Şimdi Ara

General Mobile e-Tab 4 Flash disk sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
5.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • General Mobile e-Tab 4 tablete usb flash disk takamıyorum. Samsung tabletlerle uyumlu OTG kablosu ile denedim çalışmadı.
    Çalıştığını bildiğiniz otg kablo var mı ? Nasıl flash disk takabilirim ?

• Harici hdisc bağlantısı olur,veya USB ile PC te bağlantı kurabilirsiniz.Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de aynı durum var. Bağlantı kablosu ile ilk PC bağlantımı yapıp dosya vs göndermiştim. Ama şimdi çok defa farklı bilgisayarlarda da 'USB sürücü tanınmadı' uyarısı veriyor, bağlantı kurulamıyor. Uçamayan Adam'ın yaptığı gibi ben de Galaxy tabla aynı giriş olduğu için OTG kablosu aldım, ne flaş belleği, ne micro sd kartı, ne mouse alıcısını görmedi. (galaxy tab şarj cihazı denedim, şarj ediyor..) Şu anda usb bağlantısı kısıtlıysa diyorum, bu kısıtlamanın kaldırılması mı gerekir bu tür bağlantılar için..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanihba -- 25 Şubat 2014; 15:44:03 >
  • Ben de bu tabletten aldım. Alıp alacağıma da pişman oldum açıkçası. Ne flash disk bağlayabiliyorum ne de hdmi ile tableti tv ye bağlayabiliyorum. 2011 model exper tablet bile bunları yapabiliyorken samsung neden dikkat etmiyor anlamıyorum.
    Bu sorunu çözebilen var mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.