Şimdi Ara

General Mobile Discovery Tab 8 Siyah 3G Tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu tabletten almayı düşünüyorum.tevsiye edermisiniz yorumlarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: burjuva16

arkadaşlar bu tabletten almayı düşünüyorum.tevsiye edermisiniz yorumlarınızı bekliyorum

yokmu cevabı olan
  • 3g oldugu için mi almak istiyorsunuz yoksa begendiğiniz için mihttp://www.gold.com.tr/general-mobile-discovery-tab-8-3g-beyaz-tablet-pc_u 500 tl ye var ama 3g siz olsun dersenız samsung tab 3-8 lıkte aynı fıyatlarda guzeldır
  • Tablet almayi düşünüyorum. Bu üründe yeni gelmiş ama. Hic yorumda yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan arkadaşların yorumlar ini bekliyorum

• Takip

• takip
  • valla kards az bı kullndım.gayet hzlı ama kasa kalıtesı dersen pek g.m ye yakıstıramadım..
  • yok mu arkadaşlar forum ahalisinden bu tablet için görüşü olan.buna göre alıp almama konsunda karar vercem. sizce alınırmı bu tablet
  • Up

• Bence alma.Tabletlere göre fiyat /performans değil GMD kulaniyorum garantisi çooook kötü.onun yerine benhttp://www.hepsiburada.com/liste/piranha-zoom-ii-8gb-7-tablet/productDetails.aspx?productId=bd600963&categoryId=3008012 bunu öneririm hem 4.4 .Birde gm kaliteli mağaze kulanmiyor.Pirana nasip kulaniyor bilmiyorum ama arkadaş 1 hafta önce aldi güzel diyor.

• diğer 3g tabletlerdeki gibi program ile arama yapılabiliyor mu ya da sms atılıyor mu bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim
  • Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.