Şimdi Ara

General Mobile E-Tab 1 Tablet İçin Rom..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, Elimde meb'in verdiği General Mobile E-Tab1 tablet var. Meb'in ilk verdiği tabletlerden. Bu tabletleri Meb 4 yılda bir yeniliyor ve yenisini veriyor. Meb bu eski tableti almayarak yeni E-tab 5 Tablet verdi. Eskisi işimize yaramaz, sizde kalabilir dediler. Ancak Bu tablet (Yani Etab 1) açılmıyor ve boot ekranında logo da kalıyor. Şimdi bunu aktif etmek, çalışır hale getirmek için bu tabletin orjinal rom'una ihtiyacım var. Yani General Mobile'in bu tablet için çıkardığı orjinal rom'a..
    Tabletin resmini atıyorum...Tabiki bu şekilde açık değil... :)

Aslında böyle...

Tablete Hiç bir şekilde format atılamıyor. Tüm tuş kombinasyonlarını denedim. Hiç bir şekilde açılmadığı için (Güvenli mod, recovery mod falan...) menüden de formatlanamıyor. Sadece logo ekranında takılı kaldığında bilgisayara bağlarsak, bilgisayar android cihaz bağlandı uyarısı veriyor.

Şimdi bana bu tabletin orjinal rom'u lazım. Yardımcı olabilecek arkadaşların, yardımlarını bekliyorum.
    Faydası olabileceğini düşündüğüm için anakartınında resimlerini ekliyorum..

Bu da videosu....

https://www.youtube.com/watch?v=oOMTSuWfX54

Yardımcı olursanız sevinirim.. Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi openstar -- 20 Temmuz 2017; 15:56:39 >

• yardımcı olacak kimse yok mu yaaa.
  • up
  • yok mu bu etab1 e çözüm bulan arkadaşlar?
  • Bu sorunu çözebilen var mı up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar ben bu tabletle uyumlu bir rom buldum ama yükleme işlemini yapamadım

buna uyumlu rom pipo T9S modeli rom elimde şuan ama yükleme işlemini başlatamadım
  • neredeyse bütün kombinasyonları denedim ama nafile ilerleme kaydedersiniz takipteyim
  • kombinasyonları denerken bir şeyler buldum factory reset bölümüne girebildim hem de firmware update bölümüne de girdim ancak orayı hemen atlayıp factory reset bölümüne giriyorGeneral Mobile E-Tab 1 Tablet İçin Rom..General Mobile E-Tab 1 Tablet İçin Rom..General Mobile E-Tab 1 Tablet İçin Rom..

• vkesgin38 V kullanıcısına yanıt
    video ya alıp kare kare aldım buraları o kadar hızlı geçiyor ki görülmüyor bile
  • vkesgin38 V kullanıcısına yanıt
    Buraya hangi kombinasyonla girdiniz ?
  • Kopuk Safa kullanıcısına yanıt

Buraya ses açma + yanındaki tuş +güç tuşuna aynı anda basıp logo geldiği an güç tuşundan elinizi çekmeniz diğerlerine basılı tutmanız gerekiyor ve daha sonra oraya giriyor

• sonuç alabildinizmi ben hala uğraşıyorum ama hala bi sonuç yok

• Bende hala uğraşıyorum ama yok o kısımı atlıyor her seferinde factory reset kısmına geçiyor

• Tam o anda ilk down sonra up tuşlarına basın bide

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.