Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1816. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.710.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18141815181618171818
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şarja taktım o grafik silindi şuanda da detaylarda telefon beklemesi yok listede cıktıgında atarım
  • Araba yarışı oyunu oynuyamiyor hep sağ a çekiyor varmı bir çözümü teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumu kurcalamdım biraz ama bulamadım. Şu bizim telefonda olmayan ama yeni sürümü yayınlanmış Google Ara ve mesaj uygulamalarının linkini kim paylaşabilir rica etsem?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kumkapınisanca

Araba yarışı oyunu oynuyamiyor hep sağ a çekiyor varmı bir çözümü teşekkürler

Saga sola dondurme kalibrasyonu bozulmuş

• Teşekkürler sizde varmı böyle bir sorun

• Arkadaşlar merhaba,

6 aydır bu telefonu kullanıyorum birkaç sorum olacaktı yardımcı olursanız sevinirim.

1- bir hafta önce telefonu düşürmedim herhangi bir darbe de almadı ekran sol yanlarda sararma oldu 1 cmx2cm boyutlarında servise götürsem telpa mecidiyeköy hemen çözebilirler mi sorunu ekstra bir telefonum yok.

2- telefon hafizasindaki kişileri telefon numaralarını sim karta nasıl taşıyabilirim ?

3- bu telefonda çift sim desteği var mı sim kart kızağını çıkardım birinci sim kart ve yanında sd yazıyor up 128 gb sd kart yazan yere mi ikinci sim kartı takacağız ve iki sim kart arası geçişler menüde nasıl yapılıyor ikinci sim karta ait mesela whatsapp kurabiliyor muyum ( şirket telefon da bir hat da veriyor fakat iki telefon tasimak istemiyorum )

Şimdiden teşekkürler ..
  • Rıza.BN. kullanıcısına yanıt
    Google Ara'dan emin değilim ama Mesaj uygulaması zaten en güncel yeni sürüm bizim telefondaki.

• quote:

Orijinalden alıntı: impressM

Arkadaşlar merhaba,

6 aydır bu telefonu kullanıyorum birkaç sorum olacaktı yardımcı olursanız sevinirim.

1- bir hafta önce telefonu düşürmedim herhangi bir darbe de almadı ekran sol yanlarda sararma oldu 1 cmx2cm boyutlarında servise götürsem telpa mecidiyeköy hemen çözebilirler mi sorunu ekstra bir telefonum yok.

2- telefon hafizasindaki kişileri telefon numaralarını sim karta nasıl taşıyabilirim ?

3- bu telefonda çift sim desteği var mı sim kart kızağını çıkardım birinci sim kart ve yanında sd yazıyor up 128 gb sd kart yazan yere mi ikinci sim kartı takacağız ve iki sim kart arası geçişler menüde nasıl yapılıyor ikinci sim karta ait mesela whatsapp kurabiliyor muyum ( şirket telefon da bir hat da veriyor fakat iki telefon tasimak istemiyorum )

Şimdiden teşekkürler ..

1. Elektronikte hiç şansın olmadığını söyleyebilirim. 1 Hafta içinde sararmalık kez duyuyorum.

2. Saf Androidte taşınmıyor. hafıza kartına taşınabilir ancak.

3. Telefonun çift sim desteğini anlamak için ambalajında dual yazması lazım. ve *#06# yaptığında 2 imei çıkıyorsa çift hatlı demektir.

Çift simli cihaz geçiş yapmaya gerek yok. İkiside açık hatların ve aynı anda çağrı alıyor. Rehberde bir kişiyi sen arama yaptığında yese bastığında telefon sana soruyor hangisinden arayım diye. sende ona basıyorsun. Msjdada aynı şekilde.

Whatsaapa dönersek çift hatla bir alakası yok. Tek hatlı bir cihazdada 2 whatsaap kullanılabiliyor.

lakin programsız mümkün değil teorik olarak.

Play'de Paralel Space programını telefonuna kuruyorsun. Kurduktan sonra sende kurulu olan programları Whatsaap Face gibi klonlayıp birdaha kuruyor. bu program içersine girerek 2.numaranın whatsaapını yada 2. facebook instegram varsa kullanabiliyorsun olay bu.

Sadece 2. whatsaap kurarken hangi numarada kullanılacaksa hat hangi telefona takılıysa oraya mesaj giden güvenlik mesajını okuyup kuracağın telefona yazman gerekiyor okadar. Çift hat tek telefonda takılıysa aynı telefona mesaj gelir zaten.

• Arkadaşlar telefonunu dün servise verdim şarj soketi yüzünden 1 saat içinde yapip verdiler ayrıca kulaklık bozuktu onu da degismis ler çok iyi fakat telefonu aldıktan sonra servis var 4.5G ye bağlanıyorum ama kimseyi arayamiyorum ve kimse de bana ulaşamıyor neden acaba ??

• aras00 kullanıcısına yanıt
    telefon acıkken sim kart takıldıysa bi yeniden başlat düzelir
  • Desen kilidi ve yüz tanıma kullanıyordum. Yüzümü tanımadığı zaman desensiz açılıyor, tanıyamadığı zaman da desen soruyordu. Son güncellemeden sonra "Smart Lock" uyarısı geldi evde olduğunuz zaman desensiz açılsın mı diye sordu ben de onayladım iyi oldu.

Ayrıca Ayarlar/Güvenlik/Smart Lock menüsünden Üzerinizde olduğunu algılama, Güvenilen Yerler, Güvenilen Cihazlar, Güvenilen Yüz, Güvenilen ses ayarları eklenebiliyor.

Belki eskiden de varsa bile ben farkında değildim.
  • Aktepe kullanıcısına yanıt
    Eskiden de vardı ama biraz batarya düşmanı :)

• x-calibur kullanıcısına yanıt
    Bunu ben de tahmin ettim çünkü yerimi bilebilmek için GPS kullanması gerekiyor. Ama ben pek aldırmıyorum buna. Çünkü bu telefonu aldığımdan beri bütün özelliklerini kullanmak için hiçbir şeyini kısmadım. Devamlı olarak GPS, kablosuz ağ, hücresel veri, her türlü senkronizasyon ve diğer her şey açık, sadece blue tooth kapalı. Kaç saat ekran süresi aldığıma hiç bakmıyorum. Şarj aletini yanımda taşıyıp gerektiğinde takıyorum.
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Denedim onu da olmuyor bir türlü

ozaman açma kapama tusuna 40 saniye kadar bas yeniden başlat demeden telefon kendiliğinden başlayacak birde öyle dene
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Hocam onu da demedim olmuyor hücresel ağ kullanılmıyor diyr

Hocam servise götürün yazılım yüklesinler. SMS falan alabiliyorsunuz ama arama ve SMS gönderemiyorsunuz değil mi? Ve sadece 4g de şebeke var 3g ve 2g de şebeke yok dimi?

• x-calibur kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam dedikleriniz in aynısı dün servise verdim aldigimdan beri aynı hata bir daha servise gitmem gerekecek ozaman

Evet servise gitmeniz gerekiyor malesef.

• Merhabalar, Daydream destekleyen telefonlara baktım, hepsi Snapdragon 820/821 kullanan amiral gemisi cihazlar. Bizim cihaz muhtemelen desteklemeyecek. Acaba build.prop değişiklikleri ile kullanabilir miyiz? Ona göre Amazon'dan almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 18141815181618171818
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.