Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 [ANA KONU] ★★ 5' (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.272
Cevap
19
Favori
70.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VALLA OREO moreo bu telefona hiç bir fayda etmez kronik sorunu çok olan bir telefon 5 ay kullandım sattım şimdide sony xa aldım onda da 6sürümü var bakalım 7 ne zaman gelecek.
  • hayati54 kullanıcısına yanıt
    XA'ya 7.0 geldi. Halihazırda yüklemiş olduğum bir cihaz var.
  • Dahada gm almam bozulana kadar devam

2 yildir devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Greenify programını kullanan var mı acaba ? Kullanıyorsanız hangi programları kapatıyorsunuz ? Teşekkürler..
  • Air kullanıcısına yanıt
    hiç bir faydası yok hatta tam tersi diye bilirim.
  • Dostlar bu Android oreo olayından baya kişi mağdur. Bi imza kampanyası felan başlatırsak tepkilerini çekebiliriz.
  • teknolog71 kullanıcısına yanıt
    oreoya gerek yok direk yeni telefon diye 4g yi kılıfa sokup bize sattınız deyin... android one telefonlara google 1 büyük güncelleme vermiyormu gm5 büyük güncelleme aldımı ?
  • General Mobile, akıllı telefon sahibi olmak veya akıllı telefonunu yenilemek isteyen müşterilere yönelik, "Eskiyi Getir-Yeniyi Götür" Kampanyasını başlattı. Müşteriler, bu kampanya ile en güncel Android versiyonuna sahip "GM 5 Plus" ve "GM 6" modellerini 200 TL indirimli fiyatla alabiliyormuş. Sakın almayın da satamasınlar
  • Neden Oreo vermek istememeleri de anlaşıldı.

• Telefonu anneme almayı planlıyorum ama forum da pek beğenilmemiş sanırım.Sadece arama,whatsapp ve facebook kullanan anneme tavsiye eder misiniz?Ya da 1000 tl altı telefon önerir misiniz?

Edit:Kendim moto g 1st gen kullanıyorum.Aşırı memnunum fakat motorola lenovoya geçtikten sonra nasıl oldu bilemiyorum?Sizce hangisi sayın gm kullanıcıları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elwingtr -- 1 Ekim 2017; 21:20:12 >
  • GM almayın da gerisi size kalmış. Donanım arızalı çıkar, servise laf da anlatamazsınız, yazılım yükleyip geri gönderirler falan. Gm dışında farklı bir markaya yönelmenizi öneririm.

• Elwingtr E kullanıcısına yanıt
    LEnovo k6 note olabilir.
  • bu telefondan anneme almak istedik 6 ay taksitle telpa bayilerinde bulamadık aceba satışı mı kalktı ?
  • Nizam-ı Cihan kullanıcısına yanıt
    bulamadıgınız iyi olmus :)
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    ne yapıcaz max 800 liraya taksitli alternatif yok gibi
  • Nizam-ı Cihan kullanıcısına yanıt
    eskiyi getir yenisyi götür kampanyası ile çalışmayan dandik bir telefon bulup 899 tl ye gm6 düşünüle bilir
  • Gm5 i 300 e sattım. 900 e Lg G5 aldım. Hemse 15 ay Türkiye Garantili Letgo dan. Kurtuldum Gm5 den. Tavsşye ederim. Kurtulun. Oreo gelecek bari. Lg G5 e..

• quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

eskiyi getir yenisyi götür kampanyası ile çalışmayan dandik bir telefon bulup 899 tl ye gm6 düşünüle bilir

Doğru bunu Bir düşüneyim

• Nokia kendi telefonuna 7.1.2 verdi bugün. 9'u bile verekler tüm telefonlarına.Nokia akıllı telefonlar android one mı? hayır.

Gm5 android one mı evet

Gm5 android 8 alacak mı? Hayır.

Android one olayı çökmüştür.

• Son zamanlarda gönderdiğim mesajlar gelmedi diyenler oldu başına gelen var mı

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.