Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (2242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.711.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22402241224222432244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

telefonu kaç yıldır kullanıyorunz
  • Servise gönderdim, eve gelip servis kaydı oluşturayım dedim ama bir defadan fazla olmuyormuş. Kayıt açmaya güvenip kutuya sorunu da yazmamıştır. Umarım arayıp bilgi alırlar, direkt geri gönderilerde iş uzayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • limit001 kullanıcısına yanıt
    Telefon kutudan sorunlu çıkıyor hocam bilginiz olsun. GM den uzak durun mümkünse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cihaz idle konumdayken pil tüketme sorununu yenmiş olan sayılı cihazlar var malesef (bkz: asus zenfone 3, xiaomi mi max 2)
    Bende bir günü rahat çıkarıyor. Ancak ekran parlaklığı genel olarak en düşükte. Fakat o bile çok parlak geliyor bazen. Şayet ben telden memnunum.Garantiye gönderdim henüz gelmedi.Şu an kullandığım cihaz gm5 plus'ı aratıyor bana :S
  • Özgür hocam bu ürünü kullanıyorsunuz sanırım n11 ürün yorumlarında isminizi gördüm, kılıftan memnun musunuz,önerir misiniz?Mümkünse bir kaç açıdan fotoğrafını yollayabilir misiniz.
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/general-mobile-gm-5-plus-4g-android-one-vestel-venus-z10-kilif-P36344701

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kailesso -- 8 Mayıs 2018; 22:40:33 >
  • Farkeden var mı bilmiyorum, 8.0 oreo ile birlikte ön kamera ile flaş arasında biraz altta bulunan halleffect sensör yani akıllı kapak sensörü çalışmaz oldu.
    Ben telefonlarımda şifre vb kullanmam, kapağı açınca ekran açılsın isterim o sebeple sıradan kılıfa mıknatıs gömüp kullanıyordum artık çalışmıyor.
    Acaba driver sorunu filan mı?
    30haziranda 2yil dolacak iste.

• Kailesso kullanıcısına yanıt
    LG Q6 GM 5 Plus - Venüs Z10 - E3 Deri Görünüm Siyah Silikon Kılıf 59,90 TL yerine 19,90 TL

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/lg-q6-gm-5-plus-venus-z10-e3-deri-gorunum-siyah-silikon-kilif-P215509754

Sunu aldim ben Aliexpressden yolda suan

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

LG Q6 GM 5 Plus - Venüs Z10 - E3 Deri Görünüm Siyah Silikon Kılıf 59,90 TL yerine 19,90 TL

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/lg-q6-gm-5-plus-venus-z10-e3-deri-gorunum-siyah-silikon-kilif-P215509754

Sunu aldim ben Aliexpressden yolda suan
    Evet bende sipariş vermiştim ama 2.5 ay bekledim gelmedi durum böyle olunca bende buradan almaya karar verdim.
    N11 hepsiburada vs. den kılıf alıp memnun kalan,ürün önerebilecek olan var mı ?

• Kailesso kullanıcısına yanıt
    Jetonla magaza kuponu aldim 6dolara 2dolarla 2 3 kilif birde kargoyu kayitli yapdim. 4 5 dolar odedim 3kilifi.

N11dekilerde aynisi zaten kardesim xiaomi a1e aldik 25e camla beraber aynisi.

• Bugün gidip tüketici hakem heyetine ne kadar sürer bu süreç diye sordum. En az 4 ay sürer dediler. Beklemedeyim

• Telefonu bugun servise verdim. Pili ve sarj giriş kısmı değişecek(çok genişlemiş)
    140 tl vericem.Bi kaç ay kullanıp eğer sıkıntı çıkarmazsa bununla yola devam ederim.
  • Kılıf güzel ben kullanıyorum aliexpress den gelene kadar buradan aldım
  • Arkadaşlar telefonuma(gm 5 plus) Oreo sürümü geldikten sonra pubg Mobile oyundan atmaya başladı, nougat ta böyle bir şey olmuyordu hiç. Çözüm için ne yapmalıyım yardım lütfen

• GENERAL006 kullanıcısına yanıt
    6dolara 2dolar indirimle aldim kayitli kargo ve bunn siyah renginide ekledim birde sunu ekledim

WolfRule sFor Kılıf Google Android Bir GM5 Artı Kapak Lüks Tam koruma Yumuşak TPU Kılıf Için Google Genel Cep GM 5 Artı

http://s.aliexpress.com/FVJjqeyQ?fromSns=Copy to Clipboard

• 1000 tl altına alınabilecek en iyi 10 akıllı telefon modeli.
    https://www.listeler.net/1000-tl-altinda-alinabilecek-en-iyi-10-akilli-telefon/

• Artık bıktım bu Telefon ve Servisinden gerçekten. Kendimi zorlayıp 1250₺ ye kadar bir telefon alacağım. Bunun gibi sıkıntı yaşamamak için ne önerirsiniz

• İyi akşamlar arkadaşlar. Aranızda custom rom kullanan var mı? Miui rom kullanıyordum ama o da arada bir kendi kendine yeniden başlatıyor. Var mı başka öneriniz??

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammedkzgn

Arkadaşlar telefonuma(gm 5 plus) Oreo sürümü geldikten sonra pubg Mobile oyundan atmaya başladı, nougat ta böyle bir şey olmuyordu hiç. Çözüm için ne yapmalıyım yardım lütfen
    aynı sorun bende de baş gösteriyor çıldırıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 22402241224222432244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.