Şimdi Ara

General Mobile E-Tab4 Yardım !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim okuldan fatih projesiyle dağıttıkları E-Tab4 vardı yere düşürmüştüm renklerinde sıkıntı olmuştu.Ondan sonra yaklaşık 2 yıldır açmadım.Bu günlerde kardeşim için lazım oldu ben de servisine götürdüm bi temassızlığı varmış galiba yaptılar 50tl verdim.Şarj adaptörünü kaybettim kablosunu alıp evdeki Iphone adaptörüyle felan doldururum diye düşündüm orijinal kablosunu 30tlye alıp eve geldim ancak şarja taktım tablet açıkken şarjı hiç artmıyor aksine azalıyordu.Kapalıyken de 20 dakikada en fazla %5 şarj dolmuştu.Tableti açıp ayarlardan pil bölümüne geldiğimde tablette Kurumsal Cihaz Yönetimi'nin %72 oranında pil kullandığını gördüm.Şimdi bu sorun acaba bu Kurumsal Cihaz Yönetiminden mi yoksa şarj adaptörünün olmadığından mı kaynaklanıyor? İnternetten 10tl ye bi adaptör alıp mı denemeliyim 30-40tl ye orijinal adaptör mü almalıyım ne yapmalıyım bilgisi olan var mı ?General Mobile E-Tab4 Yardım !!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 5 volt 2 amper bir adaptör ile rahat bir şekilde şarj olur tabletiniz zaten orjinal adaptörünü bulmanız çok zor, gerekte yok zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.