Şimdi Ara

General Mobile GM 22S tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt

Donanım haberde haberi bile yapılmışdı bir kaç yıl önce netden aratırsan bulursun belki bir kaç yıl öncesinin olayı.

• smart1978 kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/150544283 burdada aynı konudan yıllar önce bahsedilmiş pasa96 isimli arkadaş bahsetmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zdniz -- 15 Mart 2023; 21:43:55 >
  • dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    4 bine poco c40, realme c21y yada 2.el telefon almak daha mantıklı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bedava verseler alınmaz. Bir bu bir de Reeder. Üzgünüm ama Türk malı cihaz alınmaz.

• Lexco kullanıcısına yanıt

o da mantıklı gibi

• Android 11 ile piyasaya sürülmesi ayrı bir trajedi

• zdniz Z kullanıcısına yanıt

KEsin bir belgeyeye dayili kaynak filan yok.

Shanghai Longcheer Technology Co., Ltd. icin beli diyor... Bu fason ureticidir ama Qualcomm yani Snapdragon u ureten sirket ile akasi yoktur direk olaraktan.

Adamlar Turkiye Istanbul da montaj fabrikasi var son durumu nedir bilmiyorum ama kalitesiz kalite kontrol sorunlu oldugunu biliyorum. Son durumlari nedir hic bir bilgim yok.

Merkezini New York a tasimistir yani Amerikan sirketi ama yoneticileri sahipleri Turk :) ... Sasmamak gerek bu yaklasimda olan farkli sektorler de cok fark Ulker Holding Ingiltere ye merkezini tasimasi gibi ...

Neticede General Mobile hayal kirikligidir ve kendilerini gelistirecek ders alacak adimlari yoktur veya bilerek boyle yapiyorlardir.

• Ben üç adet almıştım son aldığının ekran camı çatladı servise gittiğimde 1250?yapariz dediler fabrikayi aradım bir sürü bahaneler kısacası alınacak telefon değil sonra yarı parasina tamir ediyorlar bence almaya değmez

• Generalmobil alınacak bir telefon değil servisleri bu işi bilmiyor bende var iki yılda en az 10 sefer garanti ye gitti ama yine sorun çözülmedi mağdur oldum kimseye tavsiye etmem

• Yerli malı ürünlere şans vermezsek nasıl gelişebilir ki yerli teknoloji? Örnek olarak; bugün Kore'nin dünya markası olan ürünleri geçmişte nasıldı acaba? Kalitesi ya da altyapısı kötü olabilir ama yerli teknolojinin kendisini geliştirmesine izin verilmeli diye düşünüyorum...

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

GM 9 pro ile şans verdim ama yüzüne gözüne bulaştırdı her zaman ki gibi. Biz şans verdik onlar niye mutlu etmedi en temel fonksiyonlari bile sorunlu çalışıyordu cihazın. Müşteri hizmetlerine servise yalvardım umutları da olmadı. Yorum yapacaksanız ilk önce yapılan işlere bakın. Custom romlarin üzerinde oynayıp biz yaptık diye ne olduğu belirsiz yazılımlar kullandığımız ortaya çıktı. Çok param var enayim diyorsa bir insan general mobile alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The white warrior kullanıcısına yanıt

ARGE ekipleri çalışıyormuş ama işin içinden cikamadiklari için donanım güçlü geldiği için yazılımı kontrol edemiyorlarmış :) onun için güncelleme sunamiyorlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pasa86 kullanıcısına yanıt
    Biraz komik geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gm5 gm6 gm8 gm20 modellerini kullandım.cok basirili bir marka.hic Apple özenme durumum olmadı.ihtiyaclari karşılayan bir telefon.fiyatida kaliteside uygun

• Arkadaşlar kimse size zorla telefon satmıyor GM telefonu 4 farklı modelini kullandım ortalama 10 senedir kullanıyorum Allah nasip ederse son çıkan modeli alıcam düşürüp yenilemem dışında hiçbir sorun yok bazı çok bilen insanlar merak ediyorum en ucuz ve en pahalı telefonlar dahil özelliklerinin 100 ,20 ile 50 sinden fazlasını kullanabilen yazılımını yapanlar hariç 100,10 geçmez marka özentisi yüzünden asalak gençler yetiştirmek ten başka meziyetleri olmayan bir millet olduk zengin olan da fakir olan da aynı telefonu almak istiyor gerçi şu an zengin olan da 1 TL ye alıp 10 TL ye satan ticaret yaptığını sanan hırsız lar la dolu

• Pasa86 kullanıcısına yanıt

billur geçiyorsun güncellemeyi beceremediklerini google görmüşken...

• Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt

dedi sheeple reeder resmen dolandırıcı kıyaslanamaz bile... sen suriyeye git oradan ucuza 15 al...

• UçanZebra kullanıcısına yanıt

senden söz eden yok... yazık sana...

• Xloud X kullanıcısına yanıt

sen niye batmadın onu açıklasana...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.