi belli degilken bu telefon 6.0 ile geliyor. a7 2016 en son nougati gorur, bu cihaz 2 sene daha guncelleme alacak. hem de bloatware dolu samsung guncellemesi degil, saf android.

çinliler a7 2016 fiyatina s7 ayarinda telefon satiyorken, bu sizdeki samsung hayranligi komik.

cihaz oneplus 3.

niye bu kadar heyecan yaptın ki .. tamam senin dediğin gibi olsun heyecana gerek yok.

Heyecanı yapan da arayan da belli. Alıntılamana gerek yoktu.

sen niye alıntıladın o zaman ne kadar komik ve heyacanlı bir insansın ya.. blokluyorum geçiyorum seninle uğraşamıycam..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Yorumlara bakan çıldırır! Adam size 13+13 mp çift flash ve son teknoloj işlemciyi, hem 3 gb ram hemde 32 dahili hafıza ile veriyor! ama yaranamıyor! Siz A7 denen çöpe 1500 veren veya A serisini sırf 2016 diye binlerce lira basanlar... lütfen gidin kumda oynaıyın! Ben cihaz inceledim gayet sağlam bir cihaz yapmışlar, hemde neredeyse K10 fiyatına, yazık be

A serisi, bu telefondan bin kat iyidir.

a7 2015 daha 6.0 alacak mi belli degilken bu telefon 6.0 ile geliyor. a7 2016 en son nougati gorur, bu cihaz 2 sene daha guncelleme alacak. hem de bloatware dolu samsung guncellemesi degil, saf android.

çinliler a7 2016 fiyatina s7 ayarinda telefon satiyorken, bu sizdeki samsung hayranligi komik.

cihaz oneplus 3.

niye bu kadar heyecan yaptın ki .. tamam senin dediğin gibi olsun heyecana gerek yok.

Heyecanı yapan da arayan da belli. Alıntılamana gerek yoktu.

sen niye alıntıladın o zaman ne kadar komik ve heyacanlı bir insansın ya.. blokluyorum geçiyorum seninle uğraşamıycam..

Bloklaman iyi olmus, zahmetten kurtardin beni boş mesaj kasıcı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu telefonla general mobile deneyimi yaşayacağım bakalım bizimkiler bu işi becerebilmiş mi desteği hakediyor mu göreceğiz iyi yolda görünüyorlar dışarıdan.
    bu başlıklara gelip çamur atma gayreti taşıyanları anlamıyorum açın kardeşim gm nin sıkıntıları ıvırı zıvırı diye bi başlık orada konuşun...
  • telefonu övenler şimdide yorum yapsın

• Leonard_1907 L kullanıcısına yanıt
    sana çok güzel cevap verirdim de ..... neyse..... sen kendi hakkını viziteni söylede biz onu verelim
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.