Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
228
Favori
1.712.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15551556155715581559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o zaman android tv usb stick alsanız daha mantıklı olur. zaten fiyatları benzer. çocuk filan varsa evde oyunda oynar. film dizi izler müzik dinlersiniz..

şu tarz ürünler, siz daha fazla araştırısınız..

https://www.aliexpress.com/item/new1Pc-PVC-fiber-core-Materia-3m-10FT-Digital-Optical-Optic-Fiber-Toslink-Male-Audio-Cable-Cord/32505239052.html

yada şu şekil kutu olan ürünler, apple tv mantığında biraz..

https://www.aliexpress.com/w/wholesale-android-tv-box.html?spm=2114.01010208.0.0.0kwq0h&initiative_id=AS_20161104115605&site=glo&SortType=total_tranpro_desc&SearchText=android+tv+box&CatId=5092303

• dhretireduser D kullanıcısına yanıt
    Apple tv istesem suan bedava alabiliyorum tek yapmam gereken superonlineye 36ay daha tahhut vermek saolun yardim icin bunlara bakalim bir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

note 5 2400tl gm5plus 999 karsılasdırman bile hata oakdar paran vardıysa direk note 5 alaydın ya

Ben karşılaştırma yapmadım!!!! O kadar param vardı ama sizin veya başkalarının dediği gibi yerli sermaye, aynı özellikler daha ucuza, bu gm başka gm muhabbetine aldım hem discovery1 aldım zamanında eşim kullandı onunda şarj soketi sorun olmuş firma ben gönderdiğinde kullanıcı hatası demişti sonrada baktılar basedemeyecekler garanti kapsamında dediler buradaki mevzuda bu zaten bu cihazında belli kronikleri var ve malesef kimse inanmıyor çokta önemli değil vesselam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahattüt den nefret ediyorum ya. Bende 27 ay verdim superonline a sonra 150gb lık turknet çikti köpekler gibi pişman oldum. Yarın ne olacağı belli değil, kim öle kim kala.

36 ay tahattüt vermeyin boşverin :)

• Telefon bugün durduk yerde kapandı uzun süre açılmadı şarj almadı, niyeti bozup arka kapağı kurcalayınca açıldı. Sanırım bin liralık telefon ufak ufak ömrünün sonuna geliyor.

Saf androidi denemiş oldum eyvallah, dengesiz şarj ömrü ve kulaklık uyumsuzluğu kanser etti. Bundan sonra ucuz et ile yahni???
    Asla :)

• galeri ihtiyacı neden duyuyorsunuz merak ettim ?
  • Bende bugün aldım cihazı yanlız şebeke üstünde çarpı işareti var ne yapmam lazım teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

Attan inip eşşeğe binmişssiniz ne diyelim Hayırlı uğurlu olsun... Batarya performansı + arka kamerada ois desteği + metal kasa daha serin kullanım farkını görebilirsiniz ama diğer konularda geride
    oda beklentiye göre değişir tabiki

hic de dediginizle alakasi yok hocam. beklentinin otesinde bu cihaz daha iyi bariz. 2 gb ram gayet yetiyor. ve cihaz sorunsuz. arka kamerasi iyi. sizin soyledikleriniz teori. ben de almadan once acaba diyordum ama cihaz guzel. hele ki turkiye fiyatindan 300 tl ucuza alinca daha guzel.

gm 5 plus da teoride harikaydi ama pratikte cok bas agritti..

parmak izi okuyucu artısı da var.

gm5 plusi android one oldugu icin almistim ozellikle. sorunlarina ragmen kullaniyordum ama google yazilim tarafini da cok sallamiyor.cihaz android 6da daha iyi calisiyordu. 7 de berbat oldu.

napim ben o zaman cabuk gelen guncellemeyi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi take a minute -- 5 Kasım 2016; 0:32:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kumkapınisanca

Bende bugün aldım cihazı yanlız şebeke üstünde çarpı işareti var ne yapmam lazım teşekkürler

data kapalidir. internet baglantiniz yoktur.

• take a minute T kullanıcısına yanıt
    teori olan hangisi ? Anlamadım ...
  • take a minute T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim çarpı işareti data kapaliysa sürekli işaret kalacak mı birde şebeke sürekli komple gidip geliyor sizde öylemi şimdiden çok teşekkür ederim

• Kumkapınisanca K kullanıcısına yanıt
    Kapalıyken çarpı olacak.

Şebeke gider gelir şu sıralar herkeste oluyor. Ülkemizdeki tipik iletişime ambargo.. Şu sıralar ortalık karışık. İnternet bile gidip geliyor sürekli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 5 Kasım 2016; 1:15:20 >
  • Çok teşekkür ederim

• Beyler bu telefonla wifi'ye bağlanmada sıkıntı yaşıyorum. Hangi ağ olursa olsun. Bağlandığım ağ sık sık kopuyor ve tam verim alamıyorum. Bu sorunu yaşayan çözüm bulan/bilen bi yardım eylesin hele.

• Oyunlarda ses kapalı olduğu halde alt hoparlörden cızırtı geliyor bunlarda normal mi herkese iyi akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Reggen

Beyler bu telefonla wifi'ye bağlanmada sıkıntı yaşıyorum. Hangi ağ olursa olsun. Bağlandığım ağ sık sık kopuyor ve tam verim alamıyorum. Bu sorunu yaşayan çözüm bulan/bilen bi yardım eylesin hele.

Aynı sorun bende de var. çözümü nedir acaba...

Normal hocam hoparlör çalışmaya baslayınca yapıyor video da da yapar hepsinde aynı
  • Çok sağol ama bundan çok cızırtı yapıyor yan odadan bile duyuluyor

Yan odadan duyuluyor derken o biraz fazla servise gönderin isterseniz haff bir ssssss sesi geliyor amaöyle yan odadan duyulacak gibi birşey değil açıkcası
    Dip ses olabilir. Azaltmak için yandaki kontrol tuşuyla sesi azaltmayı denedin mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15551556155715581559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.